Komunikaty PR

Niesamowity dźwięk z głośników stereo i spektakularny obraz na ekranie

2022-09-19  |  13:30
Biuro prasowe

19 września 2022 r.: Nowe urządzenia Motorola — moto e22 i moto e22i — to prawdziwa uczta dla zmysłów. Po raz pierwszy w historii serii moto e zastosowano w nich głośniki stereo z technologią Dolby Atmos®, a wysoki poziom rozrywki zapewnia też wyświetlacz prezentujący płynny obraz z częstotliwością odświeżania 90 Hz i wydajny system aparatów fotograficznych tych eleganckich urządzeń.

Bogaty dźwięk i efektowny obraz moto e22

moto e22 jest jak mobilne kino dzięki głośnikom stereo emitującym wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® z donośniejszymi basami, wyraźniejszym głosem i jeszcze większą klarownością na wyższych poziomach głośności. Dolby Atmos® w tych nowych urządzeniach podkreśla bogate detale dźwięku wszystkich ulubionych multimediów za pośrednictwem głośników telefonu, a także słuchawek przewodowych i Bluetooth.

Wyświetlacz HD+ o przekątnej 6,5” oferuje większą powierzchnię ekranu i częstotliwość odświeżania regulowaną w zakresie od 90 Hz do 60 Hz(1) w trybie automatycznym, aby zapewniać jak najlepsze wrażenia wizualne, a jednocześnie optymalizować żywotność baterii. Piękna, hydrofobowa obudowa(3) została wykonana z materiałów wysokiej klasy w dwóch atrakcyjnych kolorach do wyboru: czarnym Astro Black i niebieskim Crystal Blue(2).

System aparatów fotograficznych o rozdzielczości 16 MP jest wspomagany przez sztuczną inteligencję, ma precyzyjny czujnik głębi oraz aparat przedni, którym można robić selfie gotowe do publikacji w mediach społecznościowych. W trybie Dual Capture można nawet eksperymentować z robieniem zdjęć lub nagrywaniem wideo przy użyciu aparatu przedniego i tylnego jednocześnie.

Telefon można odblokować błyskawicznie, korzystając z czytnika linii papilarnych z boku urządzenia albo patrząc na aparat przedni. Power Touch umożliwia bezproblemowe przechodzenie do funkcji urządzenia — wystarczy dotknąć dwukrotnie czytnika linii papilarnych, aby przejść do skrótów do aplikacji, w tym bezpośrednio do trasy do domu w Mapach Google, skanowania kodów kreskowych itp.

Wszystkie te funkcje działają z czystym systemem Android™ 12, w którym nowe mechanizmy ochrony prywatności, w tym większa transparentność wykorzystania danych przez aplikacje, dają użytkownikowi większą kontrolę, zwiększają bezpieczeństwo i usprawniają korzystanie z urządzenia.

moto e22i działa na zmysły

Nowy model moto e22i wyróżnia się realistycznym dźwiękiem wysokiej jakości, który przepływa od głośnika do głośnika zgodnie z dziejącą się na ekranie akcją. Wielowymiarowa scena dźwiękowa z Dolby Atmos® uwypukla bogatsze detale, większą głębię i klarowność dźwięku wszystkich ulubionych multimediów, stawiając słuchacza w centrum akcji.

Ultrapanoramiczny ekran HD+ o przekątnej 6,5” ma wysoką częstotliwość odświeżania 90 Hz(1) i prezentuje ostrzejsze zdjęcia oraz bardziej przejrzysty tekst. Jego smukła, elegancka i hydrofobowa3 obudowa jest dostępna w wersji czarnej Graphite Gray lub białej Winter White(2).

Aparat główny o rozdzielczości 16 MP robi spektakularne zdjęcia i nagrania wideo z wykorzystaniem takich funkcji jak film poklatkowy. Zdjęcia prezentują się profesjonalnie dzięki czujnikowi głębi, a aparat przedni robi znakomite selfie, szczególnie w trybie upiększania twarzy, który automatycznie wygładza skórę i eliminuje niedoskonałości cery.

Użytkownicy tego telefonu nie muszą już zapamiętywać haseł — błyskawiczny dostęp można uzyskać jednym dotknięciem czytnika linii papilarnych z boku urządzenia. Można też skorzystać z funkcji Power Touch i dwoma dotknięciami czytnika linii papilarnych przechodzić do skrótów, w tym do bezpośredniej trasy do domu w Mapach Google, skanowania kodów kreskowych itp.

Wszystkie funkcje moto e22i działają w systemie Android™ 12 (w wersji Go) — szybszej, inteligentniejszej i lepiej chroniącej prywatność wersji Androida. System ten oszczędza miejsce i pamięć, dzięki czemu aplikacje otwierają się błyskawicznie, a animacje są płynniejsze i nie trzeba czekać przy pustym ekranie.

W Polsce motorola moto e22 w wersji pamięci 4/64 GB będzie dostępna na początku października. Smartfon będzie do nabycia w sieciach sklepów RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom. Rekomendowana cena detaliczna 699 zł. Dostępne kolory: Cristal Blue (Niebieski) i Astro Black (Czarny).

Motorola moto e22i trafi na polski rynek na początku października. Oferowana będzie w wariancie pamięci 2/32 GB. Smartfon będzie do nabycia w ofercie operatora sieci Play i Plus.  Rekomendowana cena detaliczna 599 zł. Dostępne kolory: White Winter (Biały), Graphite Grey (Czarny).

