Komunikaty PR

TL-SL1226P i TL-SG1210P – nowe przełączniki PoE pod systemy monitoringu wizyjneg

2020-04-01  |  10:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.2 MB )

TP-Link poszerza swoją ofertę przełączników PoE o dwa nowe modele TL-SL1226P i TL-SG1210P. Nowe przełączniki zostały zaprojektowany z myślą o instalatorach poszukujących niedrogich
i wydajnych rozwiązań do podłączenia kamer CCTV, punktów dostępowych WiFi czy też telefonów IP. Obydwa urządzenia są zgodne  ze standardem PoE 802.3at/802.3af i cechują się dużym budżetem mocy. Dodatkowo, tryb Extend w TL-SL1226P zwiększa zasięg transmisji PoE nawet do 250 metrów, przez co urządzenie to jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

TL-SL1226P to 24-portowy przełącznik PoE+ stworzony do użytku jako switch dostępowy dla systemów monitoringu w biurach, hotelach, akademikach czy małych przedsiębiorstwach.  Urządzenie posiada 24 porty 10/100Mb/s zgodne ze standardami PoE 802.3af/at zapewniające do 30W mocy na każdym z nich. Łączny budżet mocy przełącznika to aż 250W. TL-SL1226P został wyposażony w 2 gigabitowe porty uplink RJ45 oraz dwa gigabitowe sloty Combo SFP służące do integracji z resztą sieci.

Przełącznik został stworzony do monitoringu IP. Dzięki trybowi Extend, zwiększa się zasięg transmisji PoE nawet do 250 metrów. To sprawia, że TL-SL1226P jest idealnym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczenia kamer IP na dużym obszarze.

Atutem urządzenia jest funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii. Gdy całkowity pobór mocy przekracza 250W, urządzenie wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym ochronić sieć przed przeciążeniami i przerwami w transmisji.  

Dodatkową zaletą TL-SL1226P są tryby Priority i Isolation, które zwiększają wydajność i zapewniają lepszą ochronę urządzenia. Tryb Priority uruchamiany jednym przyciskiem daje możliwość wysokiego priorytetu dla portów 1–8, aby utrzymać wysoką jakość działania systemów wrażliwych na zakłócenia, takich jak np. wideo monitoring. Tryb Isolation z łatwością, zaś rozdziela ruch na portach 1–24 w celu zwiększenia bezpieczeństwa wrażliwych danych.

Drugi najnowszy przełącznik od TP-Link doskonale trafia w zapotrzebowanie klientów poszukujących switcha PoE do domu, biura lub punktu usługowego. TL-SG1210P posiada 8 gigabitowych portów RJ45 PoE+, oraz  gigabitowy port uplink RJ45  i gigabitowy slot SFP. Porty PoE mają zdolność automatycznego wykrywania i zasilania urządzeń PoE zgodnych ze standardami IEEE 802.3af/at, co pomaga rozbudować sieć biura o np. kamery i telefony IP, bądź podłączenia do niego Access Pointów, które będą rozgłaszać sieć WiFi. Przełącznik TL-SG1210P oferuje wysoki budżet mocy do 30W na każdym z portów PoE, łącznie do 63W dla wszystkich portów.

Dodatkowo, przełącznik ten, tak jak TL-SL1226P zapewnia funkcję inteligentnego zarządzania zużyciem energii, przez co zapewnia zasilanie wszystkich portów o wyższych priorytetach i tym samym chroni sieć przed przeciążeniem i przerwami w działaniu.

TL-SG1210P posiada funkcje QoS i IGMP Snooping zapewniające wysoką wydajność transmisji danych. QoS pozwala administratorom na ustalenie priorytetów ważności przesyłanych danych, zaś IGMP Snooping optymalizuje transmisję multimediów co poprawia wydajność sieci.

Obydwa przełączniki są zamknięte w wytrzymałych metalowych obudowach i nie wymagają konfiguracji.

Więcej informacji na temat TL-SL1226P i TL-SG1210P  dostępnych jest na stronie internetowej.

Produkty objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

***

TP-Link to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB. W swojej ofercie ma routery bezprzewodowe, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu.

