Komunikaty PR

TL-SL1226P i TL-SG1210P – nowe przełączniki PoE pod systemy monitoringu wizyjneg

2020-04-01  |  10:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.2 MB )

TP-Link poszerza swoją ofertę przełączników PoE o dwa nowe modele TL-SL1226P i TL-SG1210P. Nowe przełączniki zostały zaprojektowany z myślą o instalatorach poszukujących niedrogich
i wydajnych rozwiązań do podłączenia kamer CCTV, punktów dostępowych WiFi czy też telefonów IP. Obydwa urządzenia są zgodne  ze standardem PoE 802.3at/802.3af i cechują się dużym budżetem mocy. Dodatkowo, tryb Extend w TL-SL1226P zwiększa zasięg transmisji PoE nawet do 250 metrów, przez co urządzenie to jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

TL-SL1226P to 24-portowy przełącznik PoE+ stworzony do użytku jako switch dostępowy dla systemów monitoringu w biurach, hotelach, akademikach czy małych przedsiębiorstwach.  Urządzenie posiada 24 porty 10/100Mb/s zgodne ze standardami PoE 802.3af/at zapewniające do 30W mocy na każdym z nich. Łączny budżet mocy przełącznika to aż 250W. TL-SL1226P został wyposażony w 2 gigabitowe porty uplink RJ45 oraz dwa gigabitowe sloty Combo SFP służące do integracji z resztą sieci.

Przełącznik został stworzony do monitoringu IP. Dzięki trybowi Extend, zwiększa się zasięg transmisji PoE nawet do 250 metrów. To sprawia, że TL-SL1226P jest idealnym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczenia kamer IP na dużym obszarze.

Atutem urządzenia jest funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii. Gdy całkowity pobór mocy przekracza 250W, urządzenie wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym ochronić sieć przed przeciążeniami i przerwami w transmisji.  

Dodatkową zaletą TL-SL1226P są tryby Priority i Isolation, które zwiększają wydajność i zapewniają lepszą ochronę urządzenia. Tryb Priority uruchamiany jednym przyciskiem daje możliwość wysokiego priorytetu dla portów 1–8, aby utrzymać wysoką jakość działania systemów wrażliwych na zakłócenia, takich jak np. wideo monitoring. Tryb Isolation z łatwością, zaś rozdziela ruch na portach 1–24 w celu zwiększenia bezpieczeństwa wrażliwych danych.

Drugi najnowszy przełącznik od TP-Link doskonale trafia w zapotrzebowanie klientów poszukujących switcha PoE do domu, biura lub punktu usługowego. TL-SG1210P posiada 8 gigabitowych portów RJ45 PoE+, oraz  gigabitowy port uplink RJ45  i gigabitowy slot SFP. Porty PoE mają zdolność automatycznego wykrywania i zasilania urządzeń PoE zgodnych ze standardami IEEE 802.3af/at, co pomaga rozbudować sieć biura o np. kamery i telefony IP, bądź podłączenia do niego Access Pointów, które będą rozgłaszać sieć WiFi. Przełącznik TL-SG1210P oferuje wysoki budżet mocy do 30W na każdym z portów PoE, łącznie do 63W dla wszystkich portów.

Dodatkowo, przełącznik ten, tak jak TL-SL1226P zapewnia funkcję inteligentnego zarządzania zużyciem energii, przez co zapewnia zasilanie wszystkich portów o wyższych priorytetach i tym samym chroni sieć przed przeciążeniem i przerwami w działaniu.

TL-SG1210P posiada funkcje QoS i IGMP Snooping zapewniające wysoką wydajność transmisji danych. QoS pozwala administratorom na ustalenie priorytetów ważności przesyłanych danych, zaś IGMP Snooping optymalizuje transmisję multimediów co poprawia wydajność sieci.

Obydwa przełączniki są zamknięte w wytrzymałych metalowych obudowach i nie wymagają konfiguracji.

Więcej informacji na temat TL-SL1226P i TL-SG1210P  dostępnych jest na stronie internetowej.

Produkty objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

***

TP-Link to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB. W swojej ofercie ma routery bezprzewodowe, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu.

Kontakt: Joanna Dąbek | Grayling | e-mail: joanna.dabek@grayling.com | tel.: 607 104 852

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Pakiet Ukraina - 10 nowych kanałów w ofercie Vectry Biuro prasowe
2024-04-17 | 14:00

Pakiet Ukraina - 10 nowych kanałów w ofercie Vectry

Od 16 kwietnia 2024 roku Vectra, wiodący dostawca usług internetowych, telewizyjnych i telefonii komórkowej w Polsce, wprowadza specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o
Technologie Mniejsze zużycie farby - nowy elektrostatyczny pistolet natryskowy
2024-04-10 | 14:30

Mniejsze zużycie farby - nowy elektrostatyczny pistolet natryskowy

Firma Dürr rozszerza swoją ofertę ręcznych pistoletów natryskowych o model EcoGun AS MAN DC/EC. Dürr dodaje elektrostatyczny pistolet ESTA do swojej oferty ręcznych
Technologie Najważniejszy element projektu transformacji cyfrowej? Czynnik ludzki
2024-04-10 | 01:00

Najważniejszy element projektu transformacji cyfrowej? Czynnik ludzki

Wszyscy mówią o cyfrowej transformacji, jednak praktyczne wyzwania związane z jej wdrażaniem są rzadko omawiane szerzej. Według raportu IDC InfoBrief zleconego przez Endavę[1], aż

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Edukacja

Skutki zbyt długich sesji gier wideo mogą być bolesne. Naukowcy rekomendują, aby nie przekraczać 3 godz. dziennie [DEPESZA]

Zmęczenie oczu, ból głowy, pleców, dłoni i nadgarstka to dolegliwości najczęściej zgłaszane przez osoby regularnie grające w gry komputerowe. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal tysiąca dorosłych osób amerykańscy naukowcy ustalili, że regularne sesje gier trwające co najmniej 3 godz. najbardziej przyczyniają się do powstania takich dolegliwości. Co ciekawe, u osób będących lub planujących zostać e-sportowcami natężenie dolegliwości nie rośnie gwałtownie, jak należałoby przypuszczać. Może to mieć związek z bardziej świadomym doborem sprzętu i lepszym zrozumieniem znaczenia ergonomii.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.