Wygoda jest zapisana w jej DNA
Tok Tok
Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl
PARSIPPANY, NJ — 29 września 2023 r. — OHAUS Corporation, wiodący, światowy producent wag, sprzętu laboratoryjnego i instrumentów analitycznych, wprowadza na rynek mikrowirówkę wysokoobrotową FRONTIER 5513L. Zajmująca niewiele miejsca konstrukcja łączy się z intuicyjną obsługą — mikrowirówka jest łatwa w użyciu i ekonomiczna, bez uszczerbku dla wydajności i skuteczności działania.
Zajmuje niewiele miejsca
Nie trzeba być największym w pomieszczeniu, aby mieć największy wpływ. Dzięki kompaktowej konstrukcji mikrowirówka Frontier 5513L zajmuje niewiele miejsca i sprawdza się zarówno w laboratorium, jak i w szkole.
Gotowość do pracy
Nasza mikrowirówka wysokoobrotowa Frontier 5513L nie tylko oszczędza miejsce,
ale także czas. Została zaprojektowana w taki sposób, aby pracować od razu po rozpakowaniu i może wytwarzać siłę odśrodkową do 15 995 x g, a pokrętło dotykowe jest bardzo czułe i umożliwia szybką i łatwą regulację w miejscu pracy. Warto też wspomnieć o fabrycznie zainstalowanym wirniku 18 x 1,5/2,0 ml, który może wirować 18 mikroprobówek jednocześnie.
Łatwa sprawa
Mikrowirówka wysokoobrotowa Frontier 5513L została zaprojektowana w taki sposób, aby była równie skuteczna, co łatwa w obsłudze. Jest wyposażona w ergonomicznie zaprojektowany wirnik na mikroprobówki, który bezpiecznie zamyka się po ¼ obrotu. Posiada specjalnie zaprojektowany, odporny na zachlapania panel przedni oraz mechaniczną blokadę pokrywy i jest niewiarygodnie łatwa w obsłudze. To niewielkie urządzenie o bardzo dużej mocy.
Więcej informacji na temat mikrowirówki wysokoobrotowej OHAUS Frontier 5513L można znaleźć na stronie www.OHAUS.com
Informacje o firmie OHAUS Corporation
OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey to firma produkująca szeroką gamę urządzeń wagowych, sprzętu laboratoryjnego i instrumentów analitycznych, które spełniają potrzeby praktycznie każdej branży w zakresie ważenia i pomiarów. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz na niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

Suche włosy? Sprawdź, jak skutecznie nawilżyć je dzięki odpowiedniej pielęgnacji

Usług sprzątania i gospodarki odpadami a bezpieczeństwo podmiotów medycznych

Onkologiczne Centrum Kryzysowe udostępniło nową ścieżkę pacjenta
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Ochrona środowiska
Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.
Problemy społeczne
Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier

Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.