Nowy Maxcom Strong MM917 – telefon na każde warunki
Urządzenie charakteryzuje się m.in. wzmocnioną konstrukcją oraz klasą odporności na pył i wodę, którą wyraża norma IP68.
Telefony komórkowe stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Niemniej potrzeby użytkowników charakteryzują się dużym zróżnicowaniem, więc to czego poszukuje nastolatek nie pokrywa się z wymaganiami pracowników fizycznych czy wielbicieli aktywnego wypoczynku w plenerze. Właśnie z myślą o takich ludziach powstały telefony wzmocnione, które są w stanie wytrzymać więcej. Bogatą ofertę tego typu produktów posiada polska marka Maxcom. Znajdują się w niej zarówno smartfony, jak i telefony w klasycznej formie z klawiaturą. Najnowszym reprezentantem tej drugiej grupy jest Maxcom Strong MM917.
Ergonomiczny i wytrzymały
Maxcom Strong MM917 charakteryzuje się niewielką waga – 124 g – oraz kompaktowymi wymiarami (130×59×20mm), które sprawiają, że w każdej sytuacji wygodnie leży w dłoni. Telefony wzmocnione wybierane są przez ludzi, którzy chcą na nie liczyć w trudnych warunkach, np. w przypadku dużego zapylenia lub narażenia na zanurzenie. Z tego powodu Maxcom Strong MM917 wyposażono w wytrzymałą obudowę, która chroni ekran (2,4”) oraz osłania jego złącza. Dzięki temu urządzenie spełnia warunki normy IP68.
Wzmocniony telefon powinien zapewniać jak najdłuższe działanie na jednym ładowaniu w każdych warunkach. W przypadku Maxcom Strong MM917 zastosowano akumulator o pojemności 2500 mAh, który zapewnia do 520 godzin czuwania oraz do 17 godzin rozmów.
Udogodnienia
Użytkownicy wzmocnionego telefonu Maxcom Strong MM917 docenią szereg praktycznych rozwiązań, w które został wyposażony. Wbudowana latarka doskonale sprawdzi się podczas pieszych wędrówek czy nocnej pracy w terenie. Z kolei zestaw głośnomówiący może okazać się nieoceniony podczas prowadzenia rozmów w trakcie wykonywania innych czynności. Ponadto Maxcom Strong MM917 posiada takie funkcje jak radio, odtwarzacz plików audio i wideo, aparat, czy budzik z możliwością drzemki.
Maxcom Strong MM917 powstał z myślą o wygodzie użytkowania niezależnie od okoliczności. Zapewnia również najdłuższe działanie telefonu na jednym ładowaniu.
W zestawie poza telefonem znajdują się:
- Zestaw słuchawkowy
- Ładowarka
- Kabel USB
- Bateria
- Instrukcja obsługi
- Karta gwarancyjna
Urządzenie dostępne jest w sugerowanej cenie katalogowej 299 zł.
Dane techniczne:
Częstotliwość (WCDMA) 3G (MHz) 900/2100
Częstotliwość (GSM) 2G (MHz) 850/1900 900/1800
Rozmiar wyświetlacza (") 2.4
Rozdzielczość (pix) 320 x 240
Aparat tył (Mpix) 2 Mpix
Książka telefoniczna ilość wpisów 500
Obsługa kart microSD do 32 GB
Pojemność baterii (mAh) 2500
Waga (g) 124
Czas czuwania (godziny) 520 godz. (1 SIM), 378 godz. (2 SIM)
Czas rozmów (godziny) 17 godz. (2G), 9 godz. (3G)
Motorola uruchamia otwarty program beta testów moto ai. Dostępny także w Polsce
Polska premiera realme GT 7 Pro już 26 listopada
realme partnerem polskiej transmisji zmagań CS:GO na kanałach “izaka”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł
Historyczna polska akwizycja w USA sfinalizowana. Chemiczny koncern należący do Kulczyk Investments zyskuje mocną pozycję w Ameryce Północnej
Chemiczna grupa Qemetica, należąca do portfela Kulczyk Investments, sfinalizowała transakcję nabycia od koncernu PPG biznesu krzemionki strącanej za 1,2 mld zł, czyli ok. 310 mln dol. Tym samym przejmuje fabryki w Holandii i USA, stając się trzecim graczem w Europie i drugim w Ameryce Północnej na rynku tego surowca, kluczowego m.in. dla globalnej branży motoryzacyjnej.
Infrastruktura
PGE: Na dniach zapadnie decyzja inwestycyjna dla Baltica 2. Ta morska farma wiatrowa ma zacząć działać od 2027 roku
Wyniki finansowe i operacyjne PGE Polskiej Grupy Energetycznej za III kwartał 2024 roku są stabilne i zgodne z wcześniejszymi szacunkami, co pozwala utrzymać kurs na wielkoskalowe inwestycje transformujące polską energetykę – podała spółka. Jednym z flagowych projektów jest budowa Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica o łącznej mocy ok. 2,5 GW. W najbliższych dniach zapadnie decyzja inwestycyjna w sprawie jej pierwszego etapu, projektu Baltica 2.
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.