Komunikaty PR

Kable precz! Oto wielofunkcyjna ładowarka indukcyjna Hama 3w1

2022-02-23  |  09:57

W ofercie marki znalazł się magnetyczna indukcyjna ładowarka o mocy 15 W MyCharge Multi do bezprzewodowego ładowania najnowszych smartfonów Apple iPhone, słuchawek AirPods i smartwatcha Apple Watch. Współpracuje ze wszystkimi produktami z serii Apple MagSafe i Hama MagLine.

Dzięki najnowszej propozycji od niemieckiego producenta mamy kilka problemów z ładowaniem różnych urządzeń z głowy za jednym razem. Jedna niewielka ładowarka (jej wymiary: długość 15 cm, szerokość 9,5 cm, wysokość 13 cm) obsłuży wszystkie oryginalne urządzenia Apple MagSafe, jak i pasujący do niej sprzęt z kategorii Hama MagLine (chociażby etui MagCase: Finest Sense, Finest Feel PRO oraz Safety czy uchwyty MagLock). Utrzymano ją w jednolitej czarnej kolorystyce, kontrastującej z białymi produktami słynnego producenta z logo z nadgryzionym jabłkiem.

Zintegrowany pierścień magnetyczny o maksymalnej mocy wyjściowej 15 W współpracuje z telefonami: Apple iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Umożliwia łatwe zadokowanie urządzenia w ładowarce i ustawienie go w optymalnej pozycji do skutecznego ładowania, bez potrzeby ręcznej konfiguracji.

To jednak nie wszystko, bo ładowarka Hama 3w1 MyCharge Multi pozwala też na szybkie i sprawne ładowanie słuchawek mobilnych Apple AirPods. Wystarczy położyć etui ładujące z modelami AirPods 2, AirPods 3 czy AirPods Pro na powierzchni ładującej, by proces zasilania energią rozpoczął się samoczynnie.

Natomiast aby rozwiązać problem rozładowanego zegarka Apple Watch, wystarczy podłączyć kabel ładujący do uchwytu wspomnianego pierścienia i umieścić w nim smartwach.

Co istotne, producent pomyślał o przegubie kulowym. Dzięki niemu łatwo indywidualnie regulować kąt nachylenia uchwytu na smartfon ściśle do swoich potrzeb. Możliwe jest również obracanie iPhone’a o 360 stopni, tak samo jak umieszczenie go w orientacji pionowej albo poziomej. Pełna swoboda.

Pamiętajmy, że technologia Wireless Turbo Fast Charge przekłada się na ekstremalnie szybkie ładowanie, efektywniejsze od klasycznych przewodowych metod. Szybkość ładowania jest przystosowana do konkretnego rodzaju urządzenia.

Warto zaznaczyć, że zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość.

Nie brak tu też funkcyjnej lampki LED, informującej czy sprzęt w danej chwili pracuje.

Ta nowość w ofercie Hama objęta jest dwuletnią gwarancją prawną. Jej niewiążąca cena detaliczna wynosi 269 zł.

Więcej na temat ładowarki indukcyjnej 3w1 MyCharge Multi przeczytacie na stronie www.hamamobile.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telefony Motorola z rabatami przez cały marzec! Biuro prasowe
2023-03-03 | 10:00

Motorola z rabatami przez cały marzec!

3 marca 2023 – Motorola przygotowała dla miłośników nowoczesnych technologii i entuzjastów stylowych konstrukcji niespodziankę. Przez cały marzec, w ramach
Telefony Rusza „Przedwiośnie z HUAWEI” – super promocje, prezenty i kupony zniżkowe
2023-03-01 | 19:00

Rusza „Przedwiośnie z HUAWEI” – super promocje, prezenty i kupony zniżkowe

W sklepie Huawei.pl wystartowała akcja „Przedwiośnie z HUAWEI”, w ramach której aż do 2 kwietnia na klientów czekają atrakcyjne oferty, dzięki którym
Telefony Motorola wprowadza do swoich urządzeń zagrożone wyginięciem języki z Indii
2023-03-01 | 10:00

Motorola wprowadza do swoich urządzeń zagrożone wyginięciem języki z Indii

1 marca 2023 r.: Motorola we współpracy z Fundacją Lenovo rozszerza swoje smartfony o nowe języki - kuvi i kangri - języki są używane w regionach Indii. To inicjatywa w ramach

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria Na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Edukacja

Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.

Farmacja

Leczenie chorób siatkówki jest w Polsce na światowym poziomie. U wielu pacjentów jednak są one wykrywane zbyt późno

AMD, czyli zwyrodnienie plamki związane z wiekiem, dotyka w Polsce ponad miliona pacjentów. Ciężka, wysiękowa postać tej choroby (nAMD) może prowadzić do szybkiej i całkowitej utraty wzroku. U wielu pacjentów choroba jest rozpoznawana zbyt późno, m.in. z tego względu, że Polacy nie mają w zwyczaju regularnego badania wzroku. Dlatego też chorzy są narażeni na stopniową utratę wzroku, mimo że w ramach programu lekowego chorzy mają dostęp do nowoczesnych terapii, a leczenie schorzeń siatkówki jest w Polsce na wysokim, światowym poziomie. – Zabiegamy o nowe leki, które przekładają się na rzadszą potrzebę poddawania się zastrzykom, ponieważ to jest wielka ulga dla pacjenta, ale również dla systemu – wskazuje Małgorzata Pacholec, prezes Stowarzyszenia Retina AMD Polska.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.