Komunikaty PR

Zapory sieciowe Zyxel otrzymały status Championa w badaniu techconsult

2024-05-31  |  11:30
Biuro prasowe

Badania oparte na rzeczywistych doświadczeniach użytkowników podkreślają łatwość obsługi, niezawodność i funkcjonalność produktów Zyxel Networks, które zapewniają wydajność klasy korporacyjnej w cenach przystępnych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Rozwiązania firewall Zyxel Networks otrzymały status Championa w najnowszym badaniu Professional User Ratings (PUR), które obejmuje rozwiązania bezpieczeństwa od techconsult - renomowanej niezależnej niemieckiej organizacji badawczo-analitycznej, będącej częścią Grupy Heise.

W badaniu techconsult Professional User Rating: Security Solutions 2024 wzięło udział ponad 3500 ekspertów ds. bezpieczeństwa. Poproszono ich o ocenę produktów i usług, a następnie klasyfikację dostawców na podstawie doskonałości ich rozwiązań/technologii i firmy. Zyxel Networks był jednym z zaledwie ośmiu dostawców, którzy uzyskali najwyższy status "Champion", otrzymując najwyższą ogólną ocenę Solution/Technology Excellence i czwarty najwyższy ranking Company Excellence.

Zapory sieciowe Zyxel Networks zostały wysoko ocenione za łatwość obsługi i niezawodność, a także otrzymały wysokie noty za ogólną funkcjonalność i zgodność z przepisami. Portfolio produktów Zyxel Networks zostało uznane za jedno z najlepszych, a użytkownicy wysoko ocenili również wsparcie i kompetencje techniczne konsultantów i partnerów Zyxel Networks oraz ciągłe doskonalenie produktów.

Kevin Drinkall, dyrektor ds. marketingu i strategii GTM, EMEA, Zyxel Networks, stwierdził: "Badanie techconsult ma duże znaczenie, ponieważ zapewnia niezależną perspektywę, która oparta jest na rzeczywistych doświadczeniach użytkowników, skuteczności rozwiązań bezpieczeństwa i usług świadczonych przez dostawcę. Najnowsze badanie PUR Security Solutions 2024 stawia Zyxel Networks i jego rozwiązania firewall wśród najlepszych - zarówno pod względem ochrony, jaką zapewniamy sieciom, jak i wysokiego poziomu usług, które dostarczamy naszym partnerom i klientom. Jest to potwierdzenie zdolności Zyxel Networks do wprowadzania innowacji, dostarczania wydajności i funkcji klasy korporacyjnej w cenach dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wierzymy, że mamy jedną z najlepszych i najskuteczniejszych gam produktów w branży, a te wyniki to potwierdzają".

Aby zilustrować wyniki swoich badań, techconsult zamieszcza dostawców w "diamencie PUR", który pokazuje, jak każdy dostawca jest klasyfikowany według ocen klientów. Dokładna ocena przeprowadzana jest przy użyciu kryteriów przekrojowych, jak i specyficznych, które badają obszary funkcjonalne, w tym wydajność, funkcjonalność, łatwość obsługi i zadowolenie użytkowników. Najnowszy diament techconsult PUR dla bezpieczeństwa obejmuje 22 dostawców.

Raphael Napieralski, analityk w techconsult, wyjaśnia: "Rozwiązania firewall są ważnym elementem zapewnienia bezpieczeństwa IT każdej firmy. Oprócz aspektów technicznych, które gwarantują bezpieczeństwo dziś i w przyszłości, coraz ważniejszą rolę odgrywa także łatwość obsługi. To, co kiedyś mogło być punktem bonusowym, obecnie jest absolutnym standardem w postrzeganiu przez użytkowników. Użytkownicy oczekują rozwiązań, które są łatwe i intuicyjne w obsłudze i odrzucają skomplikowane rozwiązania.

"Zyxel Networks łączy w sobie najwyższe standardy bezpieczeństwa i łatwość obsługi, zdobywając tytuł mistrza. Bardzo wysoka lojalność wobec produktu i wskaźnik rekomendacji stanowią podstawę dobrych ogólnych wyników Zyxel Networks i ilustrują silną koncentrację na zadowoleniu klientów".

W raporcie Techconsult zapora sieciowa jest definiowana jako dowolne rozwiązanie - sprzętowe, programowe lub oparte na chmurze, które można przypisać do ochrony sieci. Techconsult to specjalistyczna firma badawczo-analityczna, która przeprowadza ponad 35 000 wywiadów rocznie z decydentami biznesowymi i technologicznymi. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Niewielkie rozmiary, prosta instalacja, Wi-Fi 6. Adapter USB U11 marki Tenda Biuro prasowe
2024-06-29 | 10:00

Niewielkie rozmiary, prosta instalacja, Wi-Fi 6. Adapter USB U11 marki Tenda

Brak karty sieciowej w komputerze. Jaka powinna być dobra karta sieciowa? Choć większość laptopów oraz komputerów ma już wbudowane karty sieciowe może zdarzyć się model,
Komputery Bezpłatny Kalkulator Śladu Węglowego obliczy emisję CO2 firmowego sprzętu IT
2024-06-13 | 14:30

Bezpłatny Kalkulator Śladu Węglowego obliczy emisję CO2 firmowego sprzętu IT

Do 2026 roku liczba podmiotów objętych w Unii Europejskiej dyrektywą CSRD wzrośnie do 50 tysięcy. W Polsce regulacjom tym będzie podlegać 4-5 tysięcy firm.[1] Jednym ze stojących
Komputery USB-C, USB-A oraz Lightning w jednym kablu Montis
2024-06-10 | 13:50

USB-C, USB-A oraz Lightning w jednym kablu Montis

Poręczny kabel 4w1 dla wygody ładowania i przesyłania danych Na co dzień korzystamy z wielu różnych urządzeń elektronicznych. Każde z nich ma różne porty - bardziej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Konsument

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci online wymaga pilnych regulacji. To może wymagać rezygnacji w pewnym stopniu z szyfrowania korespondencji

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci w internecie potrzebuje konkretnych regulacji – podkreślają eksperci Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. I liczą, że pojawią się one zarówno na forum krajowym, jak i unijnym. Dziś tymczasowe rozporządzenie, wprowadzając odstępstwo od przepisów UE dotyczących prywatności, daje platformom internetowym możliwość dobrowolnego wykrywania materiałów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci. Nowe propozycje przepisów na forum zakładają jednak, że zmieni się to w obowiązek. To budzi szereg pytań o prywatność i potencjalne nadużycia.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.