Komunikaty PR

Oprogramowanie The Design Hub od OKI z nagrodą Złote Innowacje Retail 2020

2020-12-29  |  08:00
Biuro prasowe
Kontakt
Biuro prasowe Oki
Oki Systems Polska

Domaniewska 42
02-672 Warszawa
info|oki.com.pl| |info|oki.com.pl
22 44 86 500
www.oki.pl
Do pobrania zdjęcie ( 1.51 MB )

Kreatywne oprogramowanie The Design Hub od OKI Europe, służące do łatwego tworzenia i drukowania przejrzystej i spójnej komunikacji wizualnej dla branży detalicznej, zdobyło nagrodę ,,Złote Innowację Retail 2020” zajmując pierwsze miejsce w kategorii aplikacja wspierająca handel w konkursie ,,Złote Innowacje FMCG & Retail 2020” dla najbardziej innowacyjnych rozwiązań i produktów związanych z handlem.  

Usługa The Design Hub od OKI Europe, obsługiwana przez Shoppa, to przyjazne dla użytkownika, kreatywne oprogramowanie do łatwego i intuicyjnego tworzenia oznakowań wspierających skuteczną komunikację w branży Retail.  Zapewnia ono firmom kompleksową obsługę wszystkich ich potrzeb w zakresie projektowania i drukowania profesjonalnej jakości, w pełni spersonalizowanej komunikacji wizualnej i materiałów marketingowych za pomocą kilku prostych kliknięć, we własnym zakresie, na żądanie. Firmy mogą szybko i łatwo tworzyć przyciągające wzrok oznakowanie, dzięki obszernej bibliotece gotowych szablonów, które można dostosować za pomocą tekstu, obrazów i innych elementów projektowych, bez konieczności posiadania profesjonalnych umiejętności projektowych. Łatwa w obsłudze funkcja „przeciągnij i upuść” umożliwia natychmiastowe tworzenie i drukowanie materiałów promocyjnych, co pomaga utrzymać przewagę nad konkurencją i zaangażowanie klientów.

Dzięki niestandardowym plikom multimedialnym/profilom nośników, osadzonym w ustawieniach drukowania The Design Hub, użytkownicy mogą natychmiast drukować na różnych typach i rozmiarach nośników za pomocą jednego przycisku. Biblioteka The Design Hub zawiera szeroki zakres materiałów, obrazów i szablonów do tworzenia oznakowań wszystkich rozmiarów. To szybka i ekonomiczna alternatywa dla korzystania z usług zewnętrznych dostawców materiałów kreatywnych i usług druku.

The Design Hub ułatwia szybkie reagowanie na nieoczekiwane sytuacje w miarę ich rozwoju, co jest szczególnie ważne w przypadku ciągłych zmian w wytycznych, zmiennych warunków handlowych, trendów rynkowych, które wpływają na zachowanie klientów.

 – Już po raz drugi udaje się nam zdobyć nagrodę Złote Innowacje Retail dla naszych rozwiązań dedykowanych branży detalicznej. Pierwsza nagroda dotyczyła drukarki C844dnW, teraz to prestiżowe wyróżnienie otrzymuje oprogramowanie The Design Hub. Jest to swoiste centrum projektowe, niezwykle łatwe w obsłudze. Daje ono możliwość usprawnienia całego procesu produkcji materiałów signage, komunikacji wizualnej, począwszy od przygotowania projektu graficznego poszczególnych typów oznakowań po finalny wydruk, na żądanie, od ręki, we własnym zakresie. OKI załącza oprogramowanie The Design Hub do swojego rozwiązania przeznaczonego dla branży Retail, aby móc zaproponować kompleksowe rozwiązanie druku dla handlu detalicznego, wspierającego sprzedaż i pomagającego budować wysokiej jakości komunikację poprzez możliwość projektowania i drukowania w wysokiej jakości efektywnych oznakowań i innych materiałów dla punktów sprzedaży detalicznej we własnym zakresie. Nie ma na rynku drugiego takiego oprogramowania, które jest w pełni dedykowane, dostosowane i kompatybilne z drukarkami OKI i certyfikowanymi nośnikami. Teraz druk na żądanie na miejscu w sklepie, czy punkcie obsługi jest dużo prostszy i dostępny dla każdego – mówi Patryk Wąsowicz, Product Marketing Manager CEE w OKI Europe (Polska).   

,,Złote Innowacje FMCG & Retail” to konkurs, który wyróżnia Liderów Innowacyjności nagradzając najbardziej innowacyjne rozwiązania i produkty dedykowane branży Retail.

Więcej informacji na stronie www.zloteinnowacje.pl.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Zyxel Networks wzmacnia cyberbezpieczeństwo w zgodzie z dyrektywą NIS2 Biuro prasowe
2024-04-10 | 13:00

Zyxel Networks wzmacnia cyberbezpieczeństwo w zgodzie z dyrektywą NIS2

W obliczu coraz częstszych i bardziej wyrafinowanych zagrożeń cybernetycznych obowiązująca od 2016 roku unijna dyrektywa NIS przestała być wystarczająca. Wejście w życie 18 października
Komputery Grupa Zyxel wyróżniona w raporcie S&P Global s Sustainability Yearbook 2024
2024-04-09 | 13:10

Grupa Zyxel wyróżniona w raporcie S&P Global's Sustainability Yearbook 2024

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, ogłosił, że Zyxel Group została wyróżniona w S&P
Komputery Zyxel Networks przedstawia szybką i niedrogą opcję Wi-Fi 7 dla małych i średnich
2024-03-25 | 13:15

Zyxel Networks przedstawia szybką i niedrogą opcję Wi-Fi 7 dla małych i średnich

Nowy NWA130BE oferuje niezrównaną prędkość i niskie opóźnienia, aby zapewnić superszybką łączność Wi-Fi w nowoczesnych miejscach pracy. Zyxel Networks, lider w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Edukacja

Skutki zbyt długich sesji gier wideo mogą być bolesne. Naukowcy rekomendują, aby nie przekraczać 3 godz. dziennie [DEPESZA]

Zmęczenie oczu, ból głowy, pleców, dłoni i nadgarstka to dolegliwości najczęściej zgłaszane przez osoby regularnie grające w gry komputerowe. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal tysiąca dorosłych osób amerykańscy naukowcy ustalili, że regularne sesje gier trwające co najmniej 3 godz. najbardziej przyczyniają się do powstania takich dolegliwości. Co ciekawe, u osób będących lub planujących zostać e-sportowcami natężenie dolegliwości nie rośnie gwałtownie, jak należałoby przypuszczać. Może to mieć związek z bardziej świadomym doborem sprzętu i lepszym zrozumieniem znaczenia ergonomii.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.