Kontakt: Joanna Dąbek | Grayling | e-mail: joanna.dabek@grayling.com | tel.: 607 104 852

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2023-06-02 | 11:15

Oferta Pro-face: nowy etap rewolucji automatyzacji pracy fabryki

Postęp technologiczny definiujący ideę Przemysłu 4.0 i zakładający rozwój aplikacji oraz systemów operacyjnych zwiększył zapotrzebowanie na specjalistyczne komputery przemysłowe. W takich urządzeniach kluczowe znaczenie
Technologie Poznaliśmy zwycięzców Young Design 2023! Właśnie ruszyła wystawa pokonkursowa.
2023-06-02 | 09:30

Poznaliśmy zwycięzców Young Design 2023! Właśnie ruszyła wystawa pokonkursowa.

Za nami XVI edycja prestiżowego konkursu dla młodych projektantów Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. To kontynuacja wieloletniej tradycji, w
Technologie AWS ogłasza ogólną dostępność Amazon Security Lake
2023-06-01 | 11:00

AWS ogłasza ogólną dostępność Amazon Security Lake

Amazon Web Services (AWS) ogłosił ogólną dostępność Amazon Security Lake, usługi która automatycznie centralizuje dane z zakresu bezpieczeństwa organizacji z ich środowisk

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Dorośli i młodzież rozmijają się w postrzeganiu cyberzagrożeń. Dzieci najbardziej boją się hejtu ze strony rówieśników

W Polsce cyberprzemoc dotyka przynajmniej raz w miesiącu 13 proc. dzieci w wieku szkolnym, czyli nawet dwukrotnie częściej niż w innych krajach Europy – wynika z danych projektu EU Kids Online, przytaczanych w raporcie Fundacji Orange „Dojrzeć do praw”. Jak wynika z wypowiedzi dzieci i młodzieży uczestniczących w badaniach jakościowych przeprowadzonych na potrzeby tego raportu, to właśnie cyberprzemoc rówieśnicza i mowa nienawiści są największym zagrożeniem w sieci, którego się obawiają. Podobnie jak upubliczniane screeny wiadomości prywatnych czy filmów i zdjęć robionych z ukrycia, z czym wiąże się narażenie na kpiny i hejt. Z jednej strony młodzi są zmęczeni korzystaniem z sieci, ale z drugiej – czują przymus bycia ciągle online, obawiając się wykluczenia z grupy.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Firma

Wpływ sztucznej inteligencji na rynek pracy nie jest powodem do paniki. Żadna ze zmian technologicznych nie wywołała masowego bezrobocia

Sztuczna inteligencja jest w stanie optymalizować procesy oraz ułatwiać przewidywalne, powtarzalne zadania. Dlatego z czasem może wyprzeć część zawodów, choć w ich miejsce pojawią się nowe. Eksperci różnią się też w ocenach, które profesje czekają największe zmiany albo całkowita automatyzacja. Wśród tych „nietykalnych” wymienia się m.in. te, w których niezbędne są typowo ludzkie cechy, jak inteligencja emocjonalna, nieszablonowe myślenie albo umiejętności nawiązywania relacji międzyludzkich. AI raczej nie wyprze też zawodów takich jak hydraulik, murarz czy elektryk. Powody do obaw mogą mieć jednak matematycy i księgowi, chociaż eksperci wspominają raczej o zwiększaniu ich produktywności, a nie znikaniu tych zawodów z rynku.

Finanse

Start-upy nie narzekają na brak dostępu do finansowania. Równie ważny jest dla nich mentoring i wsparcie ekspertów

Polskie start-upy dobrze sobie radzą na europejskim i globalnym rynku, chętnie kierują swoje rozwiązania do dużych firm i korporacji, a ich domeną jest głównie software – wynika z ostatniego raportu Fundacji StartUp Poland. Jak wskazuje założyciel funduszu EEC Ventures Konrad Sitnik, tym, co warunkuje sukces, jest przede wszystkim determinacja founderów i dobry, skalowalny model biznesowy. – Ostatni element do tej układanki to jest mądry inwestor, który poza pieniędzmi zapewni również mentoring i wsparcie intelektualne – mówi ekspert. Taką rolę chce pełnić Tauron, który ze start-upami ściśle współpracuje już od kilku lat, oferując im autorski program akceleracyjny.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.