Maksimum wygody z ładowarką sieciową Hama z wtykiem USB-C i Lightning
Portfolio marki zostało uzupełnione o niewielką ładowarkę, potrafiącą zasilić energią każdy smartfon z obustronnym złączem USB typu C, iPhone’y i tablety. Dzięki technologiom Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery ładowanie przebiega wyjątkowo szybko. Nie brak w niej funkcyjnej diody LED.
Ładowarka sieciowa od niemieckiego producenta Hama ma kompaktowe gabaryty. Warto zaznaczyć, że wyposażono ją w najnowsze technologie szybkiego ładowania - Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery (PD). Obie oznaczają możliwość szybszego naładowania urządzenia mobilnego w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Inteligentny zestaw chipów Power Delivery automatycznie rozpoznaje ładowane urządzenie, zapewnia też ekstremalnie szybkie zasilanie energią (Turbo Fast Charge). W procesie ładowania zabezpiecza ładowarkę, podłączone urządzenie i użytkownika. Nie ma mowy o nadmiernym naładowaniu, przepięciu i zwarciu, a w związku z tym na uszkodzenie akumulatora.
Prezentowany sprzęt może się pochwalić maksymalną mocą ładowania na poziomie 20 W. Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość. Umieszczenie w urządzeniu wygodnego dwustronnego złącza USB-C jak i Lightning umożliwia błyskawiczne ładowanie smartfonów Apple iPhone.
Specjalnie zoptymalizowane przewody wewnętrzne są wyjątkowo skuteczne podczas ładowania smartfonów i tabletów. Ładowarka może się też pochwalić solidną wtyczką, a uchwyty na kable trudno wyłamać.
Przyłącze sieciowe na poziomie 100-240 V nadaje się do zastosowania na całym świecie – do pary z krajowym adapterem. Natomiast dołączony kabel ma metr długości.
W nowości produktowej od marki Hama nie zabrakło też funkcyjnej lampki LED, pokazującej czy na pewno sprzęt pracuje.
Sugerowana cena detaliczna ładowarki sieciowej HAMA 20 W wynosi 139,90 zł.
Wszystkie informacje na temat produktu znajdziemy na stronie https://hamamobile.pl.

Seria HONOR 400 - zaawansowana technologia AI w zasięgu każdego użytkownika

Eksperci uspokajają: poziom pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez stacje bazowe operatorów komórkowych w Polsce na niskim poziomie

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Wyśrubowane cele polityki klimatycznej krytykowane przez sektor rolnictwa i producentów żywności. Za mało środków i za dużo obciążeń
Rolnictwo może odegrać znaczącą rolę w niwelowaniu skutków zmian klimatu, jednak potrzebuje na to więcej środków i wsparcia – oceniają eksperci i przedstawiciele producentów żywności. Stawiane dzisiaj rolnikom cele związane z polityką klimatyczną pozostają szeroko negowane w różnych krajach UE jako te, które przyczyniają się do wzrostu kosztów i spadku konkurencyjności. Komisja Europejska w ramach trwającego procesu upraszczania prawa proponuje złagodzenie części obciążeń i przejście na elastyczniejsze wdrażanie wspólnej polityki rolnej, ale nie oznacza to rezygnacji z ambitnych celów.
Konsument
Rynek gier mobilnych w Polsce może być wart prawie 0,5 mld dol. do 2030 roku. Za tym idzie rozwój smartfonów dla graczy

W 2030 roku liczba użytkowników gier mobilnych w Polsce może przekroczyć 7,1 mln, a przychody z rynku będą bliskie 470 mln dol. – wynika z danych Statista. Wraz ze wzrostem liczby graczy rozwija się także rynek urządzeń do gamingu mobilnego. Zdaniem przedstawicieli ZTE Polska, producentów smartfonów nubia, których dwa nowe modele miały właśnie swoją premierę w Polsce, ten segment krajowego rynku wciąż jest słabo zagospodarowany, a do tej pory dominowały na nim głównie urządzenia zaawansowane i drogie. Dużą rolę w udoskonalaniu sprzętu dla graczy odgrywa sztuczna inteligencja.
Infrastruktura
Branża budowlana przygotowuje się na boom w inwestycjach infrastrukturalnych. Wyzwaniem może być dostęp do kadr i materiałów

W najbliższych miesiącach mogą ruszyć duże inwestycje publiczne w drogownictwie, kolei, energetyce i obronności. To efekt aktywizacji KPO i przesunięcia części środków z komponentu klimatyczno-energetycznego do tzw. Funduszu Bezpieczeństwa i Obronności. Dla branży wyzwaniem będzie nie tylko dostęp do materiałów i ich sprawne dostawy, ale także kwestie kadrowe, które już dziś sprawiają problemy w realizacji zadań.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.