Nowoczesne akcesoria marki Hama dla iPhone'a 16. Oto krótki przegląd
Premiera iPhone'a 16 to nie tylko kolejny krok naprzód w rozwoju smartfonów, ale także nowe możliwości dla producentów akcesoriów. Marka Hama, wyspecjalizowana w segmencie GSM, nie pozostaje w tyle i oferuje szereg produktów, które doskonale z nim współgrają. Oto sześć kluczowych akcesoriów do ładowania, chronienia i komfortowego użytkowania nowego flagowca Apple.
Wraz z wprowadzeniem na rynek modeli iPhone'a 16 od giganta z Cupertino, użytkownicy poszukują akcesoriów, które nie tylko będą kompatybilne z ich nowym telefonem, ale także zapewnią najwyższą jakość i funkcjonalność. Niemiecki producent Hama jest gotowy ze swoimi wszechstronnymi akcesoriami. Oferuje szeroką gamę produktów, które idealnie współpracują z najnowszym smartfonem Apple w dziedzinach jego zabezpieczania i sprawnego, certyfikowanego zasilania energią. Przyjrzymy się im bliżej.
1) Ładowarka sieciowa mini 45 W GaN
To kompaktowe i wydajne urządzenie, które z łatwością zmieści się w każdej torbie czy kieszeni. Dzięki zastosowaniu technologii GaN (azotek galu), ładowarka jest nie tylko mniejsza, ale także bardziej skuteczna i generuje mniej energii, a co za tym idzie ciepła. Została wyposażona w porty USB-C i USB-A. Umożliwia więc ładowanie dwóch urządzeń naraz, co jest niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu. Maksymalna moc wyjściowa o wartości 45 W oraz technologie Power Delivery (PD) i Qualcomm Quick Charge (QC) 3.0 zapewniają szybkie, a także bezpieczne ładowanie (stan 60 proc. naładowania baterii osiągniemy w 30 min.). Takie rozwiązanie cieszy tym bardziej, że naszpikowany najnowocześniejszą elektroniką iPhone'a 16 wymaga sporej mocy.
2) Kabel ładujący/data Reflected, USB-C – USB-C, 1,5 m
Omawiany przewód o długości półtora metra stanowi nie tylko narzędzie do ładowania i przesyłania danych, ale także stylowy kolorowy (niebieski lub czerwony) dodatek do iPhone'a 16. Kabel z dwustronną wtyczką USB-C pokryty jest odblaskowym materiałem, co nie tylko zwiększa jego wytrzymałość, ale także ułatwia znalezienie go w ciemności. Wzmocnione przewody wewnętrzne oraz podwójna warstwa izolacyjna zapewniają długotrwałą trwałość i niezawodność.
3) Kabel ładujący/data Extreme, USB-C – USB-C, 1,5 m
Dla wszystkich, którzy potrzebują wyjątkowo wytrzymałego kabla, w ofercie znalazł się model do zadań specjalnych o nazwie Extreme. Przewód (ponownie półtora metra długości) został zaprojektowany z myślą o ekstremalnych warunkach użytkowania i wytrzymuje do 20000 wygięć. Wykonany z włókien DuPont Kevlar, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia niezawodność nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Podwójna warstwa izolacyjna oraz elastyczne poszycie sprawiają, że kabel jest nie tylko trwały, ale także wygodny w użyciu i łatwy do owinięcia. Gwarantuje transmisję danych o szybkości do 480 Mbit/s.
4) Power pack indukcyjny MagPower, 5000 mAh
Oto świetne i przede wszystkim komfortowe rozwiązanie dla szczęśliwych posiadaczy iPhone'a 16, którzy potrzebują dodatkowej energii w podróży. Dzięki zintegrowanemu pierścieniowi magnetycznemu, ten niewielki prostokątny powerbank łatwo i mocno przywiera do tyłu telefonu, zapewniając stabilne oraz efektywne ładowanie bezprzewodowe. Kompaktowa i lekka konstrukcja sprawia, że można go zabrać wszędzie, zaś funkcja zasilania energia w formie pass-through pozwala na jednoczesne ładowanie telefonu oraz banku energii.
5) Power pack Performance 24, 24000 mAh
Dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej pojemności powerbanka, Hama oferuje potężny power pack Performance 24 o pojemności 24000 mAh. Ten elegancki gadżet o antracytowym kolorze jest w stanie naładować iPhone'a 16 nawet pięciokrotnie, zanim sam całkowicie zużyje swoją energię. Wyposażony w porty USB-C i dwa USB-A, umożliwia jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. Certyfikowane ogniwa zabezpieczają przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem podłączonego telefonu. Natomiast wyświetlacz LED informuje o stanie naładowania akumulatora.
6) Etui Always Clear, przezroczyste
Są tu fani minimalistycznej formy i pokrowca, który nie zasłoni walorów estetycznych ich najnowszego iPhone’a? Jeśli tak, na pewno naprzeciw im oczekiwaniom wyjdzie przezroczyste, niemal niewidoczne i ultracienkie etui, kompatybilne z ładowaniem indukcyjnym. Specjalna kompozycja wyjątkowo elastycznego i antypoślizgowego materiału chroni go przed żółknięciem wraz z upływem czasu, a wewnętrzna struktura zapobiega przyciąganiu elektrostatycznemu. Pokrowiec obejmuje również boczne przyciski, a precyzyjne wycięcia oznaczają pełną dostępność do wszelkich gniazd i głośników. Podkreślmy też, że wysokie krawędzie chronią ekran i obiektyw aparatu fotograficznego smartfona.
Polska premiera realme GT 7 Pro już 26 listopada
realme partnerem polskiej transmisji zmagań CS:GO na kanałach “izaka”
Funkcja Circle to Search już dostępna na wybranych smartfonach Motorola
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Dane satelitarne będą częściej pomagać w walce z żywiołami w Polsce. Nowy system testowany był w czasie wrześniowej powodzi
Światowa Organizacja Meteorologiczna podaje, że w ciągu ostatnich 50 lat pięciokrotnie zwiększyła się liczba katastrof naturalnych na świecie. Jednocześnie nowe możliwości w zakresie wczesnego ostrzegania i zarządzania kryzysowego pozwoliły ograniczyć liczbę ofiar trzykrotnie. Coraz częściej pomagają w tym dane satelitarne, czego przykładem było wykorzystanie nowego systemu Poland’s Civil Security Hub w trakcie wrześniowej powodzi na południowym zachodzie kraju.
Firma
Rośnie rola pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych. Firmy chętniej korzystają z ekspertów zewnętrznych
Szanse i zagrożenia związane z nowymi technologiami, w szczególności rozwój sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju i zmienność geopolityczna – to te tematy zyskują na znaczeniu na agendzie zarządów oraz rad nadzorczych działających w Europie spółek giełdowych. Jak wskazuje Raport Board Monitor Europe 2024, rola tych organów w firmach rośnie. Podobnie jak zaangażowanie pracowników w podejmowaniu decyzji zarządczych.
Zdrowie
Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona
Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.