Opłacalna długotrwałość - smartfon realme Note 50 za 299 zł!
Ten plasujący się w niskiej półce cenowej smartfon zapewnia szereg solidnych funkcjonalności, typowych dla bardziej kosztowych modeli, takich jak ośmiordzeniowy procesor UNISOC T612, baterię o pojemności 5000 mAh czy zapewniający płynne oraz żywe wrażenia wizualne 6,74-calowy wyświetlacz. Urządzenie jest od dziś dostępne w wyjątkowej ofercie cenowej – za jedyne 299 zł.
Solidne wykonanie w przystępnej cenie
Filozofia produktowa realme Note 50 to zobowiązanie do niezawodności i trwałości. Certyfikat IP54 potwierdza ochronę urządzenia przed kurzem i zachlapaniem, a wytrzymałe szkło wyświetlacza oraz wewnętrzna struktura z litego aluminium zapewniają wiodącą w segmencie ochronę przed upadkiem.
realme Note 50 obsługuje ośmiordzeniowy procesor UNISOC T612, osiągający wynik testu AnTuTu na poziomie 245,343 punktów. W połączeniu z 6 GB dynamicznej pamięci RAM(3 GB + 3 GB), 64 GB pamięci wewnętrznej oraz obsługą rozszerzenia pamięci do 2 TB za pomocą Micro SD, smartfon zapewnia płynne codzienne użytkowanie i dużą przestrzeń na zdjęcia oraz aplikacje. Co więcej, znajdująca się w środku bateria o pojemności 5000 mAh umożliwia nawet 106 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.
Nowoczesny design i wygoda użytkowania
realme Note 50 oferuje dwukolorowy design tylnej pokrywy i modne krawędzie o kątach prostych. Smartfon dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i czarnej. Dodatkowo jego niewielka waga (186 g) i smukła budowa (7,9 mm) czynią go telefonem wygodnym do trzymania w dłoni i przyjaznym dla nadgarstka.
Smartfon posiada 6,74-calowy wyświetlacz z maksymalną jasnością do 560 nitów. Wzmocniony 90 Hz częstotliwością odświeżania i szeroką gamą kolorów, obiecuje on płynne i żywe wrażenia wizualne. Urządzenie wyróżnia się również Mini Kapsułą - unikalną i wygodną funkcją powiadamiania m.in. o stanie ładowania czy liczbie przebytych kroków, owiniętą wokół przedniego aparatu smartfona.
Cena i dostępność
Od dziś do 25 kwietnia smartfon realme Note 50 (3/64) jest dostępny w wyjątkowej ofercie cenowej: 299 zł. Urządzenie można nabyć w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Max Elektro, a także na Allegro oraz realmeshop.pl.
realme GT 7 Pro znów dostępne w Polsce
Nowa generacja niedrogich smartfonów Motorola
Motorola moto e15. Pojemna bateria i niezawodność za jedyne 399 złotych
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
IT i technologie
W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]
Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.