Komunikaty PR

Lampy Lena lighting dla Well Fitness

2024-09-19  |  01:00

Well Fitness to nowoczesna przestrzeń, łącząca siłownię z fitnessem. Obiekt zlokalizowany w CH Gocław w Warszawie został zaprojektowany z myślą o możliwości trenowania także nocą. We wszystkich przestrzeniach użytkowych znalazły się więc innowacyjne lampy od Lena Lighting, które nie męczą wzroku i precyzyjnie doświetlają nawet trudniej dostępne miejsca.

Wysoce energooszczędne, wydajne i zapewniające komfort – oświetlenie Lena Lighting, które zainstalowano w warszawskim Well Fitness, to odpowiedź na rosnące wymagania użytkowników, trenujących nie tylko za dnia, ale i nocą. Wybór sprawdzonych rozwiązań, niwelujących nieprzyjemny efekt olśnienia, gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z urządzeń treningowych, bez przemęczania wzroku.

- Niezmiernie cieszy nas, że mogliśmy stać się częścią centrum sportowego Well Fitness. Wybór naszych produktów potwierdza bowiem, że spełniają one najwyższe wymagania i normy, a także mają szerokie zastosowania i możliwości. Baris 52 LED, Expo Adjust, Solanto, a także downlighty, które zamontowano w obiekcie, stanowią kompleksowy system oświetlenia, obejmujący wszystkie pomieszczenia. Eksperci marki wspierali właścicieli obiektu od etapu wyboru lamp, aż po ich instalację. Zapewniamy również ekspresowy serwis. – wyjaśnia Łukasz Drewka Dyrektor ds. Inwestycji w Lena Lighting

Na terenie siłowni zamontowano lampy Baris 52 LED, które eliminują efekt olśnienia. Profile lamp umożliwiają tworzenie ciągów świetlnych o długości nawet do 6 m, w różnych konfiguracjach, co pozwala na dowolne zaaranżowanie oświetlenia w obiekcie. Dodatkowo są one kompatybilne z czujnikami ruchu, które uruchamiają oświetlenie wyłącznie wtedy, gdy jest ono potrzebne. Uzupełnieniem Baris 52 LED stały się projektory Expo Adjust, których rolą jest stosowne doświetlenie wybranych elementów wnętrza. Zastosowana w projektorach technologia niweluje męczące dla wzroku promieniowanie ultrafioletowe i czerwone, podnosząc komfort przebywania w pomieszczeniu.

Do Well Fitness trafiły także plafony Capella LED Plus Z o podwyższonej skuteczności świetlnej. Oparte na systemie Power Factor, skutecznie obniżają pobór energii elektrycznej. Z kolei downlighty Swing LED Evo zapewniają regulację kierunku strumienia światła w pionie do 30° i w poziomie (obrót) do 355° w dowolnym momencie.

Warszawski Well Fitness to kolejne miejsce na mapie stolicy, które wpisuje się w idee zrównoważonego rozwoju oraz smart city. Wybór wysoce energooszczędnego oświetlenia generuje bowiem oszczędności na poziomie nawet do 50%.

Lena Lighting S.A. - polski producent oświetlenia LED. Oferuje światowej klasy energooszczędne systemy oświetlenia dla przemysłu, budownictwa i inwestycji drogowych. Fabryka Lena Lighting jest wyposażona w najnowocześniejsze linie produkcyjne oraz własne centrum badawcze. Firma zatrudnia 210 osób odpowiedzialnych za projekty, badania, wzornictwo, produkcję i obsługę klienta. Rocznie Lena Lighting produkuje ponad 2 500 000 lamp i wdraża 50 nowych wzorów. Wiele z nich, jak TYTAN LED, QUEST PLUS LED, ASTRA LED, czy UV-C STERILON FLOW to bestsellery na skalę światową. Lena Lighting eksportuje swoje produkty do 70 krajów. Za rozwój marki odpowiadają ludzie, którzy z wielką pasją tworzą produkty słynące z najwyższych parametrów efektywności i energooszczędności. Produkcja i działalność firmy odbywa się w oparciu o kompleksowy system zarządzania środowiskowego ISO 14001. Lena Lighting zdobyła dwie statuetki w prestiżowym konkursie wzorniczym RED DOT 2022.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny Biuro prasowe
2025-05-26 | 14:30

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny

Jeśli myślisz, że roboty to wciąż pieśń przyszłości, a rewolucja przemysłowa to temat z podręcznika do historii, to najwyraźniej nie byłeś na MSV w Brnie. Jesienią
Technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
Technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy

Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy

Bankowość

Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.

Ochrona środowiska

Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.