Komunikaty PR

Przenośne stacje energii Energizer w LAMEL Brands

2023-11-16  |  11:20
Biuro prasowe

LAMEL Brands, jako wyłączny dystrybutor, prezentuje przenośne stacje energii od firmy Energizer. Klienci mogą wybierać spośród 3 modeli: Energizer PPS320W1, Energizer PPS240W2 oraz Energizer PPS960W1. To zaawansowane i wydajne stacje zasilające, zaprojektowane do jednoczesnego ładowania, np. laptopa, lodówki i czajnika i wielu innych urządzeń elektronicznych lub elektronarzędzi. Są idealne do użytku na świeżym powietrzu, w podróży lub jako zapasowe źródło zasilania zarówno w domu jak i w miejscu pracy.

Zapasowe źródło energii

Stacja zasilająca Energizer PPS960W1 ma pojemność 960 Wh i 300 000mAh. Wyposażona jest w 3 gniazda AC o mocy 700W, jedno gniazdo USB-C 100W oraz 2 wyjścia DC. Unikatowe ogniwa akumulatorowe LiFeP04 umożliwiają wysoką wydajność – można ją naładować aż 2000 razy! W połączeniu z wyjściem 100W USB-C w technologii Power Delivery, ładowanie smartfonów, laptopów, dronów i innych urządzeń z interfejsem USB-C staje się błyskawiczne i bezproblemowe. Technologia zarządzania ciepłem wyróżnia PPS960W1 spośród innych przenośnych stacji zasilania. Dzięki efektywnemu odprowadzaniu ciepła, możliwa jest długotrwała i bezpieczna praca. Funkcja MPPT (Maximum Power Point Tracking) umożliwia ładowanie urządzenia, wykorzystując fotowoltaiczne panele słoneczne jako źródła zasilania. Zarządzanie baterią z wykorzystaniem Systemu PowerSafe oraz technologia zabezpieczeń chronią stację przed przeładowaniem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem.

Energizer PPS960W1 świetnie sprawdzi się jako alternatywne źródło energii zarówno do domu (do zasilenia sprzętu RTV i AGD) oraz wszędzie tam, gdzie może występować problem z prądem, np. na budowach.

Model Energizer PPS960W1 kosztuje 4999 zł.

Energizer PPS320W1 to stacja zasilająca z baterią o pojemności 96 000 mAh. Posiada 1 gniazdo prądu zmiennego o mocy aż 300W, które pozwala na zasilanie urządzeń takich jak wentylatory, drony czy laptopy. Dodatkowo, znajduje się 1 gniazdo USB-C PD o mocy 60W i 2 wyjścia USB-A o mocy 18W, które umożliwiają szybkie ładowanie telefonów oraz innych urządzeń. Wykorzystując najbardziej zaawansowane ogniwa LiFePO4, stacja ta może być ładowana aż do 2000 razy. Dzięki zaawansowanemu zarządzaniu PowerSafe, zaspokaja ona różnorodne potrzeby użytkowników i zapewnia niezawodne i bezpieczne zasilanie wielu urządzeń elektronicznych.

Zakup stacji Energizer PPS320W1 to koszt 2499 zł.

Energizer PPS240W2 to przenośny zasilacz, który dzięki pojemności 72 000mAh zapewnia wystarczającą moc, aby zasilać wiele urządzeń przez długi czas. Stacja posiada 1x 150W wyjście AC, które umożliwia zasilanie małych urządzeń elektrycznych (lodówki samochodowe, wentylatory). Dodatkowo, znajdują się wejścia 1x 60W USB-C PD i 2x USB-A, które umożliwiają szybkie ładowanie telefonów. PPS240W2 wykorzystuje zaawansowane ogniwo akumulatorowe typu LiFePO4, co pozwala na ponad 2000 cykli ładowania. Urządzenie to wyposażone jest w technologię szybkiego ładowania. Dodatkowo, funkcja MPPT (Maximum Power Point Tracking) umożliwia ładowanie urządzenia, wykorzystując fotowoltaiczne panele słoneczne jako źródła zasilania.

Stacja zasilająca Energizer PPS240W2  kosztuje 1499 zł.

