Router Huawei WiFi AX3 z WiFi 6 dostępny w nowej cenie 299 zł
Huawei WiFi AX3 Quad Core, router opracowany z myślą o gospodarstwach domowych lub domowych biurach, w których do internetu podłączonych jest wiele urządzeń, jest od dzisiaj dostępny w nowej cenie 299 zł.
Urządzenie obsługuje standard WiFi 6, zapewniający stabilny transfer danych z prędkością dochodzącą nawet do 3000 Mb/s. Router może uczynić pracę i naukę zdalną bardziej wydajną i komfortową, co jest szczególnie istotne podczas spotkań wideo czy w trakcie pobierania ciężkich plików.
Router Huawei WiFi AX3 w nowej cenie można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Neonet i x-kom. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach.
Cztery rdzenie i dwa wzmacniacze
Huawei WiFi AX3 Quad Core opiera swoje działanie o czterordzeniowy procesor Gigahome 1,4 Ghz oraz dwa wzmacniacze o częstotliwości 5 GHz. Urządzenie zapewnia transfer danych sięgający nawet 3000 Mb/s. Dodatkowo WiFi AX3 obsługuje autorską technologię Huawei – WiFi 6 Plus. Po podłączeniu do sieci urządzeń Huawei, obsługujących łączność WiFi 6, router AX3 zapewnia sygnał mocniejszy o 6 dB, w porównaniu do innych routerów WiFi 6.
Router obniża też o 60% poziom zakłóceń i opóźnień transferu danych, nawet gdy urządzenie znajduje się za ścianą. Jest to istotne w przypadku prowadzenia małego biura w domu, podczas spotkań wideo czy przesyłania ciężkich plików.
Obsługa wielu połączeń
Huawei WiFi AX3 korzysta z technologii OFDMA, która pozwala na równoczesne podłączenie do sieci aż szesnastu smartfonów, tabletów czy laptopów pracujących w paśmie 5 GHz. Dzięki temu, ze stabilnego i szybkiego połączenia mogą korzystać równocześnie wszyscy domownicy, wykorzystujący sprzęt do pracy biurowej, jak i rozrywki.
Wygodne i szybkie włączanie do sieci
Konfiguracja routera jest bardzo prosta i można ją przeprowadzić na dwa sposoby: poprzez interfejs WWW w przeglądarce albo korzystając z dedykowanej aplikacji Huawei AI Life. Huawei WiFi AX3 w wersji czterordzeniowej zapewnia również obsługę Huawei Share. Użytkownicy smartfona z Androidem z włączoną funkcją NFC, znajdujący się w polu działania NFC routera, mogą łączyć się bezpośrednio z siecią WiFi bez konieczności podawania hasła. To szczególnie praktyczne m.in. w restauracjach lub hotelach, gdzie goście nie muszą wprowadzać samodzielnie hasła dostępu.
Obsługa sieci typu mesh
Router Huawei WiFi AX3 obsługuje sieci bezprzewodowe, przewodowe i hybrydowe. Po podłączeniu kilku routerów są one automatycznie grupowane pod jedną nazwą, a łączność jest nawiązywana automatycznie, tak aby zapewnić optymalną jakość połączenia w danym pomieszczeniu. WiFi AX3 można również łączyć się ze starszymi routerami Huawei, aby rozszerzyć zasięg sieci w domu.
Trzy tryby zasilania
Router Huawei WiFi AX3 oferuje trzy różne tryby zasilania: ściana, standard oraz uśpienie. Pierwszy tryb – generujący najwyższe zużycie energii – polecany jest w sytuacji, gdy podłączone do internetu urządzenia znajdują się dalej i oddzielone są dodatkowymi barierami. Ostatni tryb może być wykorzystany, gdy chwilowo internet nie jest potrzebny. Specjalna funkcja WiFi Timer pozwala wyłączyć sieć np. podczas pracy poza domem albo nocą.
Router Huawei WiFi AX3 dostępny jest również w sprzedaży w wersji z dwurdzeniowym procesorem.

Jak performance marketing pomaga rosnąć firmom?

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Handel

Polskie MŚP otrzymają większe wsparcie w ekspansji międzynarodowej. To cel nowej inicjatywy sześciu instytucji
Firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw otrzymają kompleksowe wsparcie na potrzeby zwiększania konkurencyjności na arenie międzynarodowej. Taki jest cel wspólnej inicjatywy instytucji zrzeszonych w Grupie PFR pod szyldem Team Poland. Obejmuje ona zarówno wsparcie kapitałowe, w postaci gwarancji, pożyczek czy ubezpieczenia, jak i doradztwo oraz wsparcie promocyjne i informacyjne, dzięki czemu mikro-, małym i średnim firmom łatwiej będzie podjąć decyzję o ekspansji zagranicznej. Pierwszy projekt dotyczy wsparcia dla firm zainteresowanych uczestnictwem w odbudowie Ukrainy.
IT i technologie
UE w 80 proc. technologicznie polega na innych krajach. Zależność cyfrowa od USA i Chin może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa

Unia Europejska w alarmującym stopniu jest uzależniona od dostawców technologii z USA i Chin. W ponad 80 proc. polega na państwach trzecich w zakresie produktów cyfrowych, usług, infrastruktury oraz własności intelektualnej. – To sytuacja, która w kontekście bezpieczeństwa danych i stabilności gospodarczej jest po prostu nie do zaakceptowania – ocenia Michał Kobosko, europoseł z Polski 2050. Ogranicza to zdolność Europy do innowacji, konkurowania oraz utrzymania kontroli nad jej gospodarką cyfrową.
Prawo
Rzecznik MŚP na mocy nowej ustawy ma objąć ochroną także rolników. Na zmianach skorzystają też duże firmy

Trwają prace nad zmianą ustawy o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Jej projekt jest na etapie konsultacji i przewiduje wiele modyfikacji w obszarze kompetencji organu, który do tej pory obejmuje ochroną jedynie mikro-, małe i średnie firmy. Wraz z wejściem w życie nowej ustawy będzie mógł podejmować działania na rzecz ogółu przedsiębiorców, w tym m.in. rolników, adwokatów czy wspólników spółek. Kompetencje Rzecznika Praw Przedsiębiorców zostaną rozszerzone także m.in. w zakresie opiniowania i inicjowania przyjęcia aktów prawnych.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.