Komunikaty PR

Konkurs Huawei i SofaScore dla fanów futbolu, do wygrania 50x Watch 3 Pro

2021-06-09  |  12:11
Biuro prasowe
Do pobrania pressinfo ( 0.23 MB )

Huawei oraz SofaScore zapraszają fanów piłki nożnej do udziału w konkursie, w którym pula nagród to 50 najnowszych smartwatchy marki – Huawei Watch 3 Pro. Zadanie konkursowe polega na wytypowaniu najlepszych europejskich reprezentacji w piłce nożnej. Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody.

 

SofaScore to firma specjalizująca się w analizie i dostarczaniu w czasie rzeczywistym wyników wydarzeń sportowych z całego świata. Jej aplikacja jest dostępna, m.in. w sklepie Huawei AppGallery i można ją pobrać na urządzenia Huawei, w tym na najnowszy smartwatch Huawei Watch 3 Pro. W konkursie Huawei i SofaScore mogą wziąć udział wszyscy fani piłki nożnej z Polski oraz 15 krajów europejskich, korzystający z aplikacji SofaScore, bez względu na sklep, z którego została ona pobrana. W konkursie mogą też wziąć udział osoby, który nie korzystają z aplikacji SofaScore – mogą to zrobić za pośrednictwem strony internetowej SofaScore.

 

Huawei Watch 3 Pro to najnowszy, flagowy smartwatch w portfolio marki, którego globalna premiera odbyła się 2 czerwca, a informacje o dostępności na polskim rynku zostaną podane w niedalekiej przyszłości. Watch 3 Pro, oprócz długiego czasu pracy na jednym ładowaniu i udoskonalonej funkcji monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej, zapewnia nowe możliwości, w tym mierzenie temperatury ciała czy wykrywanie upadku użytkownika. Bateria w nowym smartwatchu Huawei działa nawet do 3 tygodni na jednym ładowaniu w trybie ultra. Smartwatch obsługuje usługę eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w smartwatchu.

 

Autorski system operacyjny Huawei - HarmonyOS – obecny w Watch 3 Pro zapewnia nowy wygląd interfejsu wyświetlacza. Menu aplikacji oparte jest na motywie szachownicy, dzięki czemu odczytywanie informacji jest proste i wygodne. Smartwatch obsługuje aż 100 trybów sportowych, rejestruje kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Urządzenie monitoruje też ryzyko wystąpienia gorączki, pomaga zadbać o odpowiedni czas mycia rąk oraz monitoruje puls, jakość snu i natlenienie krwi SpO2.

 

Z aplikacji SofaScore korzysta średnio 20 milionów użytkowników miesięcznie na całym świecie. Aplikacja służy do śledzenia na żywo wyników wielu dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki, hokeja, sportów wyścigowych. Aplikacja SofaScore jest dostępna w ponad 30 językach, w tym języku polskim, w sklepie Huawei AppGallery - można ją pobrać na smartfony Huawei oraz na smartwatch Huawei Watch 3 Pro.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Rozrywka Fabryka Norblina z autorskim konceptem kinowym Biuro prasowe
2021-06-16 | 01:00

Fabryka Norblina z autorskim konceptem kinowym

W rewitalizowanej przez Grupę Capital Park Fabryce Norblina już jesienią tego roku zostanie uruchomione nowe, 7-salowe butikowe kino pod nazwą KinoGram. To autorski koncept, który
Rozrywka Spotęguj wrażenia z rozgrywki ze słuchawkami gamingowymi uRage SoundZ 200
2020-12-10 | 11:28

Spotęguj wrażenia z rozgrywki ze słuchawkami gamingowymi uRage SoundZ 200

To oferta skrojona na każdą kieszeń, która powinna zadowolić większość graczy. Słuchawki są lekkie, a miękko wyściełane materiałowe nauszniki i regulowany pałąk na głowę
Rozrywka WESTWORLD, SEZON 3 - Premiera na Blu-ray™ i DVD już 2 grudnia!
2020-12-09 | 11:20

WESTWORLD, SEZON 3 - Premiera na Blu-ray™ i DVD już 2 grudnia!

„Westworld” to mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu, w której główne role zagrali Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright i

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kosmos i lotnictwo

Polska firma rozwija sztuczną inteligencję na podstawie analizy sztucznych sygnatur radarowych. Technologia wyśledzi na wodach nielegalne statki czy kłusowników

Według Europejskiej Agencji Kosmicznej satelity mogą dostarczać ponad 150 terabajtów danych dziennie. Dane z obrazowania Ziemi są już wykorzystywane do dostarczania praktycznych spostrzeżeń dla rządów i przedsiębiorstw, sprawdzają się w precyzyjnym rolnictwie i pomagają reagować na katastrofy naturalne. Polska firma idzie krok dalej – rozwija sztuczną inteligencję, opierając się na analizie sztucznych sygnatur radarowych, które następnie porównuje z tradycyjnym zobrazowaniem satelitarnym. – Rozwiązanie najczęściej stosujemy przy rozpoznawaniu nielegalnych obiektów, np. przy transporcie ropy naftowej czy rybołówstwie – mówi Mateusz Maślanka z SATIM Monitoring Satelitarny.

Biotechnologia

W czasie pandemii wzrosło zainteresowanie kosmetykami o leczniczych właściwościach. Polska firma pracuje nad kremem rozluźniającym mięśnie

W czasie pandemii wzrosło zainteresowanie kosmeceutykami, które łączą kosmetyki i bioaktywne składniki o leczniczych właściwościach. Firmy kosmetyczne wykorzystały rewolucję biomedyczną, dodając do swoich produktów biologicznie aktywne składniki, które wzmacniają funkcje zdrowej skóry. Kosmeceutyki zacierają granicę między lekiem a kosmetykiem i stają się coraz popularniejsze, nie tylko na Zachodzie. Polska firma opracowuje Conocream, który zawiera neurotoksyny produkowane przez ślimaki. Zastosowany peptyd pozwala na głęboką relaksację, bo działa na jony odpowiadające za rozluźnianie mięśni.