nubia Music – brzmienie w barwach pop-art
Brzmi dobrze i głośno
Na tylnej części smartfona znajduje się duży głośnik, który jest aż sześć razy bardziej donośny niż w telefonach bezpośredniej konkurencji. Design głośnika podkreśla muzyczny charakter nubii Music. Smartfon został wyposażony w dwa gniazda słuchawkowe 3,5 mm, co pozwala na jednoczesne słuchanie piosenek lub podcastów z drugą osobą.
Unikatowy styl pop-art
Nubia Music wyróżnia się także ciekawym projektem tylnej pokrywy, która przyciąga wzrok nowoczesnym wyglądem, inspirowanym stylem sztuki pop-artowej, znanym z intensywnych kolorów i dynamicznych wzorów. Taka kolorystyka sprawia, że nubia Music wygląda wyjątkowo ciekawie i zwraca na siebie uwagę ludzi z otoczenia – nie tylko świetnie brzmi, ale też rewelacyjnie wygląda!
Nie tylko brzmi, ale i wyświetla
Marka zadbała, aby nubia Music nie tylko zapewniała dobre wrażenia muzyczne, ale też prezentowała dobre parametry ekranu. Przód urządzenia to 6,6-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości HD+. Dzięki odświeżaniu 90 Hz, zapewnia płynne i responsywne działanie, co sprawia, że obcowanie z interfejsem, a także aplikacjami oraz grami jest bardzo satysfakcjonujące. Wyświetlacz o proporcjach 20:9 oferuje szerokie kąty widzenia i żywe kolory, co sprawia, że jest idealny do codziennego korzystania z multimediów.
Wydajność i podzespoły
Za szybkość i płynność działania nubii Music odpowiada ośmiordzeniowy procesor z taktowaniem do 1,6 Ghz, wspierany przez 4 GB RAM. Smartfon działa na systemie Android 14 z interfejsem MyOS 14, co zapewnia aktualne funkcje i bezproblemową obsługę. Wbudowane 128 GB pamięci wewnętrznej pozwala na przechowywanie dużej ilości muzyki, filmów i aplikacji.
Nie tylko dźwięk, ale i obraz
Nubia Music z pewnością przypadnie do gustu również amatorom fotografii, ponieważ jest wyposażona w aparat o rozdzielczości 50 Mpix, który umożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć z dużą ilością szczegółów. Telefon wspiera technologię PDAF, co przyspiesza ustawianie ostrości i zapewnia lepsze zdjęcia wykonane w ruchu. Z przodu znajduje się aparat 5 Mpix, idealny do selfie i prowadzenia wideorozmów. Możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę sprawia, że nubia Music dobrze poradzi sobie także w roli kamery wideo.
Moc jest w środku
W nubii Music znajduje się bateria o pojemności 5000 mAh, która zapewnia długie godziny użytkowania na jednym ładowaniu. Dzięki temu, użytkownik może cieszyć się swoją ulubioną muzyką przez bardzo długie godziny, bez obaw, że smartfonowi zabraknie energii.
Nubia Music kosztuje jedyne 499 zł i jest dostępna w sklepach Media Expert, X-Kom oraz na ZTEshop.pl.
Magia Świąt z LAMAX: Kreatywne prezenty dla dzieci, które rozbudzą wyobraźnię!
Superpolisa Ubezpieczenia wykorzystuje e-podpisy od SIGNIUS
Zrównoważone oświetlenie przyszłością polskich samorządów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Dane satelitarne będą częściej pomagać w walce z żywiołami w Polsce. Nowy system testowany był w czasie wrześniowej powodzi
Światowa Organizacja Meteorologiczna podaje, że w ciągu ostatnich 50 lat pięciokrotnie zwiększyła się liczba katastrof naturalnych na świecie. Jednocześnie nowe możliwości w zakresie wczesnego ostrzegania i zarządzania kryzysowego pozwoliły ograniczyć liczbę ofiar trzykrotnie. Coraz częściej pomagają w tym dane satelitarne, czego przykładem było wykorzystanie nowego systemu Poland’s Civil Security Hub w trakcie wrześniowej powodzi na południowym zachodzie kraju.
Firma
Rośnie rola pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych. Firmy chętniej korzystają z ekspertów zewnętrznych
Szanse i zagrożenia związane z nowymi technologiami, w szczególności rozwój sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju i zmienność geopolityczna – to te tematy zyskują na znaczeniu na agendzie zarządów oraz rad nadzorczych działających w Europie spółek giełdowych. Jak wskazuje Raport Board Monitor Europe 2024, rola tych organów w firmach rośnie. Podobnie jak zaangażowanie pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych.
Zdrowie
Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona
Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.