Komunikaty PR

Nowy wymiar wideokonferencji dzięki urządzeniom Poly

2021-09-15  |  11:00
Biuro prasowe

Firma Poly (NYSE: POLY) dodała do swojego portfolio urządzenia do wideokonferencji Poly Studio X70 i Poly Studio E70. Rodzina Poly Studio została zaprojektowana z myślą o poprawie doświadczeń ze spotkań online poprzez dostarczenie profesjonalnej jakości dźwięku i obrazu do dużych sal konferencyjnych.

Nowe urządzenia wideokonferencyjne Poly Studio zapewniają bardzo dobrą jakość wideo na każdym spotkaniu, niezależnie od lokalizacji uczestników, dzięki czemu mogą oni być doskonale widoczny i wyraźnie słyszani nawet w dużych salach konferencyjnych. Poly Studio X70 i Poly Studio E70 są wyposażone w technologię Poly Director AI, która obejmuje również Acoustic Fence i NoiseBlockAI.

Poly DirectorAI wykorzystuje sztuczną inteligencję i technologię uczenia maszynowego, aby zapewnić automatyczne przejścia, kadrowanie oraz śledzenie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszyscy czują się tak, jakby byli w tym samym pomieszczeniu w czasie spotkania. Poly DirectorAI udoskonala hybrydowy system pracy, pozwalając na połączenie osób znajdujących się w sali konferencyjnej z tymi łączącymi się zdalnie. Inteligentna kamera Poly Studio E70 oraz wideobar Poly Studio posiadają certyfikat Zoom. Urządzenia będą wspierać Zoom Rooms Smart Gallery, zapewniając bardzo dobrą jakość spotkań w średnich i dużych pomieszczeniach.

„Najlepsze doświadczenia w pracy z Zoom wymagają dedykowanego sprzętu, który sprawdzi się zarówno w domowym biurze, jak i salach konferencyjnych” – powiedział Jeff Smith, dyrektor Zoom Rooms. „Profesjonalne urządzenia wideokonferencyjne i rozwiązania osobiste firmy Poly zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić każdemu najlepszej jakości spotkanie, umożliwiając korzystanie z takich funkcji jak widok Zoom Smart Gallery, dzięki czemu każdy ma swoje własne wirtualne miejsce przy „stole” mimo pracy z różnych lokalizacji” – dodaje ekspert.

„W Poly stawiamy sobie za priorytet dostarczanie najwyżej jakości transmisji przy użyciu naszego sprzętu do wideokonferencji” – powiedział Beau Wilder, SVP i dyrektor generalny działu Video Collaboration w firmie Poly. „Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym i AI zapewniamy jakość obrazu na poziomie profesjonalnego studia telewizyjnego bez względu na rodzaj pomieszczenia, z którego prowadzone jest wideospotkanie i niezależnie od jego lokalizacji”.

Seria urządzeń wideokonferencyjnych Poly sprawdzi się przy każdym stylu i miejscu pracy – od osobistych urządzeń wideokonferencyjnych, takich jak Poly Studio P Series oraz wideobary Poly Studio USB, Poly Studio X30 i Poly Studio X50 dedykowane małym, średnim i dużym salom konferencyjnym. Te wysokiej klasy urządzenia zapewniają najlepszy dźwięk i obraz, dzięki czemu możesz dowodzić rozmową i w pełni wykorzystać spotkania, niezależnie od tego, gdzie odbywa się praca.

Poly Studio X70 i inteligentna kamera Poly Studio E70 to urządzenia stworzone z myślą o salach konferencyjnych, które zapewniają najwyższe wrażenia audio i wideo podczas spotkań dla uczestników w sali oraz osób łączących się zdalnie.

Cechy wyróżniające Poly Studio X70 i Studio E70:

- podwójne kamery (4K), technologia NoiseBlockAI i Acoustic Fence do blokowania niepożądanych dźwięków z otoczenia;

- możliwość sterowania oświetleniem, monitorami i osłonami bezpośrednio z ekranu Poly TC8 dzięki współpracy oraz integracji Poly z firmą Extron;

- natywna obsługa oraz łączność z wybranym dostawcą usług wideo w chmurze, w tym Zoom;

- czujnik jakości powietrza, który zapewni dodatkową analitykę sali konferencyjnej dzięki Poly Lens (funkcja dostępna od marca 2022);

- wsparcie urządzeń dzięki Poly Lens, w pakiecie 2-letnia ograniczona gwarancja i dostęp do standardowej pomocy technicznej Poly. Dodatkowo możliwość subskrypcji Poly+, która przedłuża gwarancję o rok i zapewnia całodobowe wsparcie technologiczne dla urządzeń osobistych na całym świecie.

Więcej informacji na temat cen i dostępności urządzeń Poly Studio family, można znaleźć na stronie:

  • Poly Studio E70: od 3 499 USD; już dostępne na całym świecie,
  • Poly Studio X70: od 6 999 USD; dostępne na całym świecie.
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Pakiet Ukraina - 10 nowych kanałów w ofercie Vectry Biuro prasowe
2024-04-17 | 14:00

Pakiet Ukraina - 10 nowych kanałów w ofercie Vectry

Od 16 kwietnia 2024 roku Vectra, wiodący dostawca usług internetowych, telewizyjnych i telefonii komórkowej w Polsce, wprowadza specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o
Technologie Mniejsze zużycie farby - nowy elektrostatyczny pistolet natryskowy
2024-04-10 | 14:30

Mniejsze zużycie farby - nowy elektrostatyczny pistolet natryskowy

Firma Dürr rozszerza swoją ofertę ręcznych pistoletów natryskowych o model EcoGun AS MAN DC/EC. Dürr dodaje elektrostatyczny pistolet ESTA do swojej oferty ręcznych
Technologie Najważniejszy element projektu transformacji cyfrowej? Czynnik ludzki
2024-04-10 | 01:00

Najważniejszy element projektu transformacji cyfrowej? Czynnik ludzki

Wszyscy mówią o cyfrowej transformacji, jednak praktyczne wyzwania związane z jej wdrażaniem są rzadko omawiane szerzej. Według raportu IDC InfoBrief zleconego przez Endavę[1], aż

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Edukacja

Skutki zbyt długich sesji gier wideo mogą być bolesne. Naukowcy rekomendują, aby nie przekraczać 3 godz. dziennie [DEPESZA]

Zmęczenie oczu, ból głowy, pleców, dłoni i nadgarstka to dolegliwości najczęściej zgłaszane przez osoby regularnie grające w gry komputerowe. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal tysiąca dorosłych osób amerykańscy naukowcy ustalili, że regularne sesje gier trwające co najmniej 3 godz. najbardziej przyczyniają się do powstania takich dolegliwości. Co ciekawe, u osób będących lub planujących zostać e-sportowcami natężenie dolegliwości nie rośnie gwałtownie, jak należałoby przypuszczać. Może to mieć związek z bardziej świadomym doborem sprzętu i lepszym zrozumieniem znaczenia ergonomii.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.