Komunikaty PR

Śródka OdNowa 2 - tu wybierzesz mieszkanie 2-pokojowe

2020-01-31  |  10:32

Na nowym osiedlu blisko połowa mieszkań będzie mieć powierzchnię do 45 m kw. To szeroki wybór dla przyszłych mieszkańców. 

Niewielkie mieszkanie w dogodnej lokalizacji to rozwiązanie, które wybiera spora grupa klientów, między innymi wtedy, gdy jest to ich pierwsze własne lokum. - Nieduży metraż gwarantuje niższą cenę, co ma znaczenie, kiedy budujemy swoją zdolność kredytową, a następnie ustalamy budżet na wykończenie. Warto kierować się też lokalizacją, aby żyło nam się wygodnie, a w razie potrzeby nieruchomość była atrakcyjna na rynku wtórnym – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Deweloper aktualnie buduje osiedle Śródka OdNowa 2, przy ulicy Bernata w Poznaniu. W czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu, w tym 38 lokali do 45 m kw. (2-pokojowe i kawalerki). – Do tej pory osoby, którym nie udało się zakupić niewielkiego mieszkania w rynku pierwotnym, kierowały swoje kroki ku rynkowi wtórnemu. Stąd decyzja, żeby szczególnie mieszkań 2-pokojowych było w naszej inwestycji więcej. Chcemy tę grupę klientów przekonać, by poczekali na zupełnie nowe mieszkanie na naszym osiedlu, a dodatkowym atutem jest możliwość wykończenia według własnych preferencji – podkreśla Michał Wawrzyniak. Ceny zaczynają się od 7100 zł brutto / m kw. Dostępne w sprzedaży są też większe metraże, aż do 80 m kw. Inwestor, Grupa Partner przygotuje dodatkowe udogodnienia osiedlowe, jak: boksy rowerowe w cenie oraz podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi. Trwają już prace budowlane, a ich ukończenie jest planowane na I kwartał 2021.

Deweloper Grupa Partner przygotowuje też zupełnie nową inwestycję, Jarochowskiego 81 na poznańskim Grunwaldzie. Do dyspozycji klientów będzie 28 lokali w budynku wielorodzinnym, o powierzchni od 30 do 132 m kw. Rozpoczęła się już sprzedaż mieszkań.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Infrastruktura Firma Sienkiewicz laureatem Diamentów Forbesa Biuro prasowe
2024-03-15 | 08:54

Firma Sienkiewicz laureatem Diamentów Forbesa

Spółka Sienkiewicz, produkująca prefabrykaty betonowe i żelbetowe, znalazła się w gronie laureatów rankingu Diamentów Forbesa 2024, uwzględniającego najbardziej
Infrastruktura Jak nie tracić wody, czyli retencja w miastach
2024-02-29 | 15:00

Jak nie tracić wody, czyli retencja w miastach

W obliczu kryzysu klimatycznego i negatywnego wpływu człowieka na środowisko, retencja w miastach staje się niezbędnym elementem zrównoważonego rozwoju. Dominujący beton i
Infrastruktura Trendy w prefabrykacji betonowej - na co stawia Sienkiewicz?
2024-02-28 | 09:03

Trendy w prefabrykacji betonowej - na co stawia Sienkiewicz?

Nieustanne dywersyfikowanie portfela produkcyjnego, zmienne warunki środowiskowe, wzrost kosztów materiałów, a także globalne trendy związane ze zrównoważonym rozwojem

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Edukacja

Skutki zbyt długich sesji gier wideo mogą być bolesne. Naukowcy rekomendują, aby nie przekraczać 3 godz. dziennie [DEPESZA]

Zmęczenie oczu, ból głowy, pleców, dłoni i nadgarstka to dolegliwości najczęściej zgłaszane przez osoby regularnie grające w gry komputerowe. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal tysiąca dorosłych osób amerykańscy naukowcy ustalili, że regularne sesje gier trwające co najmniej 3 godz. najbardziej przyczyniają się do powstania takich dolegliwości. Co ciekawe, u osób będących lub planujących zostać e-sportowcami natężenie dolegliwości nie rośnie gwałtownie, jak należałoby przypuszczać. Może to mieć związek z bardziej świadomym doborem sprzętu i lepszym zrozumieniem znaczenia ergonomii.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.