realme 7 Pro już w sprzedaży. Niezawodny średniak z ekranem AMOLED
- realme 7 Pro trafił dziś do sprzedaży w Polsce, w cenie 1299 złotych. Smartfon dostępny jest w sieciach: RTV EURO AGD, Media Expert, x-kom.pl, Neonet, Komputronik oraz w oficjalnym sklepie internetowym sklep-realme.pl;
- Smartfon oferuje najszybsze w swojej półce cenowej ładowanie SuperDart 65 W, ekran Super AMOLED z czytnikiem linii papilarnych oraz poczwórny aparat 64 MP;
- Urządzenie objęte jest aż 3-letnią gwarancją producenta w formacie 3+2. W przypadku wykrycia wad fabrycznych smartfon można bezpłatnie wymienić na nowy do 2 miesięcy od daty zakupu.
Warszawa, 13 października 2020 r. – realme 7 Pro oficjalnie trafił do sklepów z elektroniką w całej Polsce oraz do sprzedaży online. Najnowszy smartfon ze stajni realme to pod wieloma względami pionier wśród urządzeń ze średniej półki.
realme 7 Pro poza wydajnością i nowoczesnym wzornictwem, stawia również na trwałość – co potwierdza prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland. Jest również pierwszym smartfonem, który w tak przystępnej cenie oferuje superszybkie ładowanie oraz ekran Super AMOLED z czytnikiem biometrycznym.
3-letnia gwarancja realme
realme 7 Pro zanim trafił w ręce konsumentów został rygorystycznie przetestowany przez ekspertów z jednostki certyfikującej TÜV Rheinland. W serii 22 głównych i 38 pomniejszych symulacji życia codziennego, smartfon poddano testom na wytrzymałość i żywotność. Dzięki temu użytkownicy modelu 7 Pro mogą cieszyć się nie dwoma, ale aż trzema latami pełnej gwarancji.
Prokonsumencki format gwarancji 3+2 pozwala także na wymianę urządzenia na nowe w ciągu dwóch miesięcy od momentu zakupu, jeśli okaże się, że urządzenie jest obarczone wadą fabryczną.
W 34 minuty do pełna z SuperDart Charge
Dzięki dołączonej do zestawu ładowarce o mocy 65 W realme 7 Pro potrzebuje zaledwie nieco ponad pół godziny na kompletne naładowanie baterii. Tak szybkie ładowanie było do tej pory dostępne jedynie dla posiadaczy nawet kilkukrotnie droższych flagowców. Smartfon można też błyskawicznie postawić na nogi. Rozładowany realme 7 Pro potrzebuje zaledwie 3 minut na uzupełnienie baterii do poziomu 13%, co wystarczy na bezpieczne korzystanie z urządzenia w sytuacji kryzysowej.
Super AMOLED i więcej możliwości foto
Nowy średniak od realme został wyposażony w ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala, pod którym kryje się czytnik biometryczny. Poza wygodą, oferuje on także dobre odwzorowanie kolorów i funkcję Always On Display, wyświetlającą powiadomienia przy zablokowanym urządzeniu.
Pod maską realme 7 Pro kryje się wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 720G taktowany zegarem 2,3 GHz i wspomagany układem graficznym Adreno 618, co zapewne docenią mobilni gracze. Smartfon wyposażono w 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej, którą dodatkowo można rozszerzyć kartą microSD bez utraty funkcjonalności Dual SIM.
Wisienką na torcie są fotograficzne możliwości modelu 7 Pro. Smartfon ma poczwórny aparat 64 MP z sensorem Sony IMX682, pozwalający na robienie ostrzejszych i jaśniejszych zdjęć – również w nocy, dzięki trybowi Pro Nightscape. Główny sensor wspomagany jest przez trzy dodatkowe obiektywy: ultraszerokokątny, makro oraz czarno-biały. Fotograficzny zestaw realme 7 Pro uzupełnia, dedykowany do selfie, przedni aparat o rozdzielczości 32 MP.
Klienci mogą wybrać jeden z dwóch wariantów kolorystycznych urządzenia – Mirror White oraz Mirror Blue.
Cena i dostępność
realme 7 Pro jest już dostępny w cenie 1299 złotych, w największych krajowych sieciach z elektroniką: RTV EURO AGD, Media Expert, x-kom.pl, Neonet oraz Komputronik. Można go również nabyć w oficjalnym sklepie internetowym sklep-realme.pl. Jeszcze w październiku smartfon pojawi się w ofercie sieci Play.
Przed zakupem realme 7 Pro można na żywo i bez skrępowania przetestować w Centrum Testów, w Warszawie.
Komplet materiałów prasowych oraz zdjęcia dostępne są pod linkiem: http://bit.ly/realme7Pro_PL
Dodatkowe informacje:
- oficjalna strona produktu: realme.com/pl/realme-7-pro
- realme 7 Pro w Centrum Testów: centrumtestow.pl/produkt/realme-7-pro/
Kontakt dla mediów:
Natalia Malinowska
| Michał Chrobot
|
|
O marce realme:
realme to marka technologiczna, którą 4 maja 2018 r. stworzył Sky Li. Ambicją realme jest wyznaczenie trendów i dostarczanie młodym ludziom produktów, gwarantujących niezapomniane wrażenia. Smartfony oraz urządzenia IoT od realme wyróżniają się nie tylko designem czy wydajnością, ale również przystępnymi cenami.
W globalnym zestawieniu smartfonowych marek realme zajmuje miejsce 7 i jest obecnie najszybciej rozwijającym się producentem. Marka jest obecna w 59 krajach, a na 9 rynkach należy do ścisłego TOP 5. W lipcu 2020 r. pułap sprzedanych smartfonów realme sięgnął 45 mln urządzeń. W Polsce realme obecne jest od kwietnia 2020 roku.
- Strona WWW: realme.com/pl/
- YouTube: realme Polska
- Facebook: facebook.com/realmePolska
- Twitter: twitter.com/polskarealme
- Instagram: instagram.com/realme.polska/

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Raport PLSE: ćwierć miliarda złotych kar dla telekomów za naruszanie praw klientów

iPhone 16 – wszystko, co warto wiedzieć o nowej serii
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.