Komunikaty PR

Marka VIOLIFE nominowana do tytułu Game Changer!

2021-01-12  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania Violife ( 0.13 MB )

Marka VIOLIFE zmienia rynek produktów roślinnych w Polsce! Została nominowana do tytułu Game Changer w plebiscycie RoślinnieJemy

Marka Violife, która w 2020 roku pojawiła się na polskim rynku w szerokiej dystrybucji za sprawą firmy Upfield, została nominowana do plebiscytu RoślinnieJemy w kategorii Game Changer. Tytuł przyznany zostanie marce, której działania w największym stopniu przyczyniają się do zwiększenia dostępności produktów roślinnych w Polsce w 2020 roku. O tym, kto zostanie wyróżniony, zadecydują konsumenci. Głosowanie potrwa do 15 stycznia.

 

Roślinne hity roku 2020

Plebiscyt RoślinnieJemy to inicjatywa mająca na celu wyłonienie najlepszych roślinnych produktów i marek w danym roku. O wynikach decydują konsumenci, którzy mają możliwość oddania głosów na stronie internetowej kampanii RoślinnieJemy: https://roslinniejemy.org/blog/najlepszy-produkt-roslinny-2020.

W tegorocznej edycji wyróżnione zostaną roślinne marki i produkty w aż czterech kategoriach: Najlepszy roślinny produkt 2020 roku, Najlepszy roślinny debiut na rynku gastronomicznym w 2020 roku, Nowa marka roślinna i produkt z potencjałem na podbicie serc Polaków oraz Game Changer, czyli marki, które w istotny sposób wpłynęły na zmiany na rynku produktów roślinnych w Polsce.

Marka Violife nominowana została w tej ostatniej kategorii. Doceniona została za szeroką dostępność wariantów produktów na polskim rynku. Konsumenci mogą obecnie znaleźć warianty Violife w sieciach sklepów Biedronka oraz Żabka w całej Polsce.

„Jesteśmy bardzo dumni, iż znaleźliśmy się wśród marek i firm, które wytyczają trendy dotyczące roślinnej żywności w Polsce. Popularność roślinnego żywienia stale rośnie i coraz osób więcej decyduje się uzupełniać dietę o roślinne alternatywy produktów. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż jako marka Violife możemy być częścią zmiany, która właśnie następuje. Dokładamy wszelkich starań, by konsumenci mieli możliwość wyboru wysokiej jakości roślinnej alternatywy dla sera, łatwo dostępnej do odnalezienia na sklepowych półkach. Po warianty produktów Violife sięgnąć może każdy – zarówno osoby, które wybierają roślinne zamienniki nabiału np. ze względu na kwestie zdrowotne, osoby będące na co dzień na diecie wegańskiej, ale także wszyscy, którzy starają się jeść zdrowo i bardziej roślinnie” – mówi Anna Matusiak-Wieteszka, Violife Brand Development Manager.

Głosowanie w plebiscycie RoślinnieJemy potrwa do 15 stycznia. Każda osoba biorąca udział może w nim zagłosować tylko raz. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone online podczas Gali RoślinnieJemy 28 stycznia.

Violife - pysznie, wegańsko, różnorodnie

Violife to ulubiona marka wegan, wegetarian i fleksitarian na całym świecie. Równocześnie warianty Violife są polecane wszystkim wielbicielom pysznego jedzenia, którzy chcą uzupełnić swoją dietę o produkty pochodzenia roślinnego. Produkty Violife zdążyły już podbić serca Polaków - od niedawna stanowią bowiem część portfolio firmy Upfield Polska.

Warianty Violife sprawdzą się doskonale w różnych wydaniach - w kanapce lub toście, jako pyszny dodatek do makaronu czy idealny zamiennik sera do pizzy. Grillowane, zapiekane, na zimno – w każdej postaci smakują wyśmienicie! Na sklepowych półkach w Polsce znajdziemy m.in. wegańskie alternatywy dla sera Violife w plastrach, w blokach, dla sera tartego oraz dla serów kremowych. Poszczególne linie składają się z kilku wariantów smakowych. Produkty Violife są wolne m.in. od laktozy, glutenu, orzechów, soi i konserwantów, dzięki czemu są odpowiednie także dla osób, u których występują alergie i nietolerancje pokarmowe.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ekologia Plac Defilad wykorzysta wodę z drugiego obiegu Biuro prasowe
2024-04-08 | 09:21

Plac Defilad wykorzysta wodę z drugiego obiegu

Trwa przebudowa środkowej części placu Defilad – nowego placu Centralnego. W nowoczesnej przestrzeni znajdzie się wiele elementów zielonych, małej architektury oraz detali
Ekologia Wysoce energooszczędne lampy Lena Lighting na terenie marketu budowlanego Mrówka
2024-04-03 | 01:00

Wysoce energooszczędne lampy Lena Lighting na terenie marketu budowlanego Mrówka

Optymalne oświetlenie przestrzeni przy minimalnym poborze energii elektrycznej to zawsze wyzwanie, szczególnie w przypadku przestrzeni sklepowych, hal przemysłowych i magazynowych.
Ekologia Białka alternatywne pozwolą zwiększyć udział gruntów na uprawy ekologiczne
2024-03-28 | 11:30

Białka alternatywne pozwolą zwiększyć udział gruntów na uprawy ekologiczne

Około 40 proc. gruntów rolnych w Polsce jest wykorzystywanych na pastwiska lub uprawę paszy dla zwierząt na potrzeby krajowej konsumpcji mięsa i nabiału,  jak wskazuje najnowsza

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Edukacja

Skutki zbyt długich sesji gier wideo mogą być bolesne. Naukowcy rekomendują, aby nie przekraczać 3 godz. dziennie [DEPESZA]

Zmęczenie oczu, ból głowy, pleców, dłoni i nadgarstka to dolegliwości najczęściej zgłaszane przez osoby regularnie grające w gry komputerowe. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal tysiąca dorosłych osób amerykańscy naukowcy ustalili, że regularne sesje gier trwające co najmniej 3 godz. najbardziej przyczyniają się do powstania takich dolegliwości. Co ciekawe, u osób będących lub planujących zostać e-sportowcami natężenie dolegliwości nie rośnie gwałtownie, jak należałoby przypuszczać. Może to mieć związek z bardziej świadomym doborem sprzętu i lepszym zrozumieniem znaczenia ergonomii.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Infrastruktura

Szybko rośnie udział odnawialnych źródeł w krajowym miksie energetycznym. Potrzebne przyspieszenie w inwestycjach w sieci przesyłowe

W ubiegłym roku odnawialne źródła energii stanowiły już ponad 40 proc. mocy zainstalowanej w krajowym miksie energetycznym i odpowiadały za 27 proc. całkowitej produkcji energii. Tym samym Polska pobiła kolejne rekordy, ale w kontekście rozwoju OZE na rodzimym rynku wciąż pozostaje wiele do zrobienia. Eksperci i branża wskazują m.in. na konieczność aktualizacji strategicznych dokumentów wyznaczających kierunki polityki energetycznej, szerszego wdrożenia magazynów energii, a przede wszystkim – pilną potrzebę rozwoju systemu przesyłowego i dystrybucyjnego oraz regulacji sprzyjających inwestorom. – Zielona energia potrzebuje przede wszystkim stabilności regulacyjnej i niskiego kosztu kapitału. To kluczowe elementy, które definiują ryzyko i tempo, w jakim możemy budować nowe źródła – mówi Piotr Maciołek, członek zarządu Polenergii.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.