Komunikaty PR

Stylowy smartfon Huawei P smart 2021 debiutuje na polskim rynku

2020-10-07  |  15:00

P smart 2021 z dużym, 6,67-calowym wyświetlaczem Full HD+ oraz z poczwórnym aparatem fotograficznym 48 MP to nowa propozycja od Huawei, skierowana do osób poszukujących stylowego, nowoczesnego smartfona w atrakcyjnej cenie. Smartfon został wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh i technologię SuperCharge – 10 minut ładowania pozwala na korzystanie z telefonu nawet przez dwie godziny. Rekomendowana cena sprzedaży P smart 2021 to 899 zł.

 

Od 7 do 25 października (lub do wyczerpania zapasów), smartfon P smart 2021 można zamówić w przedsprzedaży – do zakupionego w tym okresie telefonu dodawane są bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3i albo inteligentna opaska Huawei Band 4.

 

Huawei P smart 2021 to stylowy smartfon dostępny w trzech kolorach: czarny, zielony i różowe złoto, którego jakość wykonania dorównuje najdroższym, flagowym modelom Huawei. W telefonie zastosowano duży, 6,67-calowy wyświetlacz Full HD+ o rozdzielczości 2400 x 1080, który wyróżnia się cienkimi ramkami, a aparat przedni znajduje się pośrodku ekranu. Tak zaprojektowany wyświetlacz zapewnia dużą, aż 90-procentową powierzchnię użytkową. Ekran telefonu wspierany jest przez tryb Eye Comfort z certyfikatem TÜV Rheinland, który skutecznie filtruje światło niebieskie, co zwiększa ochronę oczu użytkownika.

 

Poczwórny aparat fotograficzny

Główny aparat P smart 2021 został wyposażony w cztery obiektywy. Obiektyw główny charakteryzuje się matrycą o rozdzielczości 48 MP z przesłoną f/1,8. Aparat wspierany jest przez technologię sztucznej inteligencji, która zapewnia niski poziom szumów i tym samym wysoką jakość zdjęć, również tych wykonywanych w nocy. Drugi obiektyw o rozdzielczości 8 MP z przysłoną f/2,4 służy do wykonywania zdjęć ultraszerokokątnych z polem widzenia 120 stopni. Dwa obiektywy o rozdzielczości 2 MP umożliwiają natomiast wykonywanie zdjęć makro oraz pomiar głębi ostrości obrazu.

Przedni aparat fotograficzny smartfona wyposażony jest w 8 MP obiektyw, wspierany przez sztuczną inteligencję, która w czasie rzeczywistym automatycznie dopasowuje kluczowe ustawienia wykonywanego zdjęcia.

 

Wysoka wydajność działania

Sercem P smart 2021 jest ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 710A wspomagany przez 4 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna 128 GB może zostać rozszerzona kartą pamięci o pojemności do 512 GB. Nowy smartfon Huawei jest zasilany przez potężną baterię o pojemności 5000 mAh, która obsługuje technologię 22.5 W Huawei SuperCharge. Umożliwia ona bardzo szybkie naładowanie telefonu – zaledwie 10 minut ładowania pozwala na korzystanie z urządzenia nawet przez dwie godziny. Smartfon można odblokować za pomocą kciuka poprzez czytnik znajdujący się na boku obudowy.

 

P smart 2021 wykorzystuje oprogramowanie EMUI 10.1, bazujące na systemie operacyjnym Android i działa w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS). Oficjalnym sklepem z aplikacjami na telefonie
P smart 2021, podobnie jak w przypadku innych urządzeń Huawei nowej generacji, jest Huawei AppGallery. Oferuje on dostęp do ponad 11 tysięcy aplikacji, w tym ponad tysiąca polskich. Aplikacje można wyszukiwać i pobrać na smartfony i tablety Huawei poprzez wyszukiwarkę Petal Search. W przypadku, gdy wybrana aplikacja nie jest dostępna w sklepie Huawei AppGallery, Petal Search podpowiada, z jakiego innego źródła można ją zainstalować lub odsyła do strony webowej aplikacji.

 

Huawei P smart 2021 będzie można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach: AB Foto, Empik, Komputronik, Morele.net, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, x-kom, Carrefour i MyCenter oraz u operatorów Orange, Play i Plus. Oferta i data rozpoczęcia przedsprzedaży i sprzedaży regularnej może różnić się w zależności od sklepu. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej Huawei oraz u poszczególnych partnerów akcji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie Biuro prasowe
2024-12-30 | 13:00

Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie

Warszawa, 20.12.2024 – SPIE Building Solutions, polska spółka zależna SPIE, niezależnego europejskiego lidera usług multitechnicznych w dziedzinie energetyki i przesyłu danych,
Technologie Chatbot AI w kuchni – rewolucyjne narzędzie od Maspex na Uwielbiam.pl
2024-12-27 | 10:00

Chatbot AI w kuchni – rewolucyjne narzędzie od Maspex na Uwielbiam.pl

Maspex SA, jeden z liderów polskiego rynku spożywczego, wprowadził na platformie Uwielbiam.pl nowoczesne rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji. Dzięki temu narzędziu osoby
Technologie 5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
2024-12-23 | 08:00

5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!

Praca w branży technologicznej jest obiektem wielu stereotypów, które czasami mogą odstraszać potencjalnych kandydatów. W rzeczywistości to różnorodna

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

IT i technologie

W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]

Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.