Komunikaty PR

Śródka OdNowa 2 - tu wybierzesz mieszkanie 2-pokojowe

2020-01-31  |  10:32

Na nowym osiedlu blisko połowa mieszkań będzie mieć powierzchnię do 45 m kw. To szeroki wybór dla przyszłych mieszkańców. 

Niewielkie mieszkanie w dogodnej lokalizacji to rozwiązanie, które wybiera spora grupa klientów, między innymi wtedy, gdy jest to ich pierwsze własne lokum. - Nieduży metraż gwarantuje niższą cenę, co ma znaczenie, kiedy budujemy swoją zdolność kredytową, a następnie ustalamy budżet na wykończenie. Warto kierować się też lokalizacją, aby żyło nam się wygodnie, a w razie potrzeby nieruchomość była atrakcyjna na rynku wtórnym – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Deweloper aktualnie buduje osiedle Śródka OdNowa 2, przy ulicy Bernata w Poznaniu. W czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu, w tym 38 lokali do 45 m kw. (2-pokojowe i kawalerki). – Do tej pory osoby, którym nie udało się zakupić niewielkiego mieszkania w rynku pierwotnym, kierowały swoje kroki ku rynkowi wtórnemu. Stąd decyzja, żeby szczególnie mieszkań 2-pokojowych było w naszej inwestycji więcej. Chcemy tę grupę klientów przekonać, by poczekali na zupełnie nowe mieszkanie na naszym osiedlu, a dodatkowym atutem jest możliwość wykończenia według własnych preferencji – podkreśla Michał Wawrzyniak. Ceny zaczynają się od 7100 zł brutto / m kw. Dostępne w sprzedaży są też większe metraże, aż do 80 m kw. Inwestor, Grupa Partner przygotuje dodatkowe udogodnienia osiedlowe, jak: boksy rowerowe w cenie oraz podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi. Trwają już prace budowlane, a ich ukończenie jest planowane na I kwartał 2021.

Deweloper Grupa Partner przygotowuje też zupełnie nową inwestycję, Jarochowskiego 81 na poznańskim Grunwaldzie. Do dyspozycji klientów będzie 28 lokali w budynku wielorodzinnym, o powierzchni od 30 do 132 m kw. Rozpoczęła się już sprzedaż mieszkań.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Infrastruktura DPD Polska otwiera nowoczesną sortownię - Hub Drobnicowy (HDR) w Swędowie pod Łodzią Biuro prasowe
2025-04-14 | 06:00

DPD Polska otwiera nowoczesną sortownię - Hub Drobnicowy (HDR) w Swędowie pod Łodzią

Nowa, piąta już w Polsce sortownia DPD Polska to strategiczna inwestycja firmy, której celem jest dalsza optymalizacja procesów logistycznych oraz zwiększenie
Infrastruktura Energia słoneczna a zimowa pora. Czy fotowoltaika jest opłacalna przez cały rok?
2024-12-23 | 12:00

Energia słoneczna a zimowa pora. Czy fotowoltaika jest opłacalna przez cały rok?

Na pierwszy rzut oka inwestowanie w farmy fotowoltaiczne może wydawać się mniej opłacalne zimą. Mniejsze nasłonecznienie, krótsze dni i często zachmurzone niebo w naszej szerokości
Infrastruktura BERGER Bau zmodernizuje drogi gminne w Podolszu i Zatorze
2024-12-13 | 09:00

BERGER Bau zmodernizuje drogi gminne w Podolszu i Zatorze

Gmina Zator postawiła na kompleksowe usprawnienie dróg lokalnych w Podolszu i Zatorze. 10 września 2024 roku wykonawcą inwestycji na ulicach Nad Sakwą oraz Starowiejskiej wybrana

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Medycyna

Komisja Europejska pracuje nad nową dyrektywą tytoniową. Papierosy w Polsce mogą znacznie podrożeć

W Brukseli trwa dyskusja nad zmianami w unijnej dyrektywie tytoniowej. Minimalna stawka akcyzy na paczkę papierosów w UE może wzrosnąć nawet dwukrotnie: z 1,8 euro do 3,6 euro. Doprowadziłoby to do wyrównania cen papierosów pomiędzy państwami UE. Wzrost cen byłby najbardziej dotkliwy dla palaczy z tych państw, które przystąpiły do UE w 2004 roku, w tym Polski, z uwagi na znacznie niższy udział akcyzy w cenie paczki papierosów niż nowe minima unijne. Nad Wisłą paczka papierosów mogłaby kosztować nawet ok. 40 zł. Nowa dyrektywa tytoniowa może zostać otwarta już podczas duńskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Problemy społeczne

Sztuczna inteligencja napędza innowacje, ale pochłania ogromne ilości prądu. Rośnie potrzeba bardziej energooszczędnych rozwiązań

Trenowanie dużych modeli językowych, takich jak ChatGPT, wymaga ogromnych zasobów obliczeniowych, co przekłada się na znaczące zużycie energii, porównywalne z roczną konsumpcją małych państw. Eksperci podkreślają, że konieczne jest projektowanie bardziej energooszczędnych algorytmów i systemów, które ograniczą ślad węglowy AI. Jednocześnie sztuczna inteligencja może też wspierać działania na rzecz klimatu, pomagając w optymalizacji zużycia energii i efektywniejszym zarządzaniu zasobami.

Medycyna

Polscy naukowcy rozwijają technologię hodowania bionicznej trzustki. Może ona rozwiązać problem cukrzycy insulinozależnej

Zespół polskich naukowców rozwija technologię hodowania bionicznej trzustki, którą będzie można wszczepiać pacjentom kwalifikowanym obecnie do przeszczepu od zmarłego dawcy. Taka procedura jest stosowana w najcięższych przypadkach cukrzycy typu 1, a niekiedy również w cukrzycy typu 2. Badacze, tworząc innowacyjną metodę leczenia dołożyli starań, by rozwiązać ryzyko najgroźniejszego powikłania, jakim jest odrzucenie wszczepianego narządu poprzez wykrzepianie. Do zbudowania narządu będą wykorzystywane komórki pacjenta, więc układ immunologiczny nie powinien odczytywać go jako obcy.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.