Komunikaty PR

Podwójna moc łączonych terapii – lifting i zagęszczenie skóry dla wymagających

2021-07-13  |  01:00
Biuro prasowe

O tym, że zabiegi medycyny estetycznej niosą za sobą niesamowity potencjał, wie wiele osób, które już skorzystały z jej prawdziwych dobrodziejstw. W rękach lekarzy jest, aby je stale rozwijać i proponować pacjentom coraz to nowsze rozwiązania, które będą wzmacniały się nawzajem. Tak właśnie jest w przypadku terapii łączonej Endolift i Sunekos. Każdy z tych zabiegów działa doskonale w pojedynkę, a łącząc je możemy działać na inne wskazania, wzajemnie je uzupełniając. Jak? Wyjaśniamy wraz z dr. Marcinem Nowakiem, założycielem gabinetu dr Marcin Nowak Medycyna Estetyczna w Gdańsku.

Odmłodzenie, polepszenie kondycji skóry, naprawa jej napięcia i uszkodzeń to tylko kilka profitów, jakie niosą za sobą nowoczesne zabiegi. Stosując terapie łączone, możemy w przemyślany sposób osiągać efekty szybciej i komplementarnie działać na różne wskazania anti-aging. Czemu zatem nie spróbować połączenia zabiegów, które już samodzielnie dają doskonałe efekty? Stosując je razem w terapii, możemy spodziewać się wzmocnienia efektów! Co wybrać?

Endolift – doskonałe efekty już po jednym zabiegu!

Kiedy wiotkość skóry, opadający owal twarzy lub nadmiar tkanki tłuszczowej zaczynają ci przeszkadzać, zdecyduj się na zabieg Endolift. To nowoczesna małoinwazyjna metoda, działająca na miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową i wiotkość skóry. Pozwala wykonturować owal twarzy, zlikwidować tzw. chomiki, zniwelować drugi podbródek czy usunąć worki pod oczami. – To propozycja dla osób, które nie chcą się poddawać zabiegom chirurgicznym. Dzięki Endolift działamy silnie na skórę: następuje stymulacja do tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz obkurczenie włókien kolagenowych już istniejących. Z drugiej strony działamy na tkankę tłuszczową podskórną. To połączenie dwóch efektów: lipolizy laserowej z zabiegami o charakterze liftingu. To świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy boją się zabiegów chirurgicznych, nie chcą się im poddawać, a pragną skorzystać z zabiegu, który daje silne efekty. Endolift jest dla osób, które również jeszcze nie kwalifikują się do leczenia operacyjnego oraz dla tych pacjentów, którzy szukają metod małoinwazyjnych, o dużej skuteczności, a jednocześnie bez uciążliwej rekonwalescencji i ryzyka - wyjaśnia dr Nowak.

Sunekos – unikatowa regeneracja skóry

Sunekos jest to wyjątkowe, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz sekwencji sześciu aminokwasów. Preparat podaje się za pomocą iniekcji. Stymuluje fibroblasty, aby tworzyły nowe włókna białkowe skóry, takie jak kolagen i elastyna. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona i ujędrniona. W efekcie zabiegu obserwujemy naturalny efekt wolumetryczny oraz rozświetlenie, zagęszczenie, ujędrnienie i ogólną poprawę kondycji skóry. To unikatowe połączenie składników preparatu sprawia, że skóra doskonale się regeneruje, jest odżywiona i zrewitalizowana.  

Efekty ze zdwojoną siłą!

Endolift i Sunekos to procedury, które, mimo że różne, to doskonale idą w parze! Możesz wykonywać je samodzielnie i cieszyć się doskonałymi efektami zabiegów. Możesz też wypróbować terapię łączoną. Dlaczego warto?  – Po wykonaniu zabiegu Endolift obserwujemy najpierw działanie lipolityczne, a później widzimy obkurczenie skóry. Efekt lipolizy pojawia się od 2 do 4 tygodni po zabiegu, natomiast ostateczny rezultat, z uwagi na przebudowę skóry, widoczny jest nawet po 6 miesiącach od zabiegu. Zastosowanie Sunekos (połączenia kwasu hialuronowego i aminokwasów), czyli substancji stymulujących skórę, jest pomocne, aby osiągnąć efekty dodatkowego zagęszczenia skóry w tym czasie. W takiej konfiguracji Sunekos podajemy od 2 do 4 tygodni po zabiegu, w odstępach dwóch tygodni. Przyspiesza to regenerację skóry oraz finalny efekt terapii – tłumaczy dr Nowak. Jest to więc dodatkowa stymulacja skóry dla osób, które zainteresowane są stosowaniem bardziej rozbudowanych terapii z zakresu medycyny estetycznej. Decydując się na tego typu rozwiązanie, wybierasz terapie anti-aging wedle doskonale określonego planu

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Medycyna Symptomy sezonowego spadku energii Biuro prasowe
2024-04-12 | 16:00

Symptomy sezonowego spadku energii

Nadejście wiosny to czas, którego z reguły oczekuje się z utęsknieniem. Jednak paradoksalnie zdarza się, że zamiast cieszyć się tym ożywczym okresem, często odczuwa się
Medycyna DNA Medical Group poszerza dostępność zaawansowanych badań genetycznych w Polsce
2024-04-10 | 09:00

DNA Medical Group poszerza dostępność zaawansowanych badań genetycznych w Polsce

Branża badań genetycznych znajduje coraz szersze zastosowanie we wszystkich dziedzinach medycyny - szczególnie w zakresie badań prenatalnych oraz onkologicznych. Potencjał do rozwoju
Medycyna Bayer Pharmaceuticals przedstawia plany wprowadzenia nowych rozwiązań medycznych
2024-03-28 | 09:30

Bayer Pharmaceuticals przedstawia plany wprowadzenia nowych rozwiązań medycznych

Programy rozwojowe, znajdujące się na zaawansowanych etapach realizacji, oraz prace na wczesnych etapach nad dopełnieniem oferty wzmacniają pozycję firmy w kluczowych obszarach

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Edukacja

Skutki zbyt długich sesji gier wideo mogą być bolesne. Naukowcy rekomendują, aby nie przekraczać 3 godz. dziennie [DEPESZA]

Zmęczenie oczu, ból głowy, pleców, dłoni i nadgarstka to dolegliwości najczęściej zgłaszane przez osoby regularnie grające w gry komputerowe. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal tysiąca dorosłych osób amerykańscy naukowcy ustalili, że regularne sesje gier trwające co najmniej 3 godz. najbardziej przyczyniają się do powstania takich dolegliwości. Co ciekawe, u osób będących lub planujących zostać e-sportowcami natężenie dolegliwości nie rośnie gwałtownie, jak należałoby przypuszczać. Może to mieć związek z bardziej świadomym doborem sprzętu i lepszym zrozumieniem znaczenia ergonomii.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.