Kontroler punktów dostępowych
Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Proste zarządzanie
Nowy kontroler Intellinet model: 525749 zapewnia pełną, scentralizowaną kontrolę nad instalacjami średniej wielkości. Umożliwia kontrolę dla maksymalnie 200 punktów dostępowych, jednocześnie ograniczając pracę administratora do minimum. Urządzenie posiada wiele opcji zarządzania zapewniając najlepszą wydajność w złożonych sieciach bezprzewodowych.
Kontroler umożliwia komunikację między wszystkimi zarządzanymi punktami dostępowymi i routerami bezprzewodowymi. Komunikując ze sobą klienta z jednego źródła sygnału do drugiego, skutecznie eliminuje tzw. martwe strefy, rozłączenia czy buforowanie.
Kompatybilność
Kontroler ten został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z ogólnie dostępnymi modelami punktów dostępowych. W celu zachowania pełnej kompatybilności i bezproblemowego wsparcia technicznego zalecane jest stosowanie urządzenia Intellinet model #525831 - gigabitowego punktu dostępowego i routera AC1300 z możliwością zasilania zarówno tradycyjnie przez zewnętrzny zasilacz jak i przez port PoE.
Kompleksowe rozwiązanie
Urządzenie umożliwia obsługę istotnych funkcji sieciowych potrzebnych do nowoczesnego zarządzania siecią bezprzewodową. Oferuje jeden gigabitowy port WAN dla funkcji routera, cztery gigabitowe porty LAN dla funkcji przełącznika, port USB dla serwera FTP oraz solidną metalową obudowę z dołączonymi wspornikami do montażu w szafie Rack 19".
Kontroler działa jako samodzielne rozwiązanie, więc nie musisz martwić się o ukryte koszty, takie jak opłaty za usługi w chmurze, instalacje oprogramowania lub dodatkowe wymagania dotyczące serwera.
Jeśli potrzebujesz solidnego urządzenia, które obsłuży wiele punktów dostępowych zachowując najlepszą jakość przesyłu danych - zobacz co oferuje nowy model Intellinet.
Dowiedz się więcej na temat tego urządzenia:
https://netinet.pl/AP/10987-KONTROLER-PUNKTOW-DOSTEPOWYCH.html
ZTE MF986D i ZTE MF17B – szybki Internet LTE na wyciągnięcie ręki
ZTE Z1320 – stabilne i niezawodne WiFi
Co trzeci Polak uważa, że kompetencje cyfrowe są kluczowe dla rozwoju kariery
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Prawo
Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości
Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane – alarmują toksykolodzy.
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.