UPS Healthcare udoskonala usługę UPS® Premier
UPS rewolucjonizuje rynek przesyłek priorytetowych. Modernizacja i globalna ekspansja usługi UPS® Premier zapewniają dodatkową widoczność, lepszą kontrolę, proaktywność w przypadku opóźnień i problemów oraz niezawodność dostaw produktów krytycznych, przeznaczonych dla pacjentów oraz wrażliwych na czas i temperaturę.
Warszawa, 13 lipca 2022 – Firma UPS Healthcare (NYSE: UPS) ogłosiła dziś kolejną odsłonę udoskonaleń dla usługi UPS® Premier oraz jej ekspansję rynkową. UPS® Premier to usługa ekspresowa, oparta na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, w ramach której paczki wyposażane są w specjalne czujniki, a ich transport w sieci UPS ma charakter priorytetowy. UPS® Premier, który dostępny jest w Polsce od października 2021 r., oferuje trzy poziomy serwisowe, co tym samym pozwala optymalnie odpowiedzieć na unikatowe potrzeby konsumentów z sektora medycznego.
Usługa UPS® Premier zapewnia stały monitoring przesyłek, umożliwiając widoczność i priorytetyzację paczek. Ponadto, wykorzystywana przez UPS technologia czujników, pozwala na reagowanie w czasie rzeczywistym oraz przywrócenie sprawności przesyłek, jeśli napotkają one opóźnienia, odchylenia temperatury lub inne problemy.
Usługa UPS® Premier jest dostępna na większości rynków globalnych, które obsługuje UPS w dwóch wersjach Silver i Gold. Jeszcze tej jesieni pojawi się kolejny wariant - UPS® Premier Platinium, który zostanie rozszerzony o dodatkowe funkcje, takie jak np. możliwość monitorowania temperatury, światła i wilgotności przesyłek znajdujących się w obrębie całej sieci UPS, jak również poza nią.
"Dzięki udoskonaleniom i ekspansji, możemy jeszcze lepiej odpowiedzieć na złożone potrzeby naszych globalnych klientów z branży laboratoryjnej, medycznej i farmaceutycznej” - powiedziała Kate Gutmann, Wiceprezes wykonawcza (EVP) i Prezes ds. rozwiązań dla sektora medycznego i łańcucha dostaw. „Nasza usługa pozwala na sprawne transportowanie i dostarczanie produktów medycznych między krajami, przy zachowaniu niskich temperatur sięgających nawet -80 stopni Celsjusza, jak również funkcję precyzyjnego lokalizowania przesyłek zawierających produkty ratujące życie. Dzięki temu, zapewniamy jeszcze lepszą przejrzystość i kontrolę przesyłek oraz wiodącą na rynku niezawodność, na którą wpływa możliwość reakcji i przywracania sprawności przesyłek”.
Ta specjalistyczna usługa UPS® Premier jest dostępna dla głównych, globalnych szlaków handlowych i wciąż rozszerzany jest jej zasięg. Dzięki udoskonaleniom, klienci UPS otrzymają jeszcze więcej korzyści, w tym efektywną obsługę celną, monitorowanie środowiska i większą widoczność, co pozwala jeszcze lepiej odpowiedzieć na wyzwania stawiane przez globalnych liderów logistyki medycznej.
"Dzięki szerokim możliwościom monitorowania przewozu, nasi klienci mogą jeszcze lepiej priorytetyzować swoje przesyłki. To kluczowa funkcja w przypadku produktów ratujących ludzkie życie oraz tych wysoce wrażliwych na temperaturę czy terminowość dostawy”- powiedział Wes Wheeler, Prezes UPS Healthcare.
Innowacje w dziedzinie leków biologicznych, specjalistycznych farmaceutyków i medycyny spersonalizowanej powodują znaczne zapotrzebowanie na precyzyjną logistykę, która pozwoli obsłużyć więcej produktów wrażliwych na czas i temperaturę. Według danych, globalny rynek leków biologicznych ma wzrosnąć z 285,5 miliarda dolarów w 2020 roku do 421,8 miliarda dolarów do 2025 roku[1].Firma UPS Healthcare rozwija funkcjonalność usługi UPS® Premier, aby wspierać złożone potrzeby rosnącego rynku farmaceutycznego.
Usługa UPS® Premier odegrała już kluczową rolę w dostarczaniu szczepionek. Do tej pory firma UPS dostarczyła 1,5 miliarda szczepionek COVID-19 do ponad 110 krajów, przy zachowaniu 99,9% terminowości dostaw.
Więcej informacji na temat innowacji UPS Healthcare można znaleźć na stronach: Healthcare.ups.com i about.ups.com.
[1] https://www.bccresearch.com/market-research/biotechnology/biologic-therapeutic-drugs-technologies-markets-report.html
Aplikacja Escapecity wyróżniona w konkursie ODYS 2024
Zalety poleasingowych laptopów biznesowych dla małych firm
Xtreme Fitness Gyms stawia na innowacje
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.