Komunikaty PR

Zyxel Networks wprowadza asystenta bezpieczeństwa sieciowego

2024-12-04  |  21:00
Biuro prasowe
Kontakt

Maciej Gaździcki
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
maciej@2moro.pl
+48 694501400
2moro.pl/

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych i opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, uruchomił SecuPilot - funkcję asystenta AI w ramach usługi SecuReporter Cloud Analytics. Wykorzystując zaawansowaną generatywną sztuczną inteligencję, SecuPilot umożliwia specjalistom IT szybki dostęp do przydatnych informacji o sieci. Pozwala im na identyfikację oraz reagowanie na zagrożenia bezpieczeństwa szybciej niż kiedykolwiek.

Przebij się przez hałas dzięki analizom opartym na sztucznej inteligencji

Ponieważ administratorzy sieci mają do czynienia z coraz większą liczbą złożonych dzienników danych i zagrożeń bezpieczeństwa, nadążenie za nimi może być wyzwaniem. W odpowiedzi na to Zyxel Networks SecuPilot pomaga użytkownikom bez wysiłku analizować i korelować dane dotyczące bezpieczeństwa sieci, poprzez naturalną rozmowę. Eliminuje w ten sposób potrzebę ręcznej eksploracji danych. Interpretacja danych w codziennym języku skraca czas wykrywania i reagowania na zagrożenia, co jest szczególnie ważne dla małych i średnich firm (SMB) oraz dostawców usług zarządzanych (MSP), którzy nie mają dedykowanych zasobów cyberbezpieczeństwa.

Nowy asystent oparty na sztucznej inteligencji może przekształcić złożone dane w zrozumiałe, przydatne informacje. Po zalogowaniu się do SecuReporter administratorzy mogą zadawać pytania dotyczące alertów systemowych lub ostatniej aktywności sieciowej i natychmiast otrzymywać dane w postaci tekstu, wykresu lub tabeli, zgodnie z żądaniem. SecuPilot obsługuje formaty wykresów trendów, słupkowych, kolumnowych, kołowych i siatkowych, które można łatwo pobrać lub wyeksportować. 

Dzięki świadomości kontekstowej i obsłudze wielu języków SecuPilot rozumie również sekwencję i kontekst pytań w ponad 40 językach. Pozwala to administratorom na bardziej intuicyjne i wydajne poruszanie się po danych dotyczących bezpieczeństwa sieci. Oszczędza cenny czas i udostępnia wgląd nawet osobom o ograniczonej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa IT. 

Raportowanie gotowe do audytu i integracja

Dla zapewnienia zgodności z przepisami i potrzebami audytowymi, SecuReporter jednym kliknięciem eksportuje dane nawet z zakresu jednego roki roku. Pomaga firmom łatwo spełnić żądania organów finansowych, cyberbezpieczeństwa, ochrony danych lub organów ścigania. Obsługa OpenAPI SecuReporter umożliwia SMB i ISP płynną integrację danych z istniejącymi narzędziami do zarządzania siecią innych firm. Usprawnia przepływy pracy i zwiększając kompatybilność. 

"SecuPilot zmniejsza obciążenie zespołów IT o ograniczonych zasobach, które potrzebują przyjaznego dla użytkownika, potężnego narzędzia, aby wyprzedzać ewoluujące zagrożenia" - powiedział Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager, Zyxel Networks. - "Usprawniając sposób, w jaki dane bezpieczeństwa są dostępne i analizowane, SecuPilot zapewnia, że nasi klienci mogą skupić się na ochronie swoich firm".

SecuPilot jest teraz dostępny w ramach usługi SecuReporter firmy Zyxel Networks. Jest on zawarty w licencjach Entry Defense Pack i Gold Security Pack dla firewalli z serii USG FLEX H, a także w licencji Pro Pack dla serii USG FLEX i ATP. Wersja demonstracyjna SecuPilot jest również dostępna za pośrednictwem platformy SecuReporter pod adresem https://secureporter.cloudcnm.zyxel.com/.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2moro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery BRAK ZDJĘCIA
2025-01-27 | 12:40

Szukasz sprzętu w dobrej cenie? Poznaj sekret laptopów poleasingowych

Zakup nowego laptopa często wiąże się z dużymi wydatkami, które mogą obciążyć nasz budżet. Jednak istnieje alternatywa, która pozwala cieszyć się wysokiej jakości sprzętem bez konieczności wydawania fortuny.
Komputery Nowa bezprzewodowa klawiatura Hama WK-300 z przyciskiem Assist AI
2024-12-17 | 10:18

Nowa bezprzewodowa klawiatura Hama WK-300 z przyciskiem Assist AI

Producent wprowadza na rynek klawiaturę bezprzewodową WK-300, która łączy w sobie kompaktowe rozmiary, cichą pracę oraz innowacyjne funkcje. Może ona obsługiwać do trzech
Komputery Dlaczego warto wybrać monitor OLED?
2024-12-13 | 09:30

Dlaczego warto wybrać monitor OLED?

Monitor OLED to definicja świetnej jakości obrazu z realistycznie odwzorowanymi kolorami i detalami. Poznaj monitor 240Hz oraz monitor 360Hz marki Samsung i wykorzystaj

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Edukacja

W cyfrowym świecie spada umiejętność koncentracji. Uważność można ćwiczyć od najmłodszych lat

Poziom koncentracji młodzieży funkcjonującej w trybie multiscreeningu spada poniżej poziomu umożliwiającego efektywną naukę – wskazują eksperci NASK. Cyfrowe bodźce sprawiają, że mniejsza jest też zdolność do głębokiego przetwarzania informacji. By poradzić sobie z wyzwaniami, jakie wiążą się z rozwojem cyfrowym, kluczowe jest rozwijanie umiejętności społecznych od najmłodszych lat, m.in. uważności. Fundacja Orange w ramach programu MegaMisja chce budować takie kompetencje u przedszkolaków i młodszych uczniów.

Lotnictwo

Coraz więcej dronów dzieli przestrzeń powietrzną z załogowymi statkami powietrznymi. Powstaje system do koordynacji lotów

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wspólnie z Centrum Informacji Kryzysowej CBK PAN tworzy system, który ma zapewnić bezpieczną koordynację lotów statków załogowych i bezzałogowych. To priorytetowe zadanie, z uwagi na fakt, iż coraz więcej dronów, zarówno używanych przez cywilnych operatorów, jak i służby, operuje w przestrzeni powietrznej. System wykorzysta zarówno potencjał ekspertów, jak i ułatwiające ich pracę rozwiązania informatyczne.

Ochrona środowiska

Enea zapowiada kolejne zielone inwestycje. Do 2035 roku chce mieć prawie 5 GW mocy zainstalowanej w OZE

Sześć farm wiatrowych o mocy 83,5 MW znalazło się w portfolio Grupy Enea. Spółka Enea Nowa Energia kupiła je od European Energy Polska i zapowiada, że to nie koniec tego typu transakcji. Ten rok ma być intensywny dla spółki pod względem rozwoju OZE. Celem strategicznym jest osiągnięcie 2,1 GW mocy zainstalowanej w zielonych źródłach w 2030 roku i 4,9 GW pięć lat później.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.

Nasza strona używa cookies między innymi w celu gromadzenia statystyk oraz prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przegladarki oznacza, że ciasteczka będa zapisywane na Twoim urządzeniu. Pamietaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Kliknij tutaj aby zamknąć