Komunikaty PR

Na wakacje lub w podróż służbową. Przenośny router 4G LTE Tendy

2024-05-28  |  13:17
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl

Przenośny i kompaktowy router, który przyda się w podróży

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i urlopy. Choć wydaje się, że dla wielu osób jest to czas odcięcia się od sieci, wiele osób nadal chce mieć do niej dostęp. Niektórzy natomiast nie mogą sobie pozwolić na wypoczynek, ale nadal muszą wyjeżdżać - w podróże służbowe lub delegacje. Z bezprzewodowym dostępem do Internetu może być różnie i nie zawsze będzie on możliwy. Dlatego warto sobie pomagać i korzystać ze sprzętu, który zapewnia łączność internetową nawet pomimo braku Wi-Fi.

Tenda proponuje wprowadzoną w tym roku nową, czwartą wersję routera 4G180. To przenośny router Wi-Fi 6, który obsługuje również łączność 4G LTE. Prędkość w paśmie 2,4 GHz dochodzi do 286 Mb/s, natomiast przy korzystaniu z łączności LTE jest to do 150 Mb/s (pobieranie) i do 50 Mb/s (przesyłanie).

Praca do 8,5 godziny, WPA3-PSK,  USB-C i nie tylko

Router jest gotowy do pracy praktycznie natychmiastowo. Może starczyć nawet na 8,5 godziny nieprzerwanego działania. Bateria o pojemności 2100 mAh może być uzupełniona za pomocą portu USB-C. 

Wśród innych mocnych punktów tego przenośnego routera producent wskazuje jego kompaktowe rozmiary (dzięki nim można go wygodnie przenosić w torbie, walizce, plecaku itd.), dogodne sterowanie za pośrednictwem strony WWW, uwierzytelnienie WPA3-PSK dla bezpieczeństwa korzystania, odbieranie i wysyłanie SMS-ów, zarządzanie PIN-em, oszczędzanie energii i limitowanie danych, rozgłaszanie i ukrywanie nazwy Wi-Fi, QoS czy serwer DHCP. Dzięki tym i innym cechom Tenda 4G180 v.4.0 stanowi przydatnego elektronicznego towarzysza podróży. 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2moro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Niewielkie rozmiary, prosta instalacja, Wi-Fi 6. Adapter USB U11 marki Tenda Biuro prasowe
2024-06-29 | 10:00

Niewielkie rozmiary, prosta instalacja, Wi-Fi 6. Adapter USB U11 marki Tenda

Brak karty sieciowej w komputerze. Jaka powinna być dobra karta sieciowa? Choć większość laptopów oraz komputerów ma już wbudowane karty sieciowe może zdarzyć się model,
Komputery Bezpłatny Kalkulator Śladu Węglowego obliczy emisję CO2 firmowego sprzętu IT
2024-06-13 | 14:30

Bezpłatny Kalkulator Śladu Węglowego obliczy emisję CO2 firmowego sprzętu IT

Do 2026 roku liczba podmiotów objętych w Unii Europejskiej dyrektywą CSRD wzrośnie do 50 tysięcy. W Polsce regulacjom tym będzie podlegać 4-5 tysięcy firm.[1] Jednym ze stojących
Komputery USB-C, USB-A oraz Lightning w jednym kablu Montis
2024-06-10 | 13:50

USB-C, USB-A oraz Lightning w jednym kablu Montis

Poręczny kabel 4w1 dla wygody ładowania i przesyłania danych Na co dzień korzystamy z wielu różnych urządzeń elektronicznych. Każde z nich ma różne porty - bardziej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Handel

Podatki od żywności wysokoprzetworzonej mogą pomóc walczyć z otyłością. Wpływy z nich można przeznaczyć na dopłaty do zdrowego jedzenia

Nie tylko napoje słodzone, jak ma to miejsce w Polsce, ale i cała niezdrowa żywność powinna być objęta dodatkowym opodatkowaniem – przekonują badacze z Centrum Ekonomiki Zdrowia i Polityki Innowacji w Imperial College Business School, którzy przyjrzeli się wynikom badań w tym zakresie z całego świata. Pieniądze z podatku od żywności wysokoprzetworzonej, z dużą zawartością soli czy cukru, powinny ich zdaniem zostać spożytkowane na dopłaty do zdrowego jedzenia. Okazuje się, że zwłaszcza w krajach o niskich i średnich dochodach to czynnik ekonomiczny decyduje o wyborze niezdrowego jedzenia, które jest mocno reklamowane i często tańsze.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.