Uber Eats partnerem BEST AUDIO Empik Go – zagłosuj i otrzymaj kod promocyjny
Uber Eats partnerem BEST AUDIO Empik Go – zagłosuj na ulubionego twórcę audio i otrzymaj kod promocyjny Uber Eats
Uber Eats – jedna z najpopularniejszych platform do zamawiania jedzenia wspiera nagrody BEST AUDIO Empik Go. Na głosujących na swoich faworytów czekają kody promocyjne na zamówienia z Uber Eats. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów podcastów, audiobooków i słuchowisk, którzy chcą cieszyć się wygodnym zamawianiem jedzenia bez wychodzenia z domu, a także skorzystać z możliwości złożenia zamówienia bez opłaty za dostawę Uber Eats.
Z okazji ogłoszenia partnerstwa z BEST AUDIO Empik Go firma Uber Eats przygotowała dla wszystkich miłośników słuchania kody promocyjne, dzięki którym zaraz po zagłosowaniu na ulubioną produkcję audio, będą mogli zamówić smaczny posiłek z ulubionej restauracji.
Specjalny kod promocyjny dla głosujących
Każda osoba oddająca głos w plebiscycie BEST AUDIO Empik Go otrzyma benefit w postaci kodu promocyjnego. Kod promocyjny pozwala na złożenie jednego zamówienia za min. 40 zł w aplikacji Uber Eats bez opłaty za dostawę. Akcja trwa od 21 kwietnia, godziny 12:00 aż do końca maja.
Nagrody BEST AUDIO Empik Go
Słuchanie podcastów, audiobooków czy innych słuchowisk, to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu. Empik Go postanowił docenić twórców, którzy kreują świat audio. „Nagrody BEST AUDIO Empik Go, dla tych którzy lubią słuchać” to pierwsze „Audio Oscary” na polskim rynku, które od 2021 r. trafiają w ręce lektorów, aktorów, reżyserów, scenarzystów i podcasterów.
***
O Uber Eats
Uber Eats to usługa, która pozwala na wygodne i intuicyjne zamawianie jedzenia z wybranych restauracji w dostawie, za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na smartfony lub poprzez stronę internetową. Uber Eats działa w Polsce już od sześciu lat. Na naszym rynku aplikacja zadebiutowała w lutym 2017 r. w Warszawie, rozpoczynając współpracę ze 150 partnerami restauracyjnymi. Od tego czasu ich liczba wzrosła do blisko 8000 restauracji dostępnych obecnie w aplikacji w ponad 50 miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Toruń, Rzeszów, Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Szczecin, Częstochowa, Kielce, Radom, Olsztyn, Zielona Góra, Opole, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Płock, Włocławek, Koszalin, Kalisz, Legnica, Łomża, Jelenia Góra, Ełk, Lubin, Siedlce, Słupsk, Leszno, Stalowa Wola, Suwałki, Mielec, Zamość, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Chorzów, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Tychy,
Ruda-Śląska, Bytom, Żory, Tarnowskie Góry, Mysłowice, Tarnów, Nowy Sącz, Pabianice, Piotrków Trybunalski
Cooler Master X Simucube 2 Pro - nowa definicja realizmu
Święta pełne smaku z produktami Mars Wrigley
Nickelodeon Fandays w Majaland Kownaty!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Rośnie znaczenie zielonych certyfikatów w nieruchomościach. Przybywa ich również w mieszkaniówce
Trend certyfikowania budynków już od wielu lat jest obecny na rynku komercyjnym i dotyczy głównie biurowców i nieruchomości logistycznych. Teraz coraz mocniej wchodzi także do segmentu mieszkań. Liczba certyfikatów dla tego typu inwestycji rośnie, co ma związek z rosnącą świadomością ekologiczną mieszkańców oraz ich chęcią ograniczania kosztów eksploatacji mieszkań.
Zdrowie
Europa potrzebuje strategii dla zdrowia mózgu. Coraz więcej państw dostrzega ten problem
Polacy z jednej strony wykazują już sporą świadomość problemu, jakim są choroby mózgu – jedna czwarta ma w swoim otoczeniu osoby dotknięte takim problemem. Z drugiej strony system nie odpowiada rosnącym potrzebom. Specjalistów jest zbyt mało, więc kolejki do neurologów czy psychiatrów się wydłużają. Alternatywą pozostaje korzystanie z wizyt komercyjnych, ale nie każdego na to stać. Towarzystwa naukowe i organizacje pozarządowe są zgodne co do tego, że potrzebne są nie tylko krajowe strategie, ale i europejski plan dla chorób mózgu.
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.