Komunikaty PR

Matthew S, znany producent i muzyk, postawił na dyski NAS Asustor

2020-04-01  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.1 MB )

Mimo postępu technologicznego, są branże, gdzie składowanie danych nadal jest wyzwaniem. Zmagają się z nim m.in. producenci muzyczni, którzy realizują wiele projektów jednocześnie. Rozwiązanie musi być pojemne, niezawodne, wydajne i zapewniać bezpieczeństwo. Matthew S, włoski muzyk i producent, wybrał NAS Asustor. 

Dla osób, które realizują projekty dla branży rozrywkowej, nie istnieje przestrzeń, która byłaby zbyt duża. Kluczowe jest również bezpieczeństwo danych. I mowa tu zarówno o ciągłej ich dostępności, jak również o zachowaniu poufności. Utrata projektu lub jego wyciek mogą spowodować ogromne straty materialne i wizerunkowe. Po wykonaniu stosownego researchu, Matthew S postanowił zaufać firmie Asustor.

 

Włoski producent muzyki elektronicznej, kompozytor i muzyk wybrał dysk NAS Asustor Nimbustor 4. Podczas pracy potrzebuje on pojemnej i niezawodnej przestrzeni dyskowej. Jeden projekt muzyczny zajmuje nawet 1 GB. W skali miesiąca przekłada się to na co najmniej kilkadziesiąt gigabajtów danych, które muszą być zawsze dostępne i bezpieczne. Ich utrata lub nieautoryzowany dostęp do nich nie wchodzą w grę.

 

Gdy zwykła chmura to za mało...

 

Takim wymaganiom nie sprostała m.in. przestrzeń oferowana przez jednego z czołowych dostawców usług chmurowych. Problemem okazały się tutaj ilość dostępnego miejsca oraz bezpieczeństwo poufnych danych, których wyciek mógłby okazać się bardzo kosztowny. Stąd po latach eksplorowania i testowania różnych opcji, z zapisywaniem danych na lokalnym dysku włącznie, Matthew zdecydował się na Nimbustora 4 AS5304T firmy Asustor.

 

Kluczem do sukcesu okazały się tutaj niski koszt wdrożenia rozwiązania przy jednoczesnej elastyczności i funkcjonalności. Matthew S docenia szeroki wybór aplikacji, które dają mu wiele możliwości, w tym łatwy dostęp do projektów przy zachowaniu prywatności. Dzięki Nimbustorowi 4 może on zwolnić miejsce na dysku stacji roboczej. Jednocześnie artysta ma dostęp do projektów z dowolnego urządzenia, w tym smartfonu, i może się łatwo i efektywnie nimi dzielić. Ma to niebagatelne znaczenie zwłaszcza podczas warsztatów i w szkołach, gdzie wspólna praca i szybki dostęp do danych to podstawa.

 

Producent docenia oferowane przez platformę Asustora możliwości katalogowania i zarządzania kontentem. Do mocnych stron zalicza także wydajność i kulturę pracy dysku sieciowego Nimbustor 4. Szereg funkcji chroniących dane przed uszkodzeniem i utratą oraz bezproblemowa współpraca z chmurami to kolejne cechy, które pozwalają muzykowi skupić się na pracy, zapewniając spokój ducha.

 

Twórcy stawiają na dyski sieciowe Asustor

 

Historia włoskiego producenta to jeden z licznych przykładów na to, że zdobywane przez dyski NAS Asustor wyróżnienia i nagrody nie są tylko marketingowym chwytem. Oferowane przez nie możliwości, wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność sprawiają, że ufają im szpitale i służba zdrowia, doświadczeni i wymagający redaktorzy (PCMag Editor’s Choice) czy twórcy (m.in. Matthew S, studio Lensvid.com), którzy nie kryją się z wyborami, których dokonali.

 

Bohater niniejszej historii, Asustor Nimbustor 4 AS5304T, jest dostępny w polskich sklepach w cenie ok. 2600 zł.


 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery BRAK ZDJĘCIA
2025-01-27 | 12:40

Szukasz sprzętu w dobrej cenie? Poznaj sekret laptopów poleasingowych

Zakup nowego laptopa często wiąże się