Komunikaty PR

ZTE nubia Pad 3D – trójwymiarowa rewolucja

2023-09-18  |  14:45
Biuro prasowe

Niezwykły ekran 3D i potężna wydajność

Przekątna trójwymiarowego ekranu ZTE nubia Pad 3D wynosząca 12.4 cala, odświeżanie 120Hz i rozdzielczość na poziomie 2.5K 2560x1600 sprawiają, że poszczególne elementy graficzne podczas oglądania obrazów, filmów lub grania jakby wychodzą poza urządzenie, zaś wszystkie detale wyświetlanego obrazu są idealnie odwzorowywane. Pojemnościowy, 10-punktowy ekran sprawdzi się doskonale w przypadku osób, których praca wymaga precyzji, np. w trakcie tworzenia grafik.

Za zdolność do wyświetlania obrazu w 3D odpowiada technologia Lightfield, opracowana przez specjalizującą się w dziedzinie wyświetlania obrazu 3D amerykańską firmę Leia Inc. Dzięki rozwiązaniom opartym na sztucznej inteligencji i trójwymiarowemu śledzeniu pozycji twarzy, nubia Pad 3D optymalizuje rozdzielczość obrazu 3D w zależności od kąta patrzenia na ekran oraz umożliwia wygodne oglądanie treści 3D niemal pod każdym kątem (super szeroki kąt widzenia 3D 86 stopni) i to nawet przez 8 osób w jednym czasie!

Za płynną pracę trójwymiarowego tabletu odpowiada bardzo mocny procesor Qualcomm snapdragon 888 taktowany zegarem 2.8GHz z jednostką graficzną GPU adreno 660. Tablet ma 128 GB szybkiej wbudowanej pamięci UFS 3.1, dlatego można na nim przechowywać dużą ilość zdjęć, plików i innych danych, zaś korzystanie z danych oraz proces ich przenoszenia obywa się z bardzo dużą prędkością. Płynne wykonywanie codziennych zadań umożliwia 8 GB pamięci RAM LPDDR5. Tablet posiada także czytnik kart pamięci do 1TB. Mimo zaawansowanej konfiguracji, nubia Pad 3D popracuje bardzo długo bez ładowania dzięki dużej baterii o pojemności 9070mAh, którą można szybko doładować z mocą 33W.

Zaawansowany aparat 3D i rewelacyjny dźwięk

ZTE nubia Pad 3D może pochwalić się wyjątkowym tylnym podwójnym aparatem 16+16 Mpix z ogniskową f/1.85 oraz podwójnym przednim 8+8 Mpix z f/2.2. Taka konfiguracja kamer daje możliwość wykonywania trójwymiarowych zdjęć o rozdzielczości maksymalnej 4656x2910 pikseli oraz nagrywania filmów 3D 30 fps w rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Dodatkowo, nubia Pad 3D został wyposażony w system stereo złożony z 4 symetrycznych głośników, system audio Dolby Atmos oraz podwójny mikrofon z redukcją szumów. W zestawieniu z wyjątkowym ekranem 3D, tablet pozwala zatem na doświadczenie niezwykłych wrażeń oraz tworzenie unikatowych treści audiowizualnych.

Wszechstronność i kompatybilność

Tablet graficzny ZTE nubia Pad 3D działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android, który oferuje szeroką gamę aplikacji i narzędzi wspierających pracę. Urządzenie jest również kompatybilne z popularnymi programami do grafiki komputerowej i projektowania, co ułatwia integrację z istniejącym oprogramowaniem.

Nubia Pad 3D to narzędzie, które świetnie sprawdzi się w każdej pracowni projektowej i architektonicznej, usprawniając pracę przy tworzeniu wysokoszczegółowych wizualizacji 3D. Sprawdzi się także w innych sektorach biznesowych na przykład w… okulistyce i optyce oraz wirtualnym butiku! Jak? Z jego pomocą optyk w kilka minut wykona wizualizację 3D, pokazującą jak twarz klienta będzie się prezentować w nowych okularach. Można też wirtualnie przymierzyć np. buty i łatwiej podjąć decyzję o ich zakupie.

Zaprojektowany dla twórców

Najważniejszą cechą, która wyróżnia ZTE nubia Pad 3D na tle innych tabletów graficznych, jest jego zdolność do trójwymiarowej interakcji. Dzięki zaawansowanemu systemowi śledzenia ruchu i załączonym okularom 3D, użytkownicy mogą pracować w wirtualnej przestrzeni, tworząc własne dzieła sztuki. Stereoskopowa kamera 3D pozwala również na tworzenie treści w trójwymiarze. Można również użyć aplikacji do konwersji i płynnie przekształcić swoje treści 2D w 3D.

