PANASONIC ZAPREZENTUJE NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA OBSŁUGI LOTNICZEJ
Public Management
ul. Radzymińska 12/1
03-752 Warszawa
dleszczynska|publicmanagement.pl| |dleszczynska|publicmanagement.pl
668 908 387
https://www.linkedin.com/company/public-management/
Pełna gama urządzeń Panasonic TOUGHBOOK i możliwości prywatnej sieci 5G zostanie zaprezentowana podczas corocznego wydarzenia Aviation Week.
Eksperci ds. konserwacji, napraw i eksploatacji lotnictwa, którzy wymagają idealnego połączenia wytrzymałej niezawodności, łączności i wydajności, mogą zapoznać się z pełną gamą wytrzymałych urządzeń Panasonic TOUGHBOOK na targach MRO Europe w Barcelonie w dniach 23-24 października. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w lotnictwie TOUGHBOOK optymalizuje osiągi w powietrzu i wydajność na ziemi.
MRO Europe to wiodące w regionie wydarzenie dla rynku wtórnego lotnictwa komercyjnego, łączące konferencję wyższego szczebla z międzynarodową wystawą. Organizowany przez Aviation Week, przyciąga ponad 450 dostawców rozwiązań i ponad 10 000 uczestników, reprezentujących każdy poziom łańcucha dostaw w lotnictwie, w tym linie lotnicze, leasingodawców, MRO, producentów OEM, dostawców i ekspertów branżowych.
Niezawodne i hiperpołączone urządzenia
Firma Panasonic zaprezentuje na targach MRO Europe pełną linię modułowych urządzeń wytrzymałych z systemem Windows 11. Zapewniają one wiodącą na rynku wytrzymałość, żywotność baterii, możliwość personalizacji, integrację z pojazdem, łączność i wydajność dla branży lotniczej.
Obejmuje to notebook TOUGHBOOK 40 i odłączany tablet G2 2 w 1. Najnowsze wersje tych urządzeń są wyposażone w jednostkę przetwarzania neuronowego (NPU) Intel® AI Boost, która umożliwia przetwarzanie AI na brzegu sieci i znacznie zwiększa wydajność i dokładność dla pracowników mobilnych. Oba są również wyposażone w moduły 5G SA.
Ponadto, wraz ze swoimi partnerami w zakresie rozwiązań łączności, firmą COCUS AG, Panasonic zaprezentuje odwiedzającym MRO Europe swoją prywatną technologię sieci 5G. Od konserwacji predykcyjnej po transfery danych w czasie rzeczywistym między samolotami a zespołami naziemnymi, prywatne sieci 5G zapewniają bardzo niskie opóźnienia, krótsze czasy reakcji oraz ulepszony transfer danych i komunikację dla sektora lotniczego.
Zespół Panasonic TOUGHBOOK będzie obecny na stoisku 9085 na targach MRO Europe. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści, jakie prywatne sieci 5G firmy Panasonic mogą przynieść branży lotniczej, kliknij tutaj:
https://eu.connect.panasonic.com/gb/en/blog/how-private-5g-ready-take-aviation-industry
Superpolisa Ubezpieczenia wykorzystuje e-podpisy od SIGNIUS
Zrównoważone oświetlenie przyszłością polskich samorządów
Dyrektywa NIS2 – edukacja firm MŚP kluczem do sukcesu
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Zdrowie
Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona
Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.
Konsument
Media społecznościowe pełne treści reklamowych od influencerów. Konieczne lepsze ich dopasowanie do odbiorców
Ponad 60 proc. konsumentów kupiło produkt na podstawie rekomendacji lub promocji przez twórców internetowych. 74 proc. uważa, że treściom przekazywanym przez influencerów można zaufać – wynika z badania EY Future Consumer Index. W Polsce na influencer marketing może trafiać ok. 240–250 mln zł rocznie, a marki widzą ogromny potencjał w takiej współpracy. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się mikroinfluencerzy, czyli osoby posiadające od kilku do kilkudziesięciu tysięcy followersów, ale o silnym zaangażowaniu.
Ochrona środowiska
Polacy wprowadzają na razie tylko drobne nawyki proekologiczne. Do większych zmian potrzebują wsparcia
Zdecydowana większość Polaków dostrzega niekorzystne zmiany klimatu – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie ING Banku Śląskiego. Są wprawdzie gotowi, by zmieniać swoje nawyki na bardziej ekologiczne, ale często odstraszają ich koszty i brak wiedzy. Jednocześnie liczą na większe wsparcie i zaangażowanie ze strony rządu i biznesu, a prawie 40 proc. Polaków oczekuje, że to start-upy będą pracowały nad innowacjami proklimatycznymi. One same chętnie się w ten obszar angażują, ale widzą wiele barier, m.in. w pozyskiwaniu kapitału.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.