Komunikaty PR

Damian Online – aplikacja dla pacjentów z nowymi funkcjonalnościami

2023-05-25  |  15:00

Dostępna jest aktualizacja aplikacji dla pacjentów Centrum Medycznego Damiana. Damian Online, dostosowana do systemów operacyjnych Android i iOS, oferuje nowe funkcjonalności, jak łączenie profili pacjentów i wybór wersji językowej.

Aplikacja Damian Online służy przede wszystkim do rezerwowania i odwoływania wizyt u specjalistów. Znajdują się w niej też e-recepty i skierowania wystawione przez lekarzy oraz szczegóły minionych wizyt. Przydatna jest zwłaszcza funkcja pobierania wyników badań w formie PDF oraz przeglądania ich online. Wyniki badań są wprowadzane do aplikacji natychmiast po zakończeniu ich analizy przez laboratorium.

Nową funkcją jest możliwość połączenia swojego profilu pacjenta z innym – z tego udogodnienia korzystają zwłaszcza rodziny. Dzięki temu rozwiązaniu rodzic może w łatwy sposób zarządzać kontem swojego dziecka. Kolejną nowością są powiadomienia PUSH, czyli przypomnienia wysyłane przez aplikację na ekran telefonu. Nowa odsłona Damian Online oferuje trzy wersje językowe: polską, angielską i ukraińską.

- Od dawna mamy wśród naszych pacjentów osoby, dla których pierwszym językiem jest angielski lub ukraiński. To udogodnienie stworzone z myślą o nich – mówi Marek Kubicki, członek zarządu Centrum Medycznego Damiana. – W ostatnim roku przybyło nam zwłaszcza pacjentów ukraińskojęzycznych. Jesteśmy w tej grupie bardzo dobrze kojarzeni, bo od pierwszych dni rosyjskiej agresji na Ukrainę Centrum Medyczne Damiana zaangażowało  się w pomoc jej ofiarom. W Warszawie żyje też duża grupa osób z krajów anglojęzycznych oraz osób, które po prostu lepiej posługują się językiem angielskim niż polskim. We wszystkich naszych placówkach pacjenci mogą również uzyskać pomoc w tych językach. Dodanie wersji językowych do głównego narzędzia zarządzania wizytami i komunikowania się z pacjentami było więc naturalnym krokiem.   

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Medycyna Przełom w monitorowaniu cukrzycy – diabetomat jak alkomat Biuro prasowe
2023-05-26 | 01:00

Przełom w monitorowaniu cukrzycy – diabetomat jak alkomat

Jest przenośny, szybki, bezinwazyjny i działa na oddech – i nie mowa o alkomacie, a o diabetomacie. Nowoczesnym urządzeniu ułatwiającym życie pacjentów, którzy na co
Medycyna Sztuczna inteligencja i medycyna: jak AI rewolucjonizuje opiekę zdrowotną?
2023-05-25 | 20:00

Sztuczna inteligencja i medycyna: jak AI rewolucjonizuje opiekę zdrowotną?

Niezależnie od tego, czy jest to ChatGPT OpenAI, nowy Bing Microsoftu, czy Google Bard, rok 2023 to czas kiedy generatywna sztuczna inteligencja weszła do powszechnej świadomości i
Medycyna Jak innowacje poprawiają komfort pacjentów
2023-05-23 | 10:00

Jak innowacje poprawiają komfort pacjentów

Międzynarodowy Dzień Badań Klinicznych - jak innowacje poprawiają komfort pacjentów W badaniach klinicznych w Polsce w ciągu jednego roku może brać udział nawet 25 tys.

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Start-upy nie narzekają na brak dostępu do finansowania. Równie ważny jest dla nich mentoring i wsparcie ekspertów

Polskie start-upy dobrze sobie radzą na europejskim i globalnym rynku, chętnie kierują swoje rozwiązania do dużych firm i korporacji, a ich domeną jest głównie software – wynika z ostatniego raportu Fundacji StartUp Poland. Jak wskazuje założyciel funduszu EEC Ventures Konrad Sitnik, tym, co warunkuje sukces, jest przede wszystkim determinacja founderów i dobry, skalowalny model biznesowy. – Ostatni element do tej układanki to jest mądry inwestor, który poza pieniędzmi zapewni również mentoring i wsparcie intelektualne – mówi ekspert. Taką rolę chce pełnić Tauron, który ze start-upami ściśle współpracuje już od kilku lat, oferując im autorski program akceleracyjny.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Ochrona środowiska

Odchodzenie od węgla następuje zbyt wolno. W tym tempie świat zmierza w kierunku ocieplenia o 3 stopnie

Zużycie energii z węgla nie zmniejsza się wystarczająco szybko – ostrzegają szwedzcy naukowcy. Z ich analizy zobowiązań poszczególnych krajów dotyczących dekarbonizacji wynika, że w tym tempie nie uda się osiągnąć celu porozumienia paryskiego, jakim jest ograniczenie ocieplenia klimatu do maksymalnie 2 stopni do końca wieku. Bardziej realny scenariusz to wzrost temperatury o co najmniej 2,5, a nawet o 3 stopnie Celsjusza. W Europie w odchodzeniu od węgla przodują Niemcy, z kolei polska gospodarka wciąż jest i najprawdopodobniej długo jeszcze będzie silnie uzależniona od tego surowca. Globalna optyka wskazuje natomiast, że największy problem z dekarbonizacją będzie miała Azja.

Nauka

Polska spółka pracuje nad testem wykrywającym wcześnie raka trzustki z próbki moczu. Przełomowa technologia wchodzi w zaawansowany etap badań

Polska spółka Urteste jest w trakcie pracy nad testem wykrywającym raka trzustki. Badania kliniczne nad projektem Panuri, bo o nim mowa, mogą się rozpocząć jeszcze w tym roku. – To technologia innowacyjna, w zasadzie niestosowana przez inne firmy na świecie – mówi prezes zarządu Urteste, Grzegorz Stefański. Jednocześnie zapowiada dalsze prace nad 10 prototypami testów diagnostycznych do badania kolejnych nowotworów. Biotechnologiczna spółka niedawno przeszła z NewConnect na główny parkiet GPW w Warszawie. Ten obszar działalności cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.