Komunikaty PR

Spiesz się o nie zadbać - tak szybko pękają... Czyli jak chronić ekran telefonu?

2019-12-18  |  14:00
Biuro prasowe

Na pewno nie pęknie, nic się nie stanie. Brzmi znajomo? Zdecydowanie, że tak! Jeśli znajdzie się wśród Was chociaż jedna osoba, która nie przełożyła zakupu ochrony na telefon na później - proszę o pilny kontakt! Chętnie ją poznam.

 

Mieć plecy, porządne plecy

 

Designerskie case’y to już standard wśród telefonicznych gadżeciarzy. „Plecki” z logiem Batmana, ulubionym memem, albo zdjęciem swojego pupila? Czemu nie! Najpewniej zamówione przez AliExpress albo na Allegro, gdzie sprzedawca ma 5 opinii na krzyż. Niby podejrzane, ale… taniej. Wrong! Wyobraźcie sobie, że przychodzi nam zmienić opony z letnich na zimowe. Stawiamy raczej na sprawdzone marki, czy nowy wynalazek pana Zdzisia spod piątki? Z całym szacunkiem do wszystkich sąsiadów-mechaników, ale bezpieczniej będzie wybrać sprzęt naprawdę jakościowy. Cena ceną, ale wizja roztrzaskanego iPhone’a? Okropne! Warto zerknąć na gadżeciarskie trendy nadchodzącego sezonu. Ciekawą propozycją będą przezroczyste obudowy z grubszymi krawędziami chroniącymi boki telefonu oraz narożniki, które najbardziej dostają w kość.

 

Nie pękaj

 

Mick Jagger akcesoriów ochronnych. Brad Pitt wśród zbawców ekranu. O czym mowa? Temat szkieł hybrydowych doczekał się już wielu legend: że dziwne, że drogie, że niedostępne. Nieprawda! Hybrydy na pewno są technologicznie dwa kroki przed hartowanymi kuzynami czy tradycyjną folią, a zarazem łączą najlepsze cechy obu rozwiązań. Czy warto zaufać hybrydom? Na pewno są bardziej wytrzymałe niż szkła hartowane ze względu na elastyczną powłokę, która powoduje, że nie pękają i lepiej przylegają do ekranu. Chronią Twój sprzęt na dłużej i nie kruszą się na krawędziach. Co więcej, nie masz problemu z dotykiem i przezroczystością ekranu. Wbudowany czytnik linii papilarnych? Żaden problem. Zaokrąglone krawędzie ekranu? Hybryda znacznie lepiej przylega do ekranu, także tego zaokrąglonego.

 

No właśnie, to niewdzięczne zakładanie, chociażby folii. Na minimum 20 minut zmieniamy się w chirurgów, którzy z typową sobie precyzją nakładają ochronę na powierzchnię ekranu. Taaak, na pewno. Ileż frustracji, nerwów, złości przy tak prozaicznym zadaniu. Każdy to zna, dosłownie każdy. O ile papież może mieć od tego specjalnie oddelegowany zespół, to nam zostaje szukać po Googlu rozwiązań na powietrzne bąble na ekranie smartfona. Czy dla szarych obywateli nie ma już nadziei w tej sprawie?

 

Polscy spece od szkieł

 

W końcu! Nareszcie! Finally! Coś się stało, zapytacie? Na Bliskim Wschodzie jest już spokojnie? Przyszłoroczna Eurowizja Junior odbędzie się jednak w Polsce? No… nie, niestety, ACZKOLWIEK, przynajmniej jeden problem został rozwiązany - taki problem typu mini. Chodzi o odwieczną walkę z aplikacją szkieł na ekran telefonu. Ale, ale, przecież jeszcze ryzyko zakupu złego modelu szkiełka No właśnie, odpowiednie akcesorium sprawia problemy jeszcze na etapie wyboru, następnie zakupu, a finalnie aplikacji. Naprzeciw potrzebom klientów wychodzi marka niezwykle ciekawa, bo raz: polska, dwa: specjalizująca się wyłącznie w… ochronie urządzeń mobilnych! MyScreenPROTECTOR to zespół naprawdę kreatywnych specjalistów, którzy najwidoczniej znają temat, ponieważ serwują swoim użytkownikom usługę CUT&USE. O co chodzi? Chcemy mieć sprawę z głowy i decydujemy się na jak najszybszy ochrony na nasz sprzęt. Wędrujemy po czeluściach internetu i co? I nic, nie ma, albo dostawa dopiero za tydzień. O nie nie, tak być nie może. Stąd też pomysł, aby stworzyć wraz z partnerami stoiska świadczące usługi wycięcia odpowiedniej folii z bazy obrysów i nałożenia jej na ekran… całkowicie od ręki! CUT&USE brzmi jak spełnienie najskrytszych marzeń posiadaczy smartfonów typu - no właśnie, każdego! W bazie obrysów znajduje się ponad 5000 modeli urządzeń, a do każdego z nich kilka rodzajów obrysów np. na sam ekran, czy dopasowanie folii do posiadanego pokrowca, czy obudowy.

