Nowej generacji inwerter 25~50 KTLX G3. Sprawdź!
Pojawienie się na rynku nowej generacji falowników, oznaczonej jako G3, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku fotowoltaicznego.
Inwertery, inaczej falowniki, służą do zmiany prądu zmiennego, na prąd stały. Dzięki temu możemy korzystać z energii słonecznej dopasowanej do wszystkich urządzeń w naszych domach. Nowa generacja falowników G3 od SOFARSOLAR to nie tylko lepsze wykonanie i więcej mocy, ale również łatwiejsza obsługa i pewna jakość.
Inwerter 25~50 KTLX G3 - specyfikacja i możliwości
Falownik 25~50 KTLX G3 przede wszystkim wyróżnia się zwiększoną maksymalną efektywnością ładowania baterii, osiągającą 98,9%. W porównaniu z poprzednimi modelami różnica jest znacząca i wynosi aż 1,1%.
Nowa generacja inwerterów posiada wbudowany ogranicznik przepięć SPD typu II jednocześnie dla prądu stałego (DC) i zmiennego (AC), który gwarantuje większe bezpieczeństwo, w porównaniu z ogranicznikiem z generacji G2, podczas, np.: burzy z silnymi wyładowaniami elektrycznymi.
Szeroki zakres napięcia MPPT pozwala na podłączenie dwóch łańcuchów wysokowydajnych modułów monokrystalicznych o mocy nawet 500 W. To znacząca zmiana wprowadzona w inwerterze 25~50 KTLX G3, ponieważ na rynku znajdują się falowniki, które nie są w stanie obsłużyć nawet jednego łańcucha modułów.
Inteligentny monitoring z czytelnym wyświetlaczem LCD gwarantuje niczym nie zakłóconą pracę inwertera, a zdalna aktualizacja oprogramowania pozwala oszczędzić czas na ręczne wprowadzanie nowych ustawień i poprawek.
Mniejsza waga i wielkość z pewnością przysłużą się do lepszego wizualnego odbioru, ale również łatwiej dopasują się do miejsca, w którym inwerter będzie instalowany. 12-letnia gwarancja świadczy o tym, że SOFARSOLAR doskonale zna wysoką jakość swoich produktów i zdaje sobie sprawę z ich niezawodności.
Inwerter 25~50 KTLX G3 – podsumowanie
Nowa generacja falowników SOFARSOLAR zdecydowanie wysuwa się naprzód w wielu aspektach. Podniesiony standard wykonania, zwiększona moc parametrów i więcej możliwości pozwalają wykorzystać pełnię zasobów, które oferuje inwerter 25~50 KTLX G3.
- Inteligentne monitorowanie i zdalna aktualizacja oprogramowania,
- Kompatybilny z modułami PV 500+W,
- Inteligentne skanowanie krzywych I/V,
- Niższe napięcie początkowe, szeroki zakres napięcia MPPT,
- SPD typu II zarówno dla DC i AC,
- Maksymalna sprawność do 98,9%,
- Trackery 3/4 MPP z przeciążeniem 1,5*DC
Produkty SOFARSOLAR kupuj tylko od oficjalnych dystrybutorów na rynek Polski: CORAB, SOLTEC, ENERGYNAT. To daje gwarancję dopasowania do potrzeb polskich prosumentów i odpowiednią obsługę. Learn more at: www.sofarsolar.com
SOFARSOLAR was established in 2013 in China, and currently owns 10 subsidiaries in Australia, India, Italy, Poland, Germany, Wuxi, Shenzhen, Dongguan, Huizhou and Xinyang. The company specializes in the R&D, production, and sales of a wide range of inverters, including grid-tied inverters (1kW~255kW) and hybrid inverters (3kW~20kW), energy storage systems and EV charging. SOFARSOLAR also provides comprehensive service to its customers in order to achieve optimal satisfaction. With a firm, long-standing position in China’s top 5 string inverter manufacturers, SOFARSOLAR has now also become one of the prominent providers of energy storage solutions, and is widely recognized as a reliable, efficient and professional partner.
SPIE wdraża w Polsce system sterowania dedykowany dla instalacji OZE
Dynamiczny rozwój energii odnawialnej w Polsce. Czy atom może go przyśpieszyć?
Organizacje pozarządowe apelują do premiera. Chodzi o Krajowy Plan Energii i Klimatu oraz transformację energetyczno-klimatyczną
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł
Historyczna polska akwizycja w USA sfinalizowana. Chemiczny koncern należący do Kulczyk Investments zyskuje mocną pozycję w Ameryce Północnej
Chemiczna grupa Qemetica, należąca do portfela Kulczyk Investments, sfinalizowała transakcję nabycia od koncernu PPG biznesu krzemionki strącanej za 1,2 mld zł, czyli ok. 310 mln dol. Tym samym przejmuje fabryki w Holandii i USA, stając się trzecim graczem w Europie i drugim w Ameryce Północnej na rynku tego surowca, kluczowego m.in. dla globalnej branży motoryzacyjnej.
Infrastruktura
PGE: Na dniach zapadnie decyzja inwestycyjna dla Baltica 2. Ta morska farma wiatrowa ma zacząć działać od 2027 roku
Wyniki finansowe i operacyjne PGE Polskiej Grupy Energetycznej za III kwartał 2024 roku są stabilne i zgodne z wcześniejszymi szacunkami, co pozwala utrzymać kurs na wielkoskalowe inwestycje transformujące polską energetykę – podała spółka. Jednym z flagowych projektów jest budowa Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica o łącznej mocy ok. 2,5 GW. W najbliższych dniach zapadnie decyzja inwestycyjna w sprawie jej pierwszego etapu, projektu Baltica 2.
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.