Zastrzeżenia prawne

Niektóre funkcje i dane techniczne produktu mogą zależeć od sieci i podlegać dodatkowym warunkom oraz opłatom. Mogą one też ulec zmianie bez powiadomienia. MOTOROLA, stylizowane logo M, MOTO oraz rodzina znaków MOTO są znakami towarowymi firmy Motorola Trademark Holdings, LLC. Wyprodukowano na licencji Dolby Laboratories. Dolby, Dolby Atmos oraz symbol podwójnego D są znakami towarowymi firmy Dolby Laboratories Licensing Corporation. Google i Android są znakami towarowymi Google, LLC. Bluetooth jest znakiem towarowym Bluetooth SIG, Inc. Wszelkie pozostałe znaki towarowe stanowią własność odpowiednich podmiotów. ©2022 Motorola Mobility LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

1. W trybie automatycznym minimalna częstotliwość odświeżania wynosi 60 Hz, a maksymalna — 90 Hz. Rzeczywista częstotliwość odświeżania może być niższa i zmieniać się w zależności od ograniczeń związanych z aplikacjami i zawartością, a także wymagań, ustawień trybu urządzenia i innych czynników.

2. W zależności od rynku. Dostępność należy sprawdzić u operatora lub sprzedawcy.

3. Konstrukcja hydrofobowa tworzy barierę chroniącą przed umiarkowanym narażeniem na oddziaływanie wody, np. przypadkowymi zalaniami, zachlapaniami, potem czy lekkim deszczem. Produkt nie jest przeznaczony do zanurzania w wodzie ani narażania go na działanie wody lub innych płynów pod ciśnieniem. Odporność może z czasem się zmniejszać. Produkt nie jest wodoszczelny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telefony Świąteczna oferta realme – wybrane produkty do 100 zł taniej Biuro prasowe
2022-12-02 | 16:00

Świąteczna oferta realme – wybrane produkty do 100 zł taniej

Szczegóły Świątecznej oferty realme: Do 15 grudnia, nowy smartfon realme 10, będzie dostępny 100 zł taniej – w cenie 1199 zł. Z oferty można skorzystać w sieci
Telefony motorola prezentuje wersję specjalną smartfona motorola edge 30 fusion
2022-12-02 | 13:00

motorola prezentuje wersję specjalną smartfona motorola edge 30 fusion

2 grudnia 2022 r.: eksperci ds. spójności i wierności kolorów renomowanego na całym świecie Instytutu Pantone zapowiedzieli jaki będzie kolor roku 2023. Wybierany jest on na
Telefony BRAK ZDJĘCIA
2022-10-31 | 15:02

realme 10 zadebiutuje w Polsce już 9 listopada

Warszawa, 31 października 2022 r. - realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, w przyszłym tygodniu wprowadzi do Polski swoje najnowsze urządzenie. realme 10 będzie wiodącym w segmencie telefonem z wydajnym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

PMP

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

CES2023

Ochrona środowiska

Lasy Państwowe zapowiadają rezygnację z ważnego międzynarodowego certyfikatu. Z tego powodu produkty z drewna made in Poland mogą stracić zagranicznych odbiorców

Certyfikat FSC jest gwarantem zrównoważonej gospodarki leśnej. Informuje potencjalnego klienta, że – kupując drewno i produkty z drewna oznaczone tym certyfikatem – nie przyczynia się do niszczenia środowiska naturalnego. Dla większości działających w Polsce firm z branży drzewnej i meblarskiej posiadanie tego certyfikatu jest wymogiem, bez którego nie mogą sprzedawać produktów na zagranicznych rynkach. To dlatego zapowiedzi kolejnych regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych o zamiarze rezygnacji z certyfikacji FSC wywołują takie obawy. Przedsiębiorcy ostrzegają, że doprowadzi to do spadku ich konkurencyjności i utraty odbiorców m.in. w Skandynawii, Niemczech czy Francji.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Infrastruktura

Bezpieczeństwo danych kluczowe podczas transformacji cyfrowej firm. Dlatego chmura hybrydowa zyskuje na popularności

Odpowiedni model przechowywania i przetwarzania danych jest fundamentem ciągłości wielu biznesów. Zagrożeniem są nie tylko awarie i błędy użytkowników, lecz także nasilające się cyberataki. W trakcie pandemii COVID-19 wzrosła popularność rozwiązań chmurowych i świadomość korzyści, jakie niesie za sobą ta technologia. Część firm wciąż widzi szereg barier w migracji do chmury publicznej i wybiera tzw. rozwiązania on-premise, czyli przechowywanie danych na serwerach lokalnych. Hybrydowe rozwiązania – łączące obie te technologie – będą jednak zyskiwać na popularności. – W nadchodzących latach klienci będą wybierać rozwiązania z jednego źródła i łączyć rozwiązania od dostawców, którzy mogą zaoferować zarówno przechowywanie danych w chmurze, jak i na serwerach lokalnych – prognozuje Igor Cejkovský z Synology.

Edukacja

Polacy opracowują aplikację do tłumaczenia języka migowego. Rozwiązanie ma być gotowe za rok

Głusi bardzo często doświadczają wykluczenia z uwagi na bariery komunikacyjne. Niski stopień znajomości polskiego języka migowego, zwłaszcza w urzędach, ochronie zdrowia i szkołach, sprawia, że Głusi mają problemy z dostępem do nauki, usług zdrowotnych czy z załatwianiem spraw urzędowych. Tworzona przez polski start-up aplikacja Gesture To Speech (GTS) ma pomóc rozwiązać ten problem. Rozwiązanie z pomocą kamery w telefonie i sztucznej inteligencji przetłumaczy zarówno gesty języka migowego na napisy, jak i mowę na gesty wyświetlane w formie awatara.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.