 

Dbanie o Wasze smartfony nigdy nie było tak proste! Yhm, jasne… I tak będziemy przekładać plany zakupowe na później, a case’y z Batmanem nadal będą dla nas niezwykle kuszące. Nie zmienia to jednak faktu, że rynek powoli zwraca uwagę na niszę akcesoriów ochronnych, o czym świadczy świetny debiut usług od MyScreenPROTECTOR. Czy nad Wisłą szykuje się mała rewolucja? Możliwe - z roku na rok zmniejsza się liczba telefonicznych ofiar.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telefony Bądź smart i za darmo zdezynfekuj swój smartfon Biuro prasowe
2020-03-13 | 01:00

Bądź smart i za darmo zdezynfekuj swój smartfon

Technika czyszczenia wyświetlacza przy użyciu światła UV-C, która pozwala przeniknąć przez materiał i oddziaływać na całą powierzchnię ekranu zabijając w ten sposób aż
Telefony Huawei prezentuje składany smartfon Mate Xs
2020-02-27 | 10:30

Huawei prezentuje składany smartfon Mate Xs

HUAWEI Mate Xs to już drugi składany smartfon w rodzinie Huawei. Jego elastyczny wyświetlacz o wyjątkowej trwałości, płynne działanie i długi czas pracy to cechy, które
Telefony BRAK ZDJĘCIA
2020-02-05 | 14:30

Nowe smartfony od Huawei na wiosnę – atrakcyjne ceny, bogaty pakiet serwisowy

Huawei w pierwszym półroczu 2020 roku wprowadzi na rynek aż dziewięć nowych modeli smartfonów w cenie zaczynającej się od 300 zł. Producent zapowiedział intensywne działania w średnim segmencie rynku i nadal atrakcyjną

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

Druk 3D niezastąpiony w czasie pandemii. Mimo to wiele mniejszych firm może nie przetrwać kryzysu

Trudności z logistyką i dostawami do klientów, ograniczenie dostępności komponentów produkowanych w Azji – to problemy, które branża technologiczna odczuła w związku z rozwojem pandemii. – Niektóre firmy mogą tego nie przetrwać – mówi Mariusza Babula z firmy Zortrax. W długim terminie kryzys związany z koronawirusem może mieć jednak dobroczynny wpływ na rynek. Drukarki 3D w czasie pandemii okazały się niezastąpione w produkcji środków ochrony osobistej dla personelu medycznego z uwagi na krótki czas realizacji zamówień. Wzrosła więc świadomość roli druku 3D w produkcji.

Robotyka i SI

Pandemia spowolni sprzedaż aut elektrycznych i autonomicznych. Technologie będą jednak nadal rozwijane ze względu na stosowanie ich do dezynfekcji i zaopatrzenia szpitali

Eksperci przewidują, że zarówno rynek aut elektrycznych, jak i autonomicznych zanotuje w tym roku spadek. Po krótkotrwałym załamaniu oba jednak wrócą na tor stałego rozwoju. W efekcie, według najnowszych prognoz, do 2040 roku 31 proc. samochodów jeżdżących po drogach stanowić będą auta elektryczne. Tymczasem już dziś w Chinach pojazdy autonomiczne stają się ważnym środkiem transportu w dobie ograniczeń wynikających z panującej pandemii SARS-CoV-2.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.