Komunikaty PR

Stylowy smartfon Huawei P smart 2021 debiutuje na polskim rynku

2020-10-07  |  15:00

P smart 2021 z dużym, 6,67-calowym wyświetlaczem Full HD+ oraz z poczwórnym aparatem fotograficznym 48 MP to nowa propozycja od Huawei, skierowana do osób poszukujących stylowego, nowoczesnego smartfona w atrakcyjnej cenie. Smartfon został wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh i technologię SuperCharge – 10 minut ładowania pozwala na korzystanie z telefonu nawet przez dwie godziny. Rekomendowana cena sprzedaży P smart 2021 to 899 zł.

 

Od 7 do 25 października (lub do wyczerpania zapasów), smartfon P smart 2021 można zamówić w przedsprzedaży – do zakupionego w tym okresie telefonu dodawane są bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3i albo inteligentna opaska Huawei Band 4.

 

Huawei P smart 2021 to stylowy smartfon dostępny w trzech kolorach: czarny, zielony i różowe złoto, którego jakość wykonania dorównuje najdroższym, flagowym modelom Huawei. W telefonie zastosowano duży, 6,67-calowy wyświetlacz Full HD+ o rozdzielczości 2400 x 1080, który wyróżnia się cienkimi ramkami, a aparat przedni znajduje się pośrodku ekranu. Tak zaprojektowany wyświetlacz zapewnia dużą, aż 90-procentową powierzchnię użytkową. Ekran telefonu wspierany jest przez tryb Eye Comfort z certyfikatem TÜV Rheinland, który skutecznie filtruje światło niebieskie, co zwiększa ochronę oczu użytkownika.

 

Poczwórny aparat fotograficzny

Główny aparat P smart 2021 został wyposażony w cztery obiektywy. Obiektyw główny charakteryzuje się matrycą o rozdzielczości 48 MP z przesłoną f/1,8. Aparat wspierany jest przez technologię sztucznej inteligencji, która zapewnia niski poziom szumów i tym samym wysoką jakość zdjęć, również tych wykonywanych w nocy. Drugi obiektyw o rozdzielczości 8 MP z przysłoną f/2,4 służy do wykonywania zdjęć ultraszerokokątnych z polem widzenia 120 stopni. Dwa obiektywy o rozdzielczości 2 MP umożliwiają natomiast wykonywanie zdjęć makro oraz pomiar głębi ostrości obrazu.

Przedni aparat fotograficzny smartfona wyposażony jest w 8 MP obiektyw, wspierany przez sztuczną inteligencję, która w czasie rzeczywistym automatycznie dopasowuje kluczowe ustawienia wykonywanego zdjęcia.

 

Wysoka wydajność działania

Sercem P smart 2021 jest ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 710A wspomagany przez 4 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna 128 GB może zostać rozszerzona kartą pamięci o pojemności do 512 GB. Nowy smartfon Huawei jest zasilany przez potężną baterię o pojemności 5000 mAh, która obsługuje technologię 22.5 W Huawei SuperCharge. Umożliwia ona bardzo szybkie naładowanie telefonu – zaledwie 10 minut ładowania pozwala na korzystanie z urządzenia nawet przez dwie godziny. Smartfon można odblokować za pomocą kciuka poprzez czytnik znajdujący się na boku obudowy.

 

P smart 2021 wykorzystuje oprogramowanie EMUI 10.1, bazujące na systemie operacyjnym Android i działa w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS). Oficjalnym sklepem z aplikacjami na telefonie
P smart 2021, podobnie jak w przypadku innych urządzeń Huawei nowej generacji, jest Huawei AppGallery. Oferuje on dostęp do ponad 11 tysięcy aplikacji, w tym ponad tysiąca polskich. Aplikacje można wyszukiwać i pobrać na smartfony i tablety Huawei poprzez wyszukiwarkę Petal Search. W przypadku, gdy wybrana aplikacja nie jest dostępna w sklepie Huawei AppGallery, Petal Search podpowiada, z jakiego innego źródła można ją zainstalować lub odsyła do strony webowej aplikacji.

 

Huawei P smart 2021 będzie można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach: AB Foto, Empik, Komputronik, Morele.net, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, x-kom, Carrefour i MyCenter oraz u operatorów Orange, Play i Plus. Oferta i data rozpoczęcia przedsprzedaży i sprzedaży regularnej może różnić się w zależności od sklepu. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej Huawei oraz u poszczególnych partnerów akcji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
Technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
Technologie Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?
2025-04-17 | 07:00

Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?

Branża elektrotechniczna dynamicznie się rozwija, dostosowując do rosnących wymagań użytkowników oraz wyzwań związanych z efektywnością energetyczną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Infrastruktura

Energia słoneczna wyprzedziła węgiel jako źródło energii w UE. Tempo dalszego rozwoju zależy od inwestycji w system i sieć

Zgodnie z założeniami strategii planu REPowerEU do 2030 roku na terenie państw członkowskich ma zostać zainstalowanych niemal 600 GW mocy fotowoltaiki słonecznej. Organizacje takie jak SolarPower Europe walczą o to, aby do tego czasu fotowoltaika stała się głównym źródłem energii elektrycznej. O ile w ostatnich latach odnotowano dynamiczne tempo wzrostu produkcji energii słonecznej, o tyle w kolejnych latach na drodze do realizacji planu może stanąć nienadążająca za tempem rozwoju infrastruktura.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.