Uber Eats partnerem BEST AUDIO Empik Go – zagłosuj i otrzymaj kod promocyjny
Uber Eats partnerem BEST AUDIO Empik Go – zagłosuj na ulubionego twórcę audio i otrzymaj kod promocyjny Uber Eats
Uber Eats – jedna z najpopularniejszych platform do zamawiania jedzenia wspiera nagrody BEST AUDIO Empik Go. Na głosujących na swoich faworytów czekają kody promocyjne na zamówienia z Uber Eats. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów podcastów, audiobooków i słuchowisk, którzy chcą cieszyć się wygodnym zamawianiem jedzenia bez wychodzenia z domu, a także skorzystać z możliwości złożenia zamówienia bez opłaty za dostawę Uber Eats.
Z okazji ogłoszenia partnerstwa z BEST AUDIO Empik Go firma Uber Eats przygotowała dla wszystkich miłośników słuchania kody promocyjne, dzięki którym zaraz po zagłosowaniu na ulubioną produkcję audio, będą mogli zamówić smaczny posiłek z ulubionej restauracji.
Specjalny kod promocyjny dla głosujących
Każda osoba oddająca głos w plebiscycie BEST AUDIO Empik Go otrzyma benefit w postaci kodu promocyjnego. Kod promocyjny pozwala na złożenie jednego zamówienia za min. 40 zł w aplikacji Uber Eats bez opłaty za dostawę. Akcja trwa od 21 kwietnia, godziny 12:00 aż do końca maja.
Nagrody BEST AUDIO Empik Go
Słuchanie podcastów, audiobooków czy innych słuchowisk, to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu. Empik Go postanowił docenić twórców, którzy kreują świat audio. „Nagrody BEST AUDIO Empik Go, dla tych którzy lubią słuchać” to pierwsze „Audio Oscary” na polskim rynku, które od 2021 r. trafiają w ręce lektorów, aktorów, reżyserów, scenarzystów i podcasterów.
***
O Uber Eats
Uber Eats to usługa, która pozwala na wygodne i intuicyjne zamawianie jedzenia z wybranych restauracji w dostawie, za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na smartfony lub poprzez stronę internetową. Uber Eats działa w Polsce już od sześciu lat. Na naszym rynku aplikacja zadebiutowała w lutym 2017 r. w Warszawie, rozpoczynając współpracę ze 150 partnerami restauracyjnymi. Od tego czasu ich liczba wzrosła do blisko 8000 restauracji dostępnych obecnie w aplikacji w ponad 50 miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Toruń, Rzeszów, Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Szczecin, Częstochowa, Kielce, Radom, Olsztyn, Zielona Góra, Opole, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Płock, Włocławek, Koszalin, Kalisz, Legnica, Łomża, Jelenia Góra, Ełk, Lubin, Siedlce, Słupsk, Leszno, Stalowa Wola, Suwałki, Mielec, Zamość, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Chorzów, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Tychy,
Ruda-Śląska, Bytom, Żory, Tarnowskie Góry, Mysłowice, Tarnów, Nowy Sącz, Pabianice, Piotrków Trybunalski
Święta pełne smaku z produktami Mars Wrigley
Nickelodeon Fandays w Majaland Kownaty!
Majaland wspiera Rajd Gorących Serc!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Ochrona środowiska
Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro
Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu
Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.