Tablet dostarczy nowych wrażeń nie tylko w pracy. Dzięki niemu rozmowa z najbliższymi i przyjaciółmi na wideoczacie nabierze zupełnie nowych, trójwymiarowych kolorów! Dzięki nubii Pad 3D na nowo odkryjesz też swoje ulubione filmy i gry, które nabiorą niesamowitej głębi!

Nubię Tab 3D pokocha cała twoja rodzina – zwłaszcza dzieci, które docenią jej możliwości podczas nauki, dzięki dostępowi do ponad 1200 edukacyjnych filmów, gier i quizów 3D. Ten tablet nada edukacji zupełnie nowy wymiar – stanie się trójwymiarowa!

ZTE nubia Pad 3D został wyceniony na 5999 zł.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Bezpieczeństwo danych na dyskach dzięki ICY DOCK ToughArmor Biuro prasowe
2023-08-31 | 13:16

Bezpieczeństwo danych na dyskach dzięki ICY DOCK ToughArmor

Seria obudów ToughArmor od ICY DOCK, wybieranych przez pierwszoligowe firmy, charakteryzuje się przede wszystkim dużą wytrzymałością i odpornością wobec różnego rodzaju
Komputery Back to School 2023: jak dbać o zdrowie plecy i ergonomię miejsca nauki?
2023-08-23 | 10:29

Back to School 2023: jak dbać o zdrowie plecy i ergonomię miejsca nauki?

Czas powoli wracać do szkolnych czy studenckich obowiązków, a co za tym idzie – ulżyć sobie przy organizowaniu miejsca nauki. Przy korzystaniu z komputera i wielu i
Komputery Back to School 2023. Jak ergonomicznie urządzić sobie biurko do nauki?
2023-08-18 | 12:06

Back to School 2023. Jak ergonomicznie urządzić sobie biurko do nauki?

Gdy nadchodzi moment powrotu do szkoły, konieczne jest zapewnienie sobie komfortowego miejsca do nauki. I to niezależnie od tego, czy jest się uczniem, studentem, nauczycielem, wykładowcą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Nowej Mobilności

Farmacja

Polacy rozwijają platformę do dostarczania terapeutycznych cząsteczek RNA do komórek nowotworowych. To innowacyjne podejście do walki z rakiem

Nie celowanie w konkretny typ komórek nowotworowych, ale blokowanie genów odpowiedzialnych za proces nowotworzenia ma być podstawą działania platformy wykorzystującej technologię krótkich interferujących RNA (siRNA, z ang. small interfering RNA) do walki z nowotworami. Rozwijane przez polską firmę BS Biotechna rozwiązanie ma także umożliwić celowane dostarczanie do organizmu terapii przeciwnowotworowej. Ten projekt uzyskał niedawno dofinansowanie Agencji Badań Medycznych. Jak podkreślają naukowcy, opracowywane rozwiązanie jest innowacyjne, bo można je zastosować do różnych rodzajów raka. Technologia RNA jest uznawana za jedną z potencjalnie najbardziej użytecznych w leczeniu nowotworów i prewencji nawrotów choroby.

Partner serwisu

Handel

Konsumenci w Polsce kupują rocznie 24 tys. t certyfikowanych produktów rybnych. To sposób na wspieranie zrównoważonych połowów

Zdecydowana większość konsumentów w Polsce, bo aż 88 proc., jest zaniepokojona stanem oceanów – pokazało ubiegłoroczne badanie GlobeScan. Jednocześnie 63 proc. wierzy, że jesteśmy w stanie uratować je przed nieodwracalnymi zmianami w ciągu najbliższych 20 lat. Podobny odsetek wskazuje, że mają tutaj znaczenie wybory dotyczące spożywanych ryb i owoców morza. Za tym idzie coraz większa świadomość dotycząca ekocertyfikatów i popularność oznaczonych nimi produktów. W ciągu 10 lat sprzedaż ryb i owoców morza z logo MSC wzrosła 14-krotnie i dziś wynosi ponad 24 tys. t rocznie.

Media i PR

Fake newsy stworzone przez sztuczną inteligencję trudne do rozpoznania. Wydają się internautom bardziej wiarygodne od wiadomości tworzonych przez ludzi

Sztuczna inteligencja jest w stanie coraz lepiej imitować teksty pisane przez ludzi, a nawet tworzyć takie, które są łatwiejsze do zrozumienia – dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Zuryskiego. Co istotne odbiorcy nie są w stanie odróżnić informacji tworzonych przez sztuczną inteligencję. Zarówno te prawdziwe, jak i fałszywe wydają im się bardziej wiarygodne niż te pisane przez ludzi. Rodzi to obawy o wykorzystanie sztucznej inteligencji do szerzenia dezinformacji.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.