Komunikaty PR

USB-C, USB-A oraz Lightning w jednym kablu Montis

2024-06-10  |  13:50
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl

Poręczny kabel 4w1 dla wygody ładowania i przesyłania danych

Na co dzień korzystamy z wielu różnych urządzeń elektronicznych. Każde z nich ma różne porty - bardziej nowoczesny USB-C, starszy, ale wciąż używany USB-A czy przeznaczony dla urządzeń marki Apple Lightning. Czy do ich ładowania oraz przesyłania danych trzeba kupować oddzielne kable? Może to być zarówno wyzwanie dla portfela, jak i zagracanie szuflad dodatkowymi kablami.

Okazuje się, że niekoniecznie. Rozwiązaniem mogą być kable z różnymi końcówkami. Umożliwiają ono podpinanie różnych urządzeń z różnymi portami. 

Taki właśnie kabel 4w1 poleca marka Montis. MT128 ma jedno złącze USB-A, jedno Lightning oraz dwa USB-C (złącza główne).

Oferuje różne moce i prąd ładowania w zależności od typu złącza: 20 W dla połączenia Lightning do USB-C, 65 W dla USB-C do USB-C oraz 5A 2A dla USB-A do USB-C i USB-A do Lightning. Obsługiwany standard USB to 2.0. Oznacza to, że maksymalna prędkość przesyłanych danych to 480 Mb/s. 

Konstrukcja kabla jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Jeśli chcemy odsłonić złącze USB-C, odpinamy którąś górną część ze złączem USB-A lub Lightning. Kabel Montis MT128 ma długość 1 metra. Nadaje się w sam raz do domu czy użytku biurowego. Za jego wytrzymałość odpowiada nylonowy oplot. 

Najważniejsze cechy kabla 4w1 Montis MT128:

  • cztery złącza: dwa USB-C, jedno USB-A oraz Lightning;

  • wygodna konstrukcja;

  • standard USB 2.0;

  • długość 1 metra;

  • obsługa różnych prędkości i napięć ładowania;

  • wytrzymały oplot.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2moro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Bezpłatny Kalkulator Śladu Węglowego obliczy emisję CO2 firmowego sprzętu IT Biuro prasowe
2024-06-13 | 14:30

Bezpłatny Kalkulator Śladu Węglowego obliczy emisję CO2 firmowego sprzętu IT

Do 2026 roku liczba podmiotów objętych w Unii Europejskiej dyrektywą CSRD wzrośnie do 50 tysięcy. W Polsce regulacjom tym będzie podlegać 4-5 tysięcy firm.[1] Jednym ze stojących
Komputery Zapory sieciowe Zyxel otrzymały status Championa w badaniu techconsult
2024-05-31 | 11:30

Zapory sieciowe Zyxel otrzymały status Championa w badaniu techconsult

Badania oparte na rzeczywistych doświadczeniach użytkowników podkreślają łatwość obsługi, niezawodność i funkcjonalność produktów Zyxel Networks, które zapewniają
Komputery Na wakacje lub w podróż służbową. Przenośny router 4G LTE Tendy
2024-05-28 | 13:17

Na wakacje lub w podróż służbową. Przenośny router 4G LTE Tendy

Przenośny i kompaktowy router, który przyda się w podróży Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i urlopy. Choć wydaje się, że dla wielu osób jest to czas odcięcia

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż w unijnym ogonie pod względem rozwoju sektora biogazu. Nie pomogła specustawa, barierą pozostają wysokie koszty

Potencjał produkcyjny polskiego rolnictwa jest jednym z największych w Europie, ale wciąż nie przekłada się to na rozwój sektora biogazu. W rejestrze prowadzonym przez KOWR figuruje w tej chwili zaledwie 167 instalacji biogazowych o łącznej mocy zainstalowanej nieco ponad 156 MW. Pod tym względem Polsce wciąż daleko m.in. do sąsiednich Czech, a do poprawy sytuacji jak na razie nie przyczyniła się nawet wprowadzona w ubiegłym roku specustawa. Barierą pozostają m.in. wysokie koszty. Eksperci wskazują na pilną potrzebę stworzenia impulsów dla rozwoju tego sektora, ponieważ biogazownie odpowiadają na cały szereg problemów związanych nie tylko z transformacją energetyczną.

Edukacja

Szkoły nie przygotowują uczniów na wejście w dorosłość. Oceny wciąż ważniejsze od kompetencji przyszłości i kreatywności

Około 40 proc. uczniów, zarówno szkół podstawowych, jak i średnich, uważa, że popełnienie błędu oznacza, że nie są mądrzy – wynika z raportu „Mogę wszystko. Co na to współcześni uczniowie?” Fundacji Teach for Poland. Obawa przed byciem tak odbieranym powoduje także, że wielu z nich nie zadaje pytań, kiedy czegoś nie wiedzą. – W konsekwencji za kilkanaście lat będziemy społeczeństwem, które będzie się bało innowacji i zmian – ocenia Katarzyna Nabrdalik, prezeska Fundacji Teach for Poland. Wielu uczniów regularnie stawia sobie cele i do nich dąży, ale często kojarzą się one z ocenami. To wyniki w nauce, a nie rozwój umiejętności, są traktowane jako wyznacznik sukcesu.

Transport

Zbliża się koniec ery tradycyjnych biletów komunikacji miejskiej. Pasażerowie wolą rozwiązania mobilne

Tradycyjne bilety komunikacji miejskiej powoli przechodzą do lamusa. Technologie zbliżeniowe oraz dedykowane aplikacje mobilne wypierają kartonikową formę biletów. Często jedynym potwierdzeniem zapłaty za przejazd jest wirtualny zapis w telefonie lub wyłącznie w systemie centralnym, gdzie jest on przypisany karcie płatniczej pasażera. Takie rozwiązania zaczynają dominować w sprzedaży jednorazowych biletów. Kolejnym milowym krokiem może być wykorzystanie sztucznej inteligencji.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.