Samsung AirDresser – sposób na perfekcyjny wygląd kreacji, na co dzień i od świę
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to doskonały pretekst do tego, aby dać się ponieść fantazji i zaszaleć z garderobą. Stawiamy na delikatne kaszmirowe płaszcze i swetry, eleganckie garnitury, efektowne – choć łatwo gniotące się - satynowe sukienki i marynarki, a także bluzki i sukienki z misternymi zdobieniami. Jak sprawić, aby po wyjęciu z szafy prezentowały się doskonale? W tym pomoże Samsung AirDresser, czyli wyjątkowa szafa odświeżająca ubrania za pomocą pary.
Te najbardziej wyjątkowe kreacje w naszej szafie przeznaczone są na równie wyjątkowe okazje. Po pierwsze dlatego, że nie chcemy ich zniszczyć częstym noszeniem i praniem Po drugie dlatego, że ich pielęgnacja wymaga od nas nieco więcej zachodu. Zwykle nie mamy czasu na wizyty w pralni. Jednocześnie obawiamy się prać ubrania wykonane z delikatnych tkanin. Wyzwanie stanowią ozdoby z cekinów i koralików, koronkowe zdobienia czy delikatne hafty. Z pomocą przychodzi szafa parowa Samsung AirDresser.
Wyższy poziom dbałości o ubrania
Nawet pranie ręczne, jeśli zbyt częste, może doprowadzić do utraty koloru czy struktury tkaniny i niszczyć zdobienia. Na szczęście, dzięki szafie parowej Samsung AirDresser, możemy bezpiecznie i delikatnie odświeżać ubrania przed i po założeniu. W jaki sposób? Po odwieszeniu ubrania do szafy i wybraniu odpowiedniego programu silny podmuch powietrza JetAir dokładnie i bezpiecznie oczyści je z drobnych pyłków i kurzu. Urządzenie wygładzi powstałe zagniecenia i wysuszy ubrania po deszczu lub śniegu. AirDresser daje też możliwość dezynfekcji, aby pozbyć się wirusów, bakterii, alergenów oraz innych zarazków*. Lampa UV w połączeniu z filtrem ceramicznym skutecznie usunie nieprzyjemne zapachy. Szafa parowa Samsung stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie perfekcyjny wygląd oraz wygodę.
Domowy asystent do spraw ubioru
Szafa parowa Samsung AirDresser wyposażona została aż w 20 programów dedykowanych różnym grupom odzieży. Zadba o okrycia wierzchnie, marynarki i żakiety (cykl Suits) a także delikatne tkaniny, których nie chcemy prać w pralce. W sytuacji, gdy nie wiemy jaki program wybrać z pomocą przychodzi tryb Moja szafa dostępny w aplikacji SmartThings**. Możemy umieścić w nim informacje o odzieży, aby otrzymać zalecenia dotyczące jej właściwej pielęgnacji. Dla jeszcze większej wygody, AirDresser możemy obsługiwać zdalnie. Za pomocą aplikacji uruchomimy urządzenie i sprawdzimy, czy nasze ubranie jest już gotowe do wyjęcia. AirDresser zadba również o powietrze w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Dzięki programowi RoomCare pochłonie wilgoć z powietrza, a tym samym także ubrania, które znajdują się w garderobie, zachowają świeżość na dłużej.
Co więcej, we wnętrzu szafy znajduje się szereg akcesoriów i rozwiązań ułatwiających odświeżanie ubrań. Wieszak AirHanger pozwala parze wniknąć w materiał ubrań od wewnątrz i od zewnątrz. Specjalna półka idealnie sprawdzi się dla akcesoriów, takich jak czapki czy rękawiczki. Co więcej, jeśli naniesiemy kilka kropel ulubionych perfum na chusteczkę i umieścimy ją w filtrze FreshFinish, przenikną one nasze ubrania i będą towarzyszyły podczas noszenia.
Więcej informacji o Samsung AirDresser znajdziesz na stronie:
https://www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/
* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) do 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) do 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) do 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) do 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.
** Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyzsza) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz konta Samsung Account.

Święta coraz bliżej! To idealny moment, aby pomyśleć o prezentach.

EZVIZ ogłasza wyjątkowe promocje na Black Week. Produkty nawet o 500 zł tańsze!

Atrakcyjne promocje od Jabra na Black Friday i Cyber Monday 2024
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Infrastruktura

Energia słoneczna wyprzedziła węgiel jako źródło energii w UE. Tempo dalszego rozwoju zależy od inwestycji w system i sieć
Zgodnie z założeniami strategii planu REPowerEU do 2030 roku na terenie państw członkowskich ma zostać zainstalowanych niemal 600 GW mocy fotowoltaiki słonecznej. Organizacje takie jak SolarPower Europe walczą o to, aby do tego czasu fotowoltaika stała się głównym źródłem energii elektrycznej. O ile w ostatnich latach odnotowano dynamiczne tempo wzrostu produkcji energii słonecznej, o tyle w kolejnych latach na drodze do realizacji planu może stanąć nienadążająca za tempem rozwoju infrastruktura.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Handel
Dzięki sztucznej inteligencji przesyłki mogą trafiać do klientów tego samego dnia. Liczba takich dostaw w Amazon znacząco rośnie

Prognozy rynkowe wskazują, że wart ok. 10 mld dol. globalny rynek dostaw realizowanych jednego dnia będzie w kolejnych latach dynamicznie rosnąć. Wpływają na to przede wszystkim oczekiwania konsumentów co do szybkich i terminowych doręczeń. Zarówno firmy kurierskie, jak i sklepy internetowe coraz mocniej inwestują w ten trend. W Amazon opcja Same-Day Delivery jest już możliwa w 135 lokalizacjach w Europie, a w tym roku przybędzie 20 kolejnych. W I kwartale br. Amazon dostarczył w tym trybie o 80 proc. paczek więcej niż przed rokiem. Głównie były to produkty z kategorii niezbędnych przedmiotów codziennego użytku.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.