Komunikaty PR

Nowość w klasie Etisoft Personal Protection: mini przyłbica

2020-09-17  |  11:00

Mini przyłbica to doskonała alternatywa dla maseczek lub pełnych przyłbic. Stanowi duże ułatwienie dla pracowników gastronomii, zakładów fryzjerskich, lecz także osób, które borykają się z astmą lub noszą okulary (zarówno dorosłych, jak i nastolatków). Najnowszy produkt z kategorii  Etisoft Personal Protection – mini przyłbica 2w1 dodatkowo pozwala zamontować 2 różne typy półmaski: zakładanej na nos bądź na brodę. A jakie jeszcze spełnia funkcje? Odpowiadamy poniżej.

Swobodnie łapiąc oddech

Zakrywająca nos i usta mini przyłbica zapewnia nieograniczony przepływ powietrza. Właśnie dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie do użytku codziennego. Docenią ją zarówno osoby, które przez wiele godzin muszą nosić produkty ochronne (np. pracownicy firm), jak i ci, dla których noszenie maseczek wiąże się z dużym dyskomfortem. Mini przyłbica nie zakrywa oczu, dzięki czemu nie ogranicza widoczności i nie zniekształca obrazu. Ten fakt docenią posiadacze okularów. Problem zaparowanych szkieł minie raz na zawsze.

Mini przyłbica – przechowywanie

Mini przyłbica 2w1 jest praktycznie płaska, zajmuje niewiele miejsca i bez problemu można ją nosić w torebce, plecaku, a nawet kieszeni. Mini przyłbice marki Etisoft mają tarcze wykonane z trwałego, a przy tym w pełni przeźroczystego poliwęglanu. Silikon, przy pomocy którego półmaska jest zakładana na nos lub brodę, to produkt atestowany - taki sam jak stosowany przy produkcji masek dla nurków. Został on również zastosowany do wykonania odciążnika uszu zakładanego z tyłu głowy. Produkt łatwo dopasować także do obwodu głowy. Można zrobić to na dwa sposoby: poprzez regulację samej tarczy, jak i zakładanych za uszy gumek.

Mini przyłbica ułatwi komunikację

Co ważne – mini przyłbica, w przeciwieństwie do standardowych maseczek ochronnych, ułatwia komunikację werbalną, a osoby niedosłyszące nie będą miały problemu z czytaniem z ust i odbiorem mimiki twarzy. Z drugiej strony – produkt zapewni poczucie bezpieczeństwa podczas bezpośrednich kontaktów z innymi osobami, a jego lekka konstrukcja gwarantuje komfort podczas użytkowania. Minimalizując ryzyko związane z wirusami oraz innymi drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową mini przyłbice pozwalają chronić siebie i innych.

Polski produkt

Mini przyłbica może być stosowana również podczas deszczu, bowiem jest odporna na wodę, nie ulegnie zamoczeniu, zniszczeniu czy deformacji. Jest wielorazowego użytku, a do jej czyszczenia wystarczy środek na bazie alkoholu. Co warte podkreślenia - produkt został wyprodukowany w Polsce.

Mini przyłbice dostępne są w sprzedaży dla osób indywidualnych, firm, placówek usługowych, samorządowych i wszystkich zainteresowanych w sklepie: https://sklep.etisoft.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Medycyna Innowacyjne antywirusowe maseczki Biuro prasowe
2020-10-27 | 10:16

Innowacyjne antywirusowe maseczki

LSP Life – polski dystrybutor nowatorskich samoodkażających się maseczek otrzymał na XI Gali Polish Businesswoman Awards nagrodę w kategorii zdrowie, jako „Lider innowacyjnych
Medycyna Innowacyjny robot OMNIBotics® stanie w Szpitalu Bródnowskim
2020-10-21 | 12:00

Innowacyjny robot OMNIBotics® stanie w Szpitalu Bródnowskim

W październiku 2020 r. Massmedica S.A. zawarła umowę na dostawę robota operacyjnego OMNIBotics® do endoprotezoplastyki stawu kolanowego do Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.
Medycyna Cersanit wspiera kobiety w Miesiącu Świadomości Raka Piersi
2020-10-20 | 12:45

Cersanit wspiera kobiety w Miesiącu Świadomości Raka Piersi

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Marka Cersanit dołączyła do globalnej kampanii okazując solidarność z kobietami przechodzącymi przez chorobę nowotworową – w tym

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Medycyna

Roboty pomogą osobom niepełnosprawnym w codziennym życiu. Wspomagane sztuczną inteligencją będą mogły nawet je karmić [DEPESZA]

Roboty monitorują statystyki życiowe pacjentów i ostrzegają pielęgniarki, wprowadzają też automatycznie informacje do elektronicznej karty zdrowia pacjenta. Inne pomagają podczas operacji lub całkowicie zastępują lekarzy. Roboty rehabilitacyjne pomagają zaś osobom niepełnosprawnym w codziennych czynnościach. Zespół naukowców ze Stanfordu opracował nowatorski sposób sterowania ramionami robotów. Inteligentne kontrolery pozwalają na precyzyjne ruchy, które umożliwią np. karmienie pacjentów.

Energetyka

Opracowano materiał zdolny do przechwytywania dwutlenku węgla z przemysłowych gazów cieplarnianych. To rewolucja w drodze do zeroemisyjności [DEPESZA]

Zgodnie z postanowieniami Europejskiego Zielonego Ładu, porozumienia wypracowanego przez Komisję Europejską w 2019 roku, państwa członkowskie zobowiązały się do redukcji emisji gazów cieplarnianych do zera nie później niż do 2050 roku. W realizacji tych założeń może pomóc innowacyjny materiał opracowany na Uniwersytecie w Bayreuth, który pozwala odseparować dwutlenek węgla z mieszaniny gazów.

 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.