Komunikaty PR

Nowy kompaktowy i stylowy oczyszczacz powietrza Samsung AX32 z łącznością WiFi

2022-11-22  |  14:30
Biuro prasowe

Skuteczny oczyszczacz powietrza to konieczność, szczególnie w okresie smogowym. Jednak dotychczas, w niewielkich pomieszczeniach w domu, nie zawsze mogliśmy go zastosować. Z myślą o tym Samsung wprowadził do swojej oferty oczyszczacz AX32 z łącznością WiFI, który wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, nie ustępując pozostałym modelom pod względem funkcjonalności i wygody obsługi.

Zbyt duży oczyszczacz, gdy zastosujemy go w niewielkim pomieszczeniu, może nie tylko spowodować nadmierny ruch powietrza, ale także zająć zbyt wiele miejsca. Oczyszczacz Samsung AX32BG3100GGEU stanowi w takiej sytuacji idealne rozwiązanie, ponieważ zaprojektowano go specjalnie dla powierzchni wynoszących do 41m2. W przypadku tego modelu nie ma jednak mowy o kompromisach – w parze z niewielkim rozmiarem i stylowym designem idzie łączność WiFi oraz współpraca z aplikacją SmartThings, umożliwiającą zdalną obsługę urządzenia.

Kompaktowy i skuteczny

Niech rozmiar nikogo nie zmyli. Ten niewielki, ważący zaledwie 6,9 kg oczyszczacz powietrza z wielowarstwowym, wysokowydajnym systemem oczyszczania, łącznością Wi-Fi oraz 4-kolorowym wskaźnikiem zanieczyszczenia powietrza, posiada potężne możliwości. Nasze płuca poczują ulgę niemal od razu, co przełoży się na lepsze samopoczucie w dzień oraz bardziej efektywny sen. 

Dzięki 3-stopniowej filtracji usuwa on z powietrza aż do 99,97% mikrocząsteczek*. Filtr wstępny wyłapuje kurz, węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy, a filtr ultra drobnego pyłu zatrzymuje cząsteczki PM 2.5. Co więcej, czujniki pyłu oceniają jakość powietrza w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowują do niej pracę urządzenia. W ten sposób mamy optymalne warunki do życia, bez wysiłku i przy niższym zużyciu energii.

Wskaźnik wyraźnie pokazuje wyniki za pomocą światła LED z 4 wariantami kolorystycznymi, dzięki czemu łatwo możemy sprawdzić jakość powietrza w domu. Urządzenie oferuje również tryb nocny, który doskonale sprawdzi się podczas naszego snu. W trybie nocnym urządzenie zmniejsza prędkość pracy wentylatora, dzięki czemu pracuje naprawdę cicho (nawet 18 db).

Wygodny i elegancki

Istotny atut stanowi możliwość połączenia Wi-Fi, a tym samym wsparcie aplikacji SmartThings i Home Care Wizard (SmartThings Service)**. Umożliwia ono zdalne uruchomienie lub wyłączenie oczyszczacza, zmianę trybów oraz sprawdzenie poziomu zanieczyszczenia powietrza. Przy pomocy aplikacji możemy także ustawić harmonogram pracy urządzenia, by działało ono w zgodzie z naszym planem dnia.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GGEU jest niezwykle łatwy w utrzymaniu. Posiada przedni wlot powietrza, dzięki czemu nie musimy go odsuwać od ściany, aby dostać się do filtra. Co więcej, o konieczności wymiany filtra poinformuje nas wskaźnik znajdujący się na wyświetlaczu***. Stan zużycia filtra sprawdzimy także wygodnie w aplikacji SmartThings. Zmywalny filtr wstępny wymaga tylko okresowego czyszczenia, a filtr ultradrobnego pyłu i dezodoryzujący możemy szybko i łatwo wymienić.

Jego minimalistyczny sześcienny kształt zajmuje minimalną przestrzeń, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu. Praktyczny design oczyszczacza charakteryzuje się również gładkimi zaokrąglonymi narożnikami i delikatnym wzorem na przednim panelu, dzięki czemu harmonijnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LInrZDzher8

 

Więcej informacji o oczyszczaczu powietrza AX32BG3100GGEU znajdziesz na stronie: https://www.samsung.com/pl/air-care/air-purifier/ax3100-ax32bg3100ggeu/

 

*Testowany na nośniku filtracyjnym zbierającym kurz z tlenku cynku dla Staphylococcus aureus (ATCC 6538) i Klebsiella pneumoniae (ATCC 4352) i zmniejszył wzrost tych bakterii do 99,9% w FITI Testing & Research Institute w Korei.

