Nowe przełączniki dostępowe L3 firmy Zyxel
Seria przełączników XGS2220 firmy Zyxel to wszechstronne rozwiązanie, które poradzi sobie z coraz większymi wyzwaniami dotyczącymi przepustowości.
Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na chmurze rozwiązań sieciowych, zaprezentował nową serię przełączników dostępowych XGS2220 warstwy 3, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom nadążyć za wymaganiami stawianymi ich sieciom.
Rosnące oczekiwania dotyczące przepustowości i zwiększające się możliwości najnowszych urządzeń, w tym bezprzewodowych punktów dostępowych Wi-Fi 6/6E, laptopów, serwerów i stacji roboczych, stanowią ogromne obciążenie dla sieci. Seria XGS2220 oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom, hotelom, szkołom, integratorom systemów i dostawcom usług przełącznik, który jest wszechstronny, bogaty w funkcje i stanowi dobrą odpowiedź na współczesne wymogi.
Kompleksowe rozwiązania spełniające wszelkie potrzeby
Seria XGS2220 obejmuje sześć różnych modeli, w tym wersje z 24 lub 48 portami gigabitowymi do standardowych połączeń sieciowych, trzy modele PoE do instalacji o dużym poborze mocy oraz model tylko światłowodowy do agregacji światłowodów, który umożliwia gigabitową modernizację wielu urządzeń w różnych infrastrukturach sieciowych.
Łatwe podłączenie, elastyczne zarządzanie
Przedsiębiorstwa mogą zarządzać przełącznikami serii XGS2220 według uznania, czy to w trybie samodzielnym, czy w trybie zarządzanym w chmurze Nebula, dostosowując je w zależności od potrzeb.
Seria XGS2220 oferowana jest z roczną licencją Nebula Pro, która zapewnia zaawansowaną technologię IGMP, alerty analityki sieciowej i inne mechanizmy, które pozwalają resellerom, dostawcom usług zarządzanych i administratorom sieci zapoznać się z prostotą, skalowalnością i elastycznością rozwiązania sieciowego Nebula firmy Zyxel.
– Linia XGS2220 to odpowiednie rozwiązanie w obliczu rosnących wymogów dotyczących przepustowości, jakie generują nowoczesne urządzenia – skomentował Kell Lin, Senior Associate Vice President Zyxel Networking SBU – Nowa seria przełączników została zaprojektowana tak, aby poradzić sobie z obciążeniem. Zapewnia również nowe funkcje i opcje zarządzania, które maksymalnie ułatwiają obsługę.
Najważniejsze cechy najnowszej serii XGS2220 firmy Zyxel to:
- Budżet mocy z zapasem: 400W do 960W, z łatwością obsłuży punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E, VoIP, monitoring i sieciowe urządzenia AV.
- Elastyczne łącza uplink: Sześć łączy uplink 10G, cztery 10G SFP+ i dwa 10G Multi-Gig RJ 45.
- Tryb sieciowy AV: Z trybem sieciowym AV gotowym do obsługi ekranów w szkołach, barach sportowych i innych miejscach; kreator konfiguracji upraszcza instalację, podczas gdy wyspecjalizowany pulpit trybu AV prezentuje przydatne elementy.
- Odpowiedni do zastosowań korporacyjnych: Funkcje warstwy 2 (tunelowanie QinQ VLAN, translacja VLAN) oraz możliwości routingu statycznego warstwy 3.
- Wysokiej jakości, inteligentna konstrukcja: Zbudowany z trwałych materiałów; wyposażony w adaptacyjny, energooszczędny i cichy system wentylatorów chłodzących.

Czas na nową trasę światłowodową łączącą Berlin, Poznań i Warszawę

Jak 5G FWA zmienia sposób, w jaki ludzie łączą się z Internetem?

Jak wybrać właściwe rozwiązanie bezprzewodowe dla Twojej firmy?
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Sztuczna inteligencja i cleantech w centrum zainteresowania funduszy VC. Polskie start-upy nieźle sobie radzą w obu tych branżach
– Sztuczna inteligencja i cleantech to w tej chwili dwie kluczowe branże, które są w centrum zainteresowania funduszy venture capital i do nich będą płynąć w nadchodzącym czasie największe środki – ocenia prezes zarządu Orlen VC Marek Garniewski. Statystyki pokazują, że rodzime start-upy dobrze sobie radzą w obu tych branżach. Polska jest już w tej chwili uważana za „zielony” hub technologiczny Europy Środkowo-Wschodniej. Na polskim rynku działa około setki spółek, których działalność jest bezpośrednio związana z SI i które mogą skorzystać na fali popularności tej technologii.
Partner serwisu
Nauka
Ciężka choroba lub operacja podwyższają wiek biologiczny. Po okresie regeneracji możliwe jest jednak ponowne „odmłodzenie”

Wiek biologiczny nie ma charakteru linearnego – wykazali naukowcy badający zjawisko starzenia się na modelach mysich. Również dane medyczne dotyczące ludzi pozwalają zaobserwować, że w stanach silnego stresu fizjologicznego wiek biologiczny gwałtownie rośnie, a potem – po okresie regeneracji – może się cofnąć. Potwierdzenie tych zależności to punkt wyjścia w kierunku badań nad lekami i postępowaniem żywieniowym, które pozwoliłyby zatrzymywać lub cofać proces starzenia się komórek. Dziś jedynym udokumentowanym sposobem na obniżanie wieku biologicznego jest prowadzenie zdrowego stylu życia.
Infrastruktura
PGE zapowiada większe inwestycje w OZE i dystrybucję. W pierwszym kwartale przeznaczyła na nie prawie cały osiągnięty zysk

– Osiągnęliśmy w pierwszym kwartale br. dobre wyniki finansowe, aczkolwiek nie są one wystarczające dla naszych potrzeb, ponieważ jesteśmy w trakcie ogromnego procesu inwestycyjnego – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Jak wskazuje, spółka jest m.in. największym inwestorem offshore na Bałtyku, uczestniczy w projekcie jądrowym i realizuje szeroko zakrojone inwestycje w OZE i magazyny energii. Jednocześnie w tym roku przeznaczy w sumie ok. 10 mld zł na finansowanie rządowej Tarczy Solidarnościowej, która ma ochronić wrażliwych odbiorców przed skutkami kryzysu energetycznego.
Współpraca

Obsługa konferencji prasowych
Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.