Naładuj aż cztery urządzenia jednocześnie z najnowszą stacją ładującą HAMA
W ofercie marki pojawiła się ładowarka sieciowa o mocy 65 W, zaopatrzona w dwa gniazda USB-A i dwa USB-C. Wyposażono ją w najnowsze technologie Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery, znacznie przyspieszające proces zasilania i umożliwiające ładowanie sprzętu różnego rodzaju.
Urządzeń wymagających ładowania przybywa nam w codziennym życiu prywatnym i zawodowym wprost lawinowo, stąd łatwo się w tym gąszczu elektroniki pogubić. Dlatego niemiecki producent HAMA wprowadził do swojego wachlarza produktów stację ładującą z aż czterema wejściami USB – dwoma typu A i dwoma obustronnymi typu C. Teraz dzięki takiemu rozwiązaniu można ładować kilka urządzeń naraz.
Ładowarka sieciowa od firmy HAMA o maksymalnej mocy 65 W została wyposażona w dwie technologie szybkiego ładowania, będące koniecznością jeśli potrzebujemy szybkiego i sprawnego zasilania energią – Qualcomm Quick Charge w wersji 3.0 i Power Delivery. Pierwsza z nich pozwala nawet na czterokrotnie szybsze ładowanie podłączonego urządzenia w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, zaś „przypisana” do złącza USB-C Power Delivery gwarantuje możliwie najszybsze i zarazem w pełni bezpieczne ładowanie dzięki indywidualnemu dopasowaniu natężenia i napięcia prądu.
Ładowarka sieciowa automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dopasowuje się do jego potrzeb. Efektem jest oszczędna eksploatacja baterii np. podłączonego smartfona i wydłużenie jej żywotności.
Co więcej, w urządzeniu zastosowano zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem oraz zwarciem. Nie dopuszczą one do uszkodzenia akumulatora, mogącego skutkować nawet jego wybuchem.
Warto też zwrócić uwagę na przyłącze sieciowe na poziomie 100-240 V, odpowiednie do użytku na całym świecie – w połączeniu z krajowym adapterem. Docelowy kraj podróży nie ma więc znaczenia.
Długość kabla stacji ładującej wynosi 1,2 m. Sprzedawana jest w komplecie z praktyczną podstawką.
Niewiążącą cenę detaliczną tej nowości ustalono na poziomie 149 zł.
Wszystkiego dowiemy się z oficjalnej strony producenta https://hamamobile.pl.
Święta coraz bliżej! To idealny moment, aby pomyśleć o prezentach.
EZVIZ ogłasza wyjątkowe promocje na Black Week. Produkty nawet o 500 zł tańsze!
Atrakcyjne promocje od Jabra na Black Friday i Cyber Monday 2024
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
IT i technologie
W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]
Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.