Lexmark rozszerza serię GO Line™ o nowe urządzenia dla małych i średnich firm
Nowe urządzenia Lexmark GO Line gwarantują szybkie wydruki z prędkością nawet do 42 stron na minutę.
Firma Lexmark, po raz kolejny powiększa portfolio kompaktowej serii Go Line dla małych i średnich firm o nowe urządzenia wielofunkcyjne. Zapewniają one możliwości charakterystyczne dla urządzeń klasy biznes w urządzeniach o mniejszym rozmiarze. Nowa seria Go Line składa się z dwóch kolorowych i trzech monochromatycznych modeli.
Zaprojektowana z myślą o małych przestrzeniach, nowa drukarka C3426dw i urządzenie wielofunkcyjne MC3426adw oferują klientom firmy Lexmark wysoki poziom produktywności, dużą pojemność i większą trwałość, dzięki czemu przerwy w pracy są zredukowane do minimum. Czas potrzebny do wydruku pierwszej strony wynosi zaledwie 5,9 sekundy. Druk kolorowy i czarnobiały odbywa się z prędkością 24 stron na minutę. Oba modele są również standardowo wyposażone w druk dwustronny, 2,8-calowe ekrany dotykowe i przedni port USB do drukowania lub skanowania dokumentów na dysk USB.
Lekkie, kompaktowe i szybkie monochromatyczne drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne B3340dw B3442dw i MB3442adw mają wydajność do 42 stron na minutę, WiFi oraz łączność sieciową, a także opcję dodania podajnika na 550 arkuszy w celu umożliwienia większej partii wydruków.
Nowe urządzenia zostały już docenione jako najlepsze w swojej klasie. Drukarka C3426dw otrzymała wyróżnienie BLI Summer 2020 Pick w kategorii drukarek laserowych, a urządzenie wielofunkcyjne MC3426adw zostało uhonorowane nagrodą Editor’s Choice przez Better Buys i PC Magazine.
- Nasze najnowsze urządzenia przeznaczone dla małych i średnich firm są lekkie, kompaktowe, szybkie i oferują jakość, wydajność oraz funkcje bezpieczeństwa na poziomie klasy biznes. Jednocześnie urządzenia nie zajmują wiele miejsca, co jest istotne dla mniejszych firm - powiedział Grzegorz Najda, General Menager Lexmark CEE.
• Dowiedz się więcej o nowej serii drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark GO Line na stronie Lexmarka.
• Subskrybuj blog Lexmark News Blog.
• Obserwuj firmę Lexmark na LinkedIn i Twitterze.
Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie
Chatbot AI w kuchni – rewolucyjne narzędzie od Maspex na Uwielbiam.pl
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
IT i technologie
W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]
Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.