- Energizer to kolejna znana i ceniona marka, która znalazła się w ofercie Lamel Brands, podobnie jak Tesla, Nokia, czy Mio. Zależy nam, by dostarczać klientom innowacyjne, mobilne rozwiązania jakimi są przenośne stacje energii. Jako wyłączny dystrybutor wprowadzamy na rynek kilka modeli, ale będziemy poszerzać portfolio o nowe produkty. Wierzymy, że odnawialne źródła energii, to przyszłość nie tylko ze względu na sytuację polityczną, ale przede wszystkim na ciągle zmieniający się klimat – powiedział Tomasz Cieślak, General Manager Lamel Brands.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Black Week w iRobot – wyjątkowe oferty Biuro prasowe
2023-11-24 | 15:00

Black Week w iRobot – wyjątkowe oferty

Wyjątkowe okazje na roboty iRobot iRobot, pionier i lider rynku robotów sprzątających, przygotował w tym roku specjalną ofertę na Black Week. To świetna okazja do inwestycji w
AGD i RTV Małe Kroki. Duża Zmiana – interaktywna strefa Samsung w Centrum Nauki Kopernik
2023-11-02 | 01:00

Małe Kroki. Duża Zmiana – interaktywna strefa Samsung w Centrum Nauki Kopernik

W Centrum Nauki Kopernik powstała nowa, interaktywna strefa Samsung prezentująca zrównoważone działania marki. To kolejny projekt będący rezultatem długoletniej współpracy
AGD i RTV BRAK ZDJĘCIA
2023-10-27 | 11:40

EZVIZ przecenia swoje topowe produkty do 30%!

Linia sprzątająca: Do zakupu RH1 lub RH2 dorzucamy elektroniczną nianię BM1 gratis! Dostępność: Media Expert, Rozetka.pl   Kamery + inteligentne wejście: CB3: 399 zł HB3: 399 zł HB3-Halow kit (2K,1+1): 799

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Nawet 20 proc. dzieci w Europie pada ofiarą przemocy seksualnej i wykorzystywania. UE pracuje nad przepisami umożliwiającymi walkę z tym procederem w sieci

W 2022 roku Internet Watch Foundation (IWF) usunęła ponad 255,5 tys. stron internetowych z treścią związaną z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. Zawierały tysiące publikacji, zdjęć i filmów, często z kategorii najbardziej okrutnych, co pokazuje, że skala problemu jest ogromna. Obecny system dobrowolnego zgłaszania nadużyć nie jest wystarczająco skuteczny. Aby rozwiązać problem, UE zaproponowała przepisy, zgodnie z którymi dostawcy usług internetowych będą mieć obowiązek wychwytywania i zgłaszania tego typu treści. Celem unijnej akcji #ChildSafetyON jest wywarcie presji na europarlamentarzystach, by przyjęli nowe prawo.

Partner serwisu

Handel

Pogorszenie koniunktury w mleczarstwie. W tych warunkach trudno planować inwestycje w cele środowiskowe

Wzrost kosztów surowców, pracy i produkcji przy jednoczesnym spadku cen na światowych rynkach spowodował istotne pogorszenie koniunktury w europejskim mleczarstwie. Odczuwają to także polscy producenci. Dla wielu z nich przy obecnych cenach i kosztach już podstawowa produkcja stanowi wyzwanie, a dodatkowo czeka ich jeszcze dostosowywanie się do nowych wymogów środowiskowych, np. wprowadzenie systemu kaucyjnego, ograniczanie emisji CO2 i metanu. To pociągnie za sobą konieczność znaczących inwestycji.

Nauka

Głęboki sen może być uzupełnieniem leczenia. Stymulowanie fal wolnych w czasie snu korzystnie wpływa na pracę serca

Naukowcy z Zurychu wykazali, że dłuższy głęboki sen korzystnie wpływa na układ sercowo-krążeniowy. Stymulacja dźwiękowa ukierunkowana na wytwarzanie fal wolnych spowodowała u badanych poprawę efektywności pracy serca. Odkrycie może mieć znaczenie w leczeniu chorób kardiologicznych, alzheimera oraz w sporcie jako sposób na zwiększenie wydajności pracy serca i zapewnienia szybszej regeneracji po treningach.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.