 ** Kompatybilny z urządzeniami z systemem Android 11 lub nowszym oraz Samsung Galaxy z One UI 3.1 i nowszym lub iOS 12.0 lub nowszym / iPhone 6 lub nowszym / iPad mini2 lub nowszym. Każde urządzenie musi być podłączone do Wi-Fi lub innej sieci bezprzewodowej. W celu współdziałania poprzez SmartThings wszystkie urządzenia powinny być zarejestrowane na jednym koncie Samsung Account. Dostępne technologie, funkcje i cechy mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Obrazy urządzeń i ekranów symulowane w celach poglądowych. [Wymagania aplikacji]

 *** Zalecana wymiana filtra co 6 do 12 miesięcy. Żywotność filtra zależy od jakości powietrza w pomieszczeniu, w którym pracuje, oraz od tego, jak długo jest włączony. Filtry sprzedawane są oddzielnie.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Przedświąteczne porządki z Samsung Biuro prasowe
2022-12-06 | 12:40

Przedświąteczne porządki z Samsung

Święta Bożego Narodzenia to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku. Przygotowania do nich, takie jak m.in. pranie czy sprzątanie, rozpoczynamy już kilka tygodni wcześniej, aby
AGD i RTV Moc, skuteczność i higiena - bezprzewodowe odkurzacze Samsung w promocji
2022-11-15 | 14:15

Moc, skuteczność i higiena - bezprzewodowe odkurzacze Samsung w promocji

Posiadanie w domu odkurzacza to absolutna podstawa. Chyba nikt nie wyobraża sobie bez niego domowych porządków. Ale odkurzacz odkurzaczowi nierówny. Na przestrzeni lat ewoluowała
AGD i RTV Aluminiowy stojak na tablet od marki Hama zadba o komfort pracy i zabawy
2022-11-09 | 14:27

Aluminiowy stojak na tablet od marki Hama zadba o komfort pracy i zabawy

Dzięki temu praktycznemu uchwytowi łatwo możemy obsłużyć tablet zarówno w pracy jak i w domu. Umożliwia on odchylenie urządzenia lub ustawienie go pionowo lub poziomo, w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

PMP

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

CES2023

Ochrona środowiska

Lasy Państwowe zapowiadają rezygnację z ważnego międzynarodowego certyfikatu. Z tego powodu produkty z drewna made in Poland mogą stracić zagranicznych odbiorców

Certyfikat FSC jest gwarantem zrównoważonej gospodarki leśnej. Informuje potencjalnego klienta, że – kupując drewno i produkty z drewna oznaczone tym certyfikatem – nie przyczynia się do niszczenia środowiska naturalnego. Dla większości działających w Polsce firm z branży drzewnej i meblarskiej posiadanie tego certyfikatu jest wymogiem, bez którego nie mogą sprzedawać produktów na zagranicznych rynkach. To dlatego zapowiedzi kolejnych regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych o zamiarze rezygnacji z certyfikacji FSC wywołują takie obawy. Przedsiębiorcy ostrzegają, że doprowadzi to do spadku ich konkurencyjności i utraty odbiorców m.in. w Skandynawii, Niemczech czy Francji.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Infrastruktura

Bezpieczeństwo danych kluczowe podczas transformacji cyfrowej firm. Dlatego chmura hybrydowa zyskuje na popularności

Odpowiedni model przechowywania i przetwarzania danych jest fundamentem ciągłości wielu biznesów. Zagrożeniem są nie tylko awarie i błędy użytkowników, lecz także nasilające się cyberataki. W trakcie pandemii COVID-19 wzrosła popularność rozwiązań chmurowych i świadomość korzyści, jakie niesie za sobą ta technologia. Część firm wciąż widzi szereg barier w migracji do chmury publicznej i wybiera tzw. rozwiązania on-premise, czyli przechowywanie danych na serwerach lokalnych. Hybrydowe rozwiązania – łączące obie te technologie – będą jednak zyskiwać na popularności. – W nadchodzących latach klienci będą wybierać rozwiązania z jednego źródła i łączyć rozwiązania od dostawców, którzy mogą zaoferować zarówno przechowywanie danych w chmurze, jak i na serwerach lokalnych – prognozuje Igor Cejkovský z Synology.

Edukacja

Polacy opracowują aplikację do tłumaczenia języka migowego. Rozwiązanie ma być gotowe za rok

Głusi bardzo często doświadczają wykluczenia z uwagi na bariery komunikacyjne. Niski stopień znajomości polskiego języka migowego, zwłaszcza w urzędach, ochronie zdrowia i szkołach, sprawia, że Głusi mają problemy z dostępem do nauki, usług zdrowotnych czy z załatwianiem spraw urzędowych. Tworzona przez polski start-up aplikacja Gesture To Speech (GTS) ma pomóc rozwiązać ten problem. Rozwiązanie z pomocą kamery w telefonie i sztucznej inteligencji przetłumaczy zarówno gesty języka migowego na napisy, jak i mowę na gesty wyświetlane w formie awatara.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.