Samsung AirDresser – sposób na perfekcyjny wygląd kreacji, na co dzień i od świę
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to doskonały pretekst do tego, aby dać się ponieść fantazji i zaszaleć z garderobą. Stawiamy na delikatne kaszmirowe płaszcze i swetry, eleganckie garnitury, efektowne – choć łatwo gniotące się - satynowe sukienki i marynarki, a także bluzki i sukienki z misternymi zdobieniami. Jak sprawić, aby po wyjęciu z szafy prezentowały się doskonale? W tym pomoże Samsung AirDresser, czyli wyjątkowa szafa odświeżająca ubrania za pomocą pary.
Te najbardziej wyjątkowe kreacje w naszej szafie przeznaczone są na równie wyjątkowe okazje. Po pierwsze dlatego, że nie chcemy ich zniszczyć częstym noszeniem i praniem Po drugie dlatego, że ich pielęgnacja wymaga od nas nieco więcej zachodu. Zwykle nie mamy czasu na wizyty w pralni. Jednocześnie obawiamy się prać ubrania wykonane z delikatnych tkanin. Wyzwanie stanowią ozdoby z cekinów i koralików, koronkowe zdobienia czy delikatne hafty. Z pomocą przychodzi szafa parowa Samsung AirDresser.
Wyższy poziom dbałości o ubrania
Nawet pranie ręczne, jeśli zbyt częste, może doprowadzić do utraty koloru czy struktury tkaniny i niszczyć zdobienia. Na szczęście, dzięki szafie parowej Samsung AirDresser, możemy bezpiecznie i delikatnie odświeżać ubrania przed i po założeniu. W jaki sposób? Po odwieszeniu ubrania do szafy i wybraniu odpowiedniego programu silny podmuch powietrza JetAir dokładnie i bezpiecznie oczyści je z drobnych pyłków i kurzu. Urządzenie wygładzi powstałe zagniecenia i wysuszy ubrania po deszczu lub śniegu. AirDresser daje też możliwość dezynfekcji, aby pozbyć się wirusów, bakterii, alergenów oraz innych zarazków*. Lampa UV w połączeniu z filtrem ceramicznym skutecznie usunie nieprzyjemne zapachy. Szafa parowa Samsung stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie perfekcyjny wygląd oraz wygodę.
Domowy asystent do spraw ubioru
Szafa parowa Samsung AirDresser wyposażona została aż w 20 programów dedykowanych różnym grupom odzieży. Zadba o okrycia wierzchnie, marynarki i żakiety (cykl Suits) a także delikatne tkaniny, których nie chcemy prać w pralce. W sytuacji, gdy nie wiemy jaki program wybrać z pomocą przychodzi tryb Moja szafa dostępny w aplikacji SmartThings**. Możemy umieścić w nim informacje o odzieży, aby otrzymać zalecenia dotyczące jej właściwej pielęgnacji. Dla jeszcze większej wygody, AirDresser możemy obsługiwać zdalnie. Za pomocą aplikacji uruchomimy urządzenie i sprawdzimy, czy nasze ubranie jest już gotowe do wyjęcia. AirDresser zadba również o powietrze w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Dzięki programowi RoomCare pochłonie wilgoć z powietrza, a tym samym także ubrania, które znajdują się w garderobie, zachowają świeżość na dłużej.
Co więcej, we wnętrzu szafy znajduje się szereg akcesoriów i rozwiązań ułatwiających odświeżanie ubrań. Wieszak AirHanger pozwala parze wniknąć w materiał ubrań od wewnątrz i od zewnątrz. Specjalna półka idealnie sprawdzi się dla akcesoriów, takich jak czapki czy rękawiczki. Co więcej, jeśli naniesiemy kilka kropel ulubionych perfum na chusteczkę i umieścimy ją w filtrze FreshFinish, przenikną one nasze ubrania i będą towarzyszyły podczas noszenia.
Więcej informacji o Samsung AirDresser znajdziesz na stronie:
https://www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/
* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) do 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) do 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) do 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) do 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.
** Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyzsza) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz konta Samsung Account.
Atrakcyjne promocje od Jabra na Black Friday i Cyber Monday 2024
Polska premiera flagowca wydajności AI – realme GT 7 Pro
Black Friday z TCL to doskonała okazja, by wyposażyć swój dom w innowacyjne i st
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Ochrona środowiska
Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro
Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu
Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.