Inteligentne i bezpieczne: EZVIZ wprowadza najnowsze rozwiązania dla domu
EZVIZ, renomowana marka specjalizująca się w inteligentnych rozwiązaniach dla domu, z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek szeregu nowości. Pośród zaprojektowanych z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie produktów znajdują się przekaźniki WiFi, wewnętrzna kamera E6, czujnik dymu T4C, termostat T55 i inne.
Bazując na rozwijającym się trendzie smart home, firma EZVIZ stale poszerza swoją ofertę i wprowadza nowe standardy w dziedzinie inteligentnych systemów. Do gamy jej produktów właśnie dołączyły urządzenia stworzone z myślą o bezpieczeństwie domu oraz codziennym komforcie użytkowników.
Kontrola nad oświetleniem dzięki przekaźnikom WiFi
Nowa seria przekaźników EZVIZ Wifi Relay T36W, T35W oraz T35WM umożliwia zdalną kontrolę nad oświetleniem domu wyłącznie za pomocą ekranu smartfona. Dzięki przekaźnikom WiFi użytkownik może zapomnieć o wstawaniu z kanapy, by zgasić światło czy wracaniu do domu przez niewyłączoną lampę. Urządzenia umożliwiają kontrolowanie oświetlenia na odległość, wraz z planowaniem harmonogramu i sterowaniem głosowym.
Doskonała ochrona w profesjonalnym stylu
Pośród nowych produktów marki EZVIZ znalazły się urządzenia zwiększające poczucie bezpieczeństwa domowników. EZVIZ E6 to inteligentna kamera domowa zapewniająca niezrównaną jakość wideo w rozdzielczości 3K. Z funkcjami wykrywania ludzi i zwierząt przy wykorzystaniu AI, automatycznym śledzeniem z powiększeniem, a nawet rozpoznawaniem dźwięków, E6 dostarcza kompleksową ochronę pomieszczenia. Widok panoramiczny, widzenie nocne i integracja z Asystentem Google, Amazon Alexa i Apple HomeKit czynią E6 idealnym rozwiązaniem dla każdego domu.
Innowacje dla bezpieczeństwa domowego
Inteligentny sygnał dźwiękowy T9C oraz wykrywacz dymu T4C zadbają o domowników w sytuacji bezpośredniego zagrożenia. Inteligentna syrena EZVIZ T9C dzięki regulacji głośności, czasowi trwania alarmu, wykrywaniu prób demontażu oraz funkcjom antysabotażowym zapewnia ochronę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Z kolei detektor dymu EZVIZ T4C nie tylko reaguje na obecność dymu w sytuacji pożaru, lecz również zapewnia błyskawiczne alerty, współpracę z kamerami EZVIZ, a także dodatkową funkcję wykrywania gazu w kuchni.
Marka oferuje także regulowaną wkładkę (adjustable cylinder) dla zamków DIY. Uniwersalna długość wkładki, z możliwością otwierania kluczem, gwarantuje łatwy dostęp, jednocześnie spełniając normy bezpieczeństwa EN1303. Montaż zajmuje zaledwie 10 minut, a wkładka jest gotowa do zapewnienia wyjątkowego poziomu ochrony.
Pełna kontrola klimatu
EZVIZ T51 to niezastąpiony czujnik temperatury i wilgotności, łączący w sobie funkcje termometru i higrometru. Współpracuje z bramką domową EZVIZ A3, umożliwiając monitorowanie warunków w domu w czasie rzeczywistym oraz natychmiastowe reagowanie na ich zmiany. Dzięki niewielkim rozmiarom i możliwości umieszczenia na ścianie lub stole, T51 to wszechstronny czujnik, idealny do różnych pomieszczeń domu.
Z bramką domową EZVIZ A3 współpracuje również termostat EZVIZ T55, umożliwiający precyzyjne sterowanie temperaturą za pomocą aplikacji. Ten zaawansowany gadżet, przekształca tradycyjny grzejnik w nowoczesne urządzenie, oferując efektywne ogrzewanie oraz wygodę obsługi. T55 zapewnia także prostą instalację, dzięki której bez konieczności angażowania specjalisty, można szybko cieszyć się inteligentnym sterowaniem ogrzewaniem.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?

Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo
Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.
Ochrona środowiska
Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.
Przemysł
Zmiany w globalnej gospodarce będą wspierać reindustrializację. To szansa dla Śląska

– Województwo śląskie znowu może być miejscem, gdzie będzie napływał kapitał i ludzie do pracy – ocenia Wojciech Saługa, marszałek województwa śląskiego. Historycznie przemysłowy region może skorzystać na zmianach w globalnej gospodarce, które wymagają od państw ponownego dążenia do samowystarczalności w kluczowych dziedzinach produkcji, m.in. stali, energii czy amunicji. Przykładem na wzmocnienie pozycji regionu jako centrum kompetencji przemysłowych może być zapowiedziane w tym tygodniu rządowe wsparcie dla dwóch raciborskich firm: Rafako i Rafamet.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.