Panasonic Toughbook - ewolucja wytrzymałości i innowacji na przestrzeni lat
Public Management
ul. Radzymińska 12/1
03-752 Warszawa
dleszczynska|publicmanagement.pl| |dleszczynska|publicmanagement.pl
668 908 387
https://www.linkedin.com/company/public-management/
W pierwszej połowie 2024 roku, wytrzymałe urządzenia mobilne TOUGHBOOK G2, 33 i 40 przeszły kluczowe aktualizacje. Panasonic kontynuuje udoskonalanie swoich produktów, aby lepiej odpowiadały rosnącym potrzebom użytkowników.
W kontekście niedawnej premiery TOUGHBOOK 40mk2, warto przypomnieć, że model TOUGHBOOK CF-31, który zadebiutował 10 lat temu, wciąż pozostaje punktem odniesienia dla rozwoju technologii wytrzymałych urządzeń. Postęp ten ukazuje, jak znaczące zmiany nastąpiły w technologii TOUGHBOOK od jego ostatniej wersji.
Od niemal 30 lat Panasonic koncentruje się na innowacjach i rozwoju wytrzymałych urządzeń. Firma dostosowuje swoje produkty do rosnących wymagań klientów, co ilustruje wprowadzenie pięciu wersji TOUGHBOOK CF-31 w latach 2010-2014, które przyczyniły się do znaczących postępów w łączności, przetwarzaniu i zasilaniu baterii.
Tendencję tę widać także w modelu TOUGHBOOK 40, który zadebiutował w 2022 roku, a w 2024 roku pojawił się model 40mk2 z funkcjami Edge AI, co stanowi nowość w linii TOUGHBOOK.
TOUGHBOOK 40mk2, działający na systemie Windows 11 Pro, oferuje zaawansowaną łączność 5G, modułowość, przetwarzanie neuronowe Intel® AI Boost, oraz wytrzymałość zgodną ze standardami MIL-SPEC 810H i IP66, będąc lżejszym od poprzedniego modelu CF-31.
Pomimo zakończenia produkcji CF-31 w 2018 roku, urządzenia Panasonic TOUGHBOOK nadal cieszą się dużym uznaniem użytkowników, którzy doceniają nie tylko innowacje technologiczne, ale także trwałe wsparcie i jakość. Panasonic kontynuuje dostosowywanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując nie tylko sprzęt, ale także kompleksowe wsparcie, które wspiera organizacje w efektywnym wdrażaniu technologii.
Szukasz sprzętu w dobrej cenie? Poznaj sekret laptopów poleasingowych

Nowa bezprzewodowa klawiatura Hama WK-300 z przyciskiem Assist AI

Dlaczego warto wybrać monitor OLED?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Prawo

Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii
Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Nauka
Dog parenting jest skutkiem szerszych zmian społecznych. U źródeł rosnąca samotność i trudności w budowaniu relacji [DEPESZA]

Naukowcy z Uniwersytetu Loránda Eötvösa w Budapeszcie uważają, że dzięki specyficznym cechom wyglądu niektórych psów, zachowaniom komunikacyjnym zbliżonym do niemowląt i zależności od człowieka mogą one budzić w nas instynkt opiekuńczy porównywalny z tym, jaki wywołują dzieci. Obserwowane w bogatych i rozwiniętych krajach zjawisko dog parentingu budzi wiele kontrowersji, ale zdaniem naukowców nie ma ono wpływu na rodzicielstwo.
Konsument
Jednorazowe opakowania z plastiku mają do 2030 roku zniknąć z lokali gastronomicznych. Przekonanie klientów do pojemników wielorazowych może być wyzwaniem

Unijne przepisy zobowiązują firmy z branży HoReCa do ograniczenia w perspektywie 2030 roku jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych i zastąpienia choć części z nich opakowaniami wielorazowymi. Choć wielu Europejczyków pozytywnie odnosi się do oferowania opakowań wielorazowych przez lokale gastronomiczne, zaangażowanie użytkowników w zwrot pojemników może się okazać wyzwaniem.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.