NEC NC1402L - najcichszy cyfrowy projektor kinowy na rynku
Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Kościuszki 65/28
30-114 Kraków
biuro|luckymonday.pl| |biuro|luckymonday.pl
+48 691769463
www.luckymonday.pl
Urządzenie pracuje z natężeniem dźwięku wynoszącym zaledwie 49dB, co czyni je niesłyszalnym w sali kinowej. Dzięki temu nic nie zakłóca widzom oglądania filmów. Projektor idealnie sprawdzi się również w kinach mobilnych i kinach bez kabin operatorskich.
Projektor NC1402L, zbudowany w oparciu o najnowszą technologię laserowego źródła światła, zapewnia ostre kolory i najwyższą jakość obrazu. Posiada uszczelniony mechanizm optyczny, co minimalizuje wnikanie kurzu do wnętrza urządzenia. Dzięki temu można uzyskać nieskazitelny obraz bez konieczności przeprowadzania specjalnych czynności konserwacyjnych.
NC1402L jest bardzo elastyczny w użytkowaniu i nie wymaga stosowania specjalnego systemu odprowadzania ciepła. Ma kompaktową budowę, jest łatwy w montażu i nadaje się do instalacji sufitowych, podłogowych lub mobilnych w kinach średniej wielkości z ekranami o szerokości do 14 m.
Brak konieczności wymiany lamp i filtrów oznacza, że NC1402L oferuje bezobsługową pracę i niskie, przyjazne dla środowiska, zużycie energii. Ponadto, dzięki zastosowaniu technologii laserowego źródła światła, projektor osiąga żywotność do 50000 godzin w normalnych warunkach użytkowania. W rezultacie operatorzy kin mogą liczyć na korzyści płynące z niższych całkowitych kosztów eksploatacji i większych dochodów z tzw. jednego „fotela”.
Gerd Kaiser, Senior Product Manager w NEC Display Solutions Europe, powiedział: "Sposób, w jaki widzowie konsumują rozrywkę stale się zmienia. Operatorzy kin muszą być elastyczni, a sprzęt projekcyjny musi być bardzo wydajny, a jednocześnie kompaktowy, aby można go było łatwo zainstalować i transportować. Projektor kinowy NC1402L spełnia te wymagania, ponadto wyróżniając się cichą pracą i mniejszymi kosztami konserwacji. Zarówno operatorzy, jak i widzowie mają gwarancję wizualizacji na najwyższym poziomie i korzystnego stosunku jakości do ceny".
Cyfrowy projektor kinowy NC1402L będzie dostępny na rynku od maja 2020 roku.
Polska premiera flagowca wydajności AI – realme GT 7 Pro
Black Friday z TCL to doskonała okazja, by wyposażyć swój dom w innowacyjne i st
Sportowe słuchawki od Jabra – idealny partner w codziennych treningach biegowych
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Ochrona środowiska
Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro
Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu
Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.