PANASONIC ZAPREZENTUJE NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA OBSŁUGI LOTNICZEJ
Public Management
ul. Radzymińska 12/1
03-752 Warszawa
dleszczynska|publicmanagement.pl| |dleszczynska|publicmanagement.pl
668 908 387
https://www.linkedin.com/company/public-management/
Pełna gama urządzeń Panasonic TOUGHBOOK i możliwości prywatnej sieci 5G zostanie zaprezentowana podczas corocznego wydarzenia Aviation Week.
Eksperci ds. konserwacji, napraw i eksploatacji lotnictwa, którzy wymagają idealnego połączenia wytrzymałej niezawodności, łączności i wydajności, mogą zapoznać się z pełną gamą wytrzymałych urządzeń Panasonic TOUGHBOOK na targach MRO Europe w Barcelonie w dniach 23-24 października. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w lotnictwie TOUGHBOOK optymalizuje osiągi w powietrzu i wydajność na ziemi.
MRO Europe to wiodące w regionie wydarzenie dla rynku wtórnego lotnictwa komercyjnego, łączące konferencję wyższego szczebla z międzynarodową wystawą. Organizowany przez Aviation Week, przyciąga ponad 450 dostawców rozwiązań i ponad 10 000 uczestników, reprezentujących każdy poziom łańcucha dostaw w lotnictwie, w tym linie lotnicze, leasingodawców, MRO, producentów OEM, dostawców i ekspertów branżowych.
Niezawodne i hiperpołączone urządzenia
Firma Panasonic zaprezentuje na targach MRO Europe pełną linię modułowych urządzeń wytrzymałych z systemem Windows 11. Zapewniają one wiodącą na rynku wytrzymałość, żywotność baterii, możliwość personalizacji, integrację z pojazdem, łączność i wydajność dla branży lotniczej.
Obejmuje to notebook TOUGHBOOK 40 i odłączany tablet G2 2 w 1. Najnowsze wersje tych urządzeń są wyposażone w jednostkę przetwarzania neuronowego (NPU) Intel® AI Boost, która umożliwia przetwarzanie AI na brzegu sieci i znacznie zwiększa wydajność i dokładność dla pracowników mobilnych. Oba są również wyposażone w moduły 5G SA.
Ponadto, wraz ze swoimi partnerami w zakresie rozwiązań łączności, firmą COCUS AG, Panasonic zaprezentuje odwiedzającym MRO Europe swoją prywatną technologię sieci 5G. Od konserwacji predykcyjnej po transfery danych w czasie rzeczywistym między samolotami a zespołami naziemnymi, prywatne sieci 5G zapewniają bardzo niskie opóźnienia, krótsze czasy reakcji oraz ulepszony transfer danych i komunikację dla sektora lotniczego.
Zespół Panasonic TOUGHBOOK będzie obecny na stoisku 9085 na targach MRO Europe. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści, jakie prywatne sieci 5G firmy Panasonic mogą przynieść branży lotniczej, kliknij tutaj:
https://eu.connect.panasonic.com/gb/en/blog/how-private-5g-ready-take-aviation-industry

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.