Nowe rozwiązanie Getac Assist Remote Expert na targach Automechanika 2024
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
Getac ogłasza premierę Getac Assist, w pełni wytrzymałego rozwiązania do zdalnego wsparcia ekspertów, wraz z nową generacją tabletu UX10. Oba produkty można zobaczyć na stoisku Getac podczas targów Automechanika (Hala 8, Stoisko M82).
Getac Assist rewolucjonizuje zdalne wsparcie w branży motoryzacyjnej
Getac Assist rewolucjonizuje zdalne wsparcie w branży motoryzacyjnej. Rozwiązanie zostało zaprojektowane tak, aby wspierać mechaników i techników motoryzacyjnych zaawansowanymi funkcjami w zakresie transferu wiedzy, zdalnego prowadzenia, inspekcji, szkoleń, bezpieczeństwa i zgodności. Nowa kamera Getac Assist umożliwia przesyłanie na żywo wideo z miejsca pracy, które można bezpiecznie oglądać za pośrednictwem dedykowanej platformy przeglądarkowej Getac. Eksperci SM (Subject Matter) mogą zalogować się na platformę, aby w czasie rzeczywistym dodawać adnotacje do zrzutów ekranu, udostępniać dokumenty, współpracować oraz zdalnie prowadzić pracowników na miejscu przez skomplikowane procedury. To nie tylko zwiększa skuteczność napraw przy pierwszym podejściu, ale także skraca czas przestoju, obniża koszty wsparcia i podnosi ogólną wydajność operacyjną zdalnych zespołów.
Kamera Getac Assist została zaprojektowana z myślą o noszeniu na ciele lub samodzielnym montażu dla zwiększonej stabilności. Umożliwia także bezdotykową obsługę. Kluczowe funkcje obejmują zarówno łączność Wi-Fi, jak i 4G LTE, co zapewnia płynną komunikację, oraz do 10 godzin pracy na baterii na jedno ładowanie, co pozwala na długie okresy nieprzerwanej pracy. Kamera jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach, takich jak te przy drodze lub w ruchliwych warsztatach naprawczych. Dzięki zakresowi temperatur pracy od -20°C do +50°C oraz przechowywania od -40°C do +71°C, spełnia normy IP67 i MIL-STD-810H, a także wytrzymuje upadki z wysokości ponad 1,8 m (sześć stóp). Dostępne opcje ładowania obejmują stację dokującą pojedynczą, wielodokującą oraz magnetyczny szybkozłączny kabel.
Po połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem Getac Assist, pracownicy zdalni mogą współpracować z ekspertami SM, jakby znajdowali się tuż obok nich. Bezpieczna platforma przeglądarkowa umożliwia szybką i łatwą komunikację, pozwalając ekspertom SM na oglądanie transmisji wideo na żywo, udostępnianie dokumentów i adnotowanych zrzutów ekranu, prowadzenie czatu na żywo, nagrywanie sesji i wiele więcej. Platforma oferuje także funkcje rozpoznawania obiektów oraz automatyczne ukrywanie wrażliwych danych osobowych, takich jak twarze i numery rejestracyjne pojazdów, w materiałach wideo i zrzutach ekranu.
Getac Assist wyznacza nowy standard w rozwiązaniach zdalnego wsparcia dla branży motoryzacyjnej – mówi Russell Younghusband, Global Automotive Director, Getac. – W miarę jak pojazdy stają się coraz bardziej złożone, a branża zmaga się z poważnym niedoborem techników, możliwość zdalnego łączenia ekspertów z mniej doświadczonym personelem na miejscu, aby szybko rozwiązywać skomplikowane problemy, staje się bezcenna. Getac Assist został zaprojektowany z myślą właśnie o tym, umożliwiając klientom optymalizację istniejących zasobów i osiąganie wysokich wskaźników napraw przy pierwszym podejściu, nawet w trudnych warunkach pracy. Już teraz duży producent pojazdów elektrycznych czerpie liczne korzyści z Getac Assist, a my z niecierpliwością czekamy na zaprezentowanie tego rozwiązania do szerszej grupy naszych klientów motoryzacyjnych w najbliższej przyszłości.
Tablet nowej generacji UX10 optymalizuje wydajność pracy w terenie
Tablet UX10 nowej generacji zwiększa produktywność w terenie. Getac zaprezentował również nową generację swojego popularnego tabletu UX10, który został zoptymalizowany dla profesjonalistów pracujących w wymagających warunkach terenowych. Urządzenie jest wyposażone w procesory Intel® Core™ i5/i7 13. generacji, grafikę Intel® UHD, do 32 GB pamięci DDR5 i do 2 TB pamięci SSD, co zapewnia wyjątkową wydajność nawet w trudnych warunkach. Dla użytkowników o mniejszych wymaganiach dotyczących mocy obliczeniowej, Getac oferuje opcję z procesorem Intel® U300. Nowa generacja UX10 oferuje również szeroką gamę opcji łączności, takich jak Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 oraz 4G LTE/5G, a także zachowuje wysoką trwałość dzięki certyfikatom MIL-STD-810H i IP66.
Aby zobaczyć Getac Assist i nową generację tabletu UX10 w akcji, odwiedź stoisko Getac (Hala 8, Stoisko M82) na targach Automechanika 2024, gdzie przez cały czas trwania imprezy będą odbywać się pokazy na żywo.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?

Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Polityka

Zmiany w obowiązku magazynowania gazu mogą obniżyć ceny surowca. To pomoże się przygotować do sezonu zimowego
Elastyczność bez zagrożenia dla bezpieczeństwa energetycznego – tak nową propozycję przepisów dotyczących uzupełniania zapasów gazu przed sezonem zimowym określają jej inicjatorzy z Parlamentu Europejskiego. Europosłowie proponują nieznaczne zmniejszenie wymaganego poziomu zapełnienia magazynów i rozciągnięcie w czasie terminu, w którym trzeba spełnić ten obowiązek. Jak podkreśla Borys Budka, ma to zapobiec spekulacjom na rynku gazu i tym samym pomóc obniżyć ceny surowca.
Konsument
Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.
Polityka
PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.