Komunikaty PR

moto g62 5G i moto g42 dla miłośników wciągającej rozrywki

2022-06-14  |  12:00
Biuro prasowe

14 czerwca 2022 r. - Rodzina smartfonów moto g nieustannie rośnie, zwiększając tym samym dostęp do inteligentniejszych technologii dla użytkowników na całym świecie. Moto g62 5G(1) i moto g42 to najnowsze smartfony marki Motorola. Oba urządzenia są przeznaczone dla miłośników mobilnej rozrywki - dzięki wysokiej klasy wyświetlaczom, przestrzennemu dźwiękowi Dolby Atmos®, zaawansowanym funkcjom aparatu fotograficznego i baterii, której pojemność umożliwia swobodne korzystanie ze wszystkich tych zalet.

moto g62 5G z płynnym obrazem i otaczającym dźwiękiem

moto g62 5G ma wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,5”, a za sprawą kompaktowych wymiarów wygodnie się go nosi i trzyma w dłoni. Częstotliwość odświeżania 120 Hz umożliwia płynne wyświetlanie i przewijanie ulubionych treści, także podczas przełączania aplikacji, gier i stron internetowych. 

Przestrzenne audio Dolby Atmos® z głośników stereo sprzyja lepszemu wczuwaniu się w muzykę, filmy i inne multimedia. Dźwięk emitowany przez te dwa głośniki ze wzmocnionymi basami i czystszym głosem otacza słuchaczy w trzech wymiarach, imponując głębią, klarownością i szczegółowością.

Głównym aparatem fotograficznym o rozdzielczości 50 MP można robić ostrzejsze zdjęcia przy słabym oświetleniu, ultraszerokokątny obiektyw umożliwia robienie spektakularnych zdjęć krajobrazowych o rozdzielczości 8 MP, a 2-megapikselowy aparat Macro Vision znakomicie się sprawdza podczas robienia profesjonalnych portretów i zdjęć w zbliżeniu. Nowy model moto g62 5G umożliwia nagrywanie wideo z dwóch punktów widzenia jednocześnie przy użyciu trybu Dual Capture. Ma on też 16-megapikselowy aparat do selfie z funkcją upiększania twarzy podczas nagrywania wideo, która zapewnia znakomity efekt końcowy.

moto g62 5G działa z procesorem Snapdragon® 480+ 5G, który gwarantuje szybkość i stałą gotowość na kolejne zadania, takie jak pobieranie filmu, wykorzystanie okazji do zrobienia fantastycznego zdjęcia czy przeglądanie serwisów społecznościowych. Urządzenie ma baterię o pojemności 5000 mAh, która eliminuje konieczność doładowywania telefonu w ciągu dnia.

moto g62 5G w wersji Business Edition

Podczas gdy wszystkie smartfony Motorola są chronione przez zabezpieczenia ThinkShield for mobile, moto g62 5G występuje też w wersji Business Edition z certyfikatem Android Enterprise Recommended i certyfikatami urzędowymi, takimi jak FIPS 140-2. Zapewnia ona użytkownikom biznesowym jeszcze większą ochronę przy użyciu dodatkowego oprogramowania i poprawek zabezpieczeń przez 4 lata. We współpracy z Zimperium — jednym z globalnych liderów w dziedzinie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych — Motorola oferuje Moto Threat Defense, przodującą w branży ochronę przed nowymi zagrożeniami, takimi jak phishing czy szkodliwe oprogramowanie, która wykorzystuje sztuczną inteligencję.

ThinkShield for mobile oferuje zaawansowaną ochronę, budując łańcuch zaufania z dodatkowymi certyfikatami i rozwiązaniami. Zabezpiecza to lepiej dane na urządzeniu przed szkodliwym oprogramowaniem, phishingiem i innymi zagrożeniami.

niesamowity wyświetlacz OLED w moto g42

moto g42 oferuje użytkownikom wrażenia kinowe w dowolnym miejscu. Wyświetlacz OLED o przekątnej 6,4” rozświetla każdy piksel indywidualnie, dzięki czemu zyskuje się nieskończony kontrast, a realistyczny obraz imponuje czystą czernią, bogatszą szczegółowością i żywszymi kolorami.

moto g42 wyróżnia się też dźwiękiem na nowym poziomie - audio Dolby Atmos® z dwóch głośników stereo przewyższa tradycyjny dźwięk przestrzenny pod względem szczegółowości i bogactwa warstw.

Ze względu na szybkie tempo życia użytkowników moto g42 działa z procesorem Snapdragon 680, który wykorzystuje energię baterii o ponad 20% efektywniej(2) niż platforma poprzedniej generacji. Bateria o pojemności 5000 mAh wystarczy z powodzeniem na cały dzień działania, a nawet dłużej(3), dlatego nie trzeba już się przejmować doładowywaniem. Przy użyciu ładowarki TurboPowerTM można uzupełnić energię w urządzeniu i zyskać godziny działania w czasie liczonym w minutach(4).

System trzech aparatów fotograficznych pomaga wykazać się kreatywnością. Niezależnie od sytuacji oferuje on odpowiedni aparat do uwiecznienia chwili. Aparatem głównym o rozdzielczości 50 MP z technologią Quad Pixel(5) można robić wyraziste zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych, a zaawansowana matryca 8 MP ma ultraszerokokątny obiektyw 118°, który mieści w kadrze 4 razy więcej obrazu w porównaniu ze standardowym obiektywem 78°. Aparatem Macro Vision można z kolei robić zdjęcia z odległości 3 cm od obiektu.

Dodatkowo ulepszone zdjęcia można uzyskać dzięki aparatowi wykrywającemu głębię. Współpracuje on z aparatem głównym i automatycznie dodaje rozmycie tła co sprawia, że zdjęcia prezentują się jeszcze bardziej profesjonalnie. Zarówno tylne aparaty, jak i aparat do selfie mają tryb nocny - zdjęcia zachwycają klarownością niezależnie od pory dnia.

najnowsze oprogramowanie i zabezpieczenia

moto g62 5G i moto g42 mają najnowszy system Android 12, z którym smartfony działają bezpieczniej i sprawniej oraz oferuje większe możliwości personalizacji. Panel ustawień prywatności w obu urządzeniach informuje użytkowników, które aplikacje korzystają z określonych funkcji.

Motorola rozwija wyjątkowe sposoby intuicyjnego i w pełni spersonalizowanego korzystania z urządzeń mobilnych. My UX umożliwia dostosowywanie telefonu do własnych potrzeb i stylu. Proste gesty ułatwiają codzienne interakcje z telefonem. Dzięki Moto Gametime gry stają się bardziej wciągające. Rozwiązanie to eliminuje powiadomienia rozpraszające uwagę, udostępnia aplikacje i narzędzia poprawiające działanie gier oraz umożliwia personalizację doznań dźwiękowych dzięki technologii Dolby Atmos®.

Dostępność i ceny

W Polsce motorola moto g62 5G w wersji pamięci 4/64 GB będzie dostępna z początkiem lipca. Smartfon będzie do nabycia w ofercie operatorów sieci Play i T-Mobile. Rekomendowana cena detaliczna 1199 zł. Dostępne kolory: Midnight Grey (Grafitowy) i Frosted Blue (Mroźna mięta).

Motorola moto g42 trafi na polski rynek na początku lipca. Oferowana będzie w dwóch wariantach pamięciowych 4/128 GB oraz 6/128 GB. Smartfon będzie do nabycia w ofercie operatora sieci T-Mobile oraz w sieciach sklepów RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet. Rekomendowana cena detaliczna 999 zł (wariant 4/128 GB) oraz 1099 zł (wariant 6/128 GB). Dostępne kolory: Atlantic Green (Ciemna zieleń), Metallic Rose (Metaliczny róż).

(1) Wymagany abonament na łączność 5G i zasięg sieci 5G, który jest dostępny tylko w niektórych obszarach. Urządzenie nie jest kompatybilne ze wszystkimi sieciami 5G. Zasięg i kompatybilność mogą w przyszłości zostać rozszerzone na dodatkowe obszary. W razie potrzeby szczegółowych informacji udzieli operator.

(2) Na podstawie porównania wydajności Snapdragon 662 i Snapdragon 680 dokonanego przez Qualcomm Technologies, Inc.

(3) Wszystkie dane dotyczące żywotności baterii są podane w przybliżeniu i na podstawie mieszanego profilu wykorzystania przez przeciętnego użytkownika, z uwzględnieniem trybów działania i gotowości w optymalnych warunkach sieciowych. Rzeczywisty czas działania baterii różni się w zależności od wielu czynników, takich jak moc sygnału, ustawienia sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i wzorce wykorzystania.

(4) Bateria musi być mocno wyczerpana. Tempo ładowania spada wraz ze wzrostem poziomu naładowania. Wszystkie dane dotyczące żywotności baterii są podane w przybliżeniu i na podstawie mieszanego profilu wykorzystania przez przeciętnego użytkownika, z uwzględnieniem trybów działania i gotowości w optymalnych warunkach sieciowych. Rzeczywisty czas działania baterii różni się w zależności od wielu czynników, takich jak moc sygnału, ustawienia sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i wzorce wykorzystania.

(5) Matryca o rozdzielczości 50 MP łączy 4 piksele w 1, co zapewnia efektywną rozdzielczość zdjęć 12,5 MP.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telefony Rusza sprzedaż nowego smartfona realme – narzo 50i Prime Biuro prasowe
2022-07-22 | 12:40

Rusza sprzedaż nowego smartfona realme – narzo 50i Prime

  Rusza sprzedaż nowego smartfona realme - narzo 50i Prime Warszawa, 22 lipca 2022 r. - realme wprowadza do sprzedaży nowy smartfon z serii narzo. Model 50i Prime to wszechstronny
Telefony BRAK ZDJĘCIA
2022-07-11 | 10:56

Ładowanie smartfona do 50% w 4 minuty. Infinix z technologią 180W Thunder Charge

Infinix Mobile, producent nowoczesnych i stylowych smartfonów z Szanghaju, w drugiej połowie zeszłego roku zaprezentował pierwszy koncepcyjny smartfon z szybkim ładowaniem o mocy 160W. Natomiast w tym roku chce pójść jeszcze o
Telefony Znana na całym świecie marka smartfonów Infinix wchodzi do Polski i Czech
2022-06-09 | 01:00

Znana na całym świecie marka smartfonów Infinix wchodzi do Polski i Czech

To kolejny etap ekspansji firmy, która kieruje swoją ofertę urządzeń mobilnych głównie do młodszego pokolenia. W latach 2019-2021 sprzedaż Infinix wzrosła aż o 157 proc., co

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Miejsc parkingowych ubywa, bo miasta chcą wypchnąć ruch samochodów z centrum. Technologia pomoże lepiej wykorzystywać istniejące parkingi

Zaparkowanie samochodu w centrum Warszawy, Wrocławia czy Krakowa to poważne wyzwanie. Statystyki przytaczane przez NaviParking wskazują, że zagęszczenie ruchu w centralnych dzielnicach nawet w 30 proc. jest spowodowane przez kierowców poszukujących miejsca parkingowego. To zaś oznacza nie tylko większe korki, ale też większy hałas, dodatkową emisję spalin i duży stres u kierowcy. Tworzenie nowych parkingów nie jest dziś priorytetem miast – dążą raczej do tego, żeby wypchnąć ruch z centrów. Dlatego potrzebne są lepsze zachęty, by kierowcy wybierali inne środki komunikacji, np. autobusy, tramwaje czy mikromobilność, a także nowe sposoby na skuteczniejsze wykorzystanie istniejących parkingów.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Edukacja

Liczba aniołów biznesu rośnie, ale wciąż jest ich za mało. 40 proc. z nich jest na rynku maksymalnie trzy lata

Polski rynek aniołów biznesu wciąż jest wielokrotnie mniejszy od tych z Europy Zachodniej, o Stanach Zjednoczonych nie wspominając, i stosunkowo młody. Jednak zainteresowanie tą formą pomnażania kapitału i dzielenia się doświadczeniem szybko rośnie. Największa obawa osób, które chcą dołączyć do grupy aniołów biznesu, dotyczy tego, czy będą umiały realistycznie ocenić szanse danego przedsięwzięcia. Platforma Polish Angels ma ułatwić przepływ know-how i finansowania między doświadczonymi inwestorami i pomysłodawcami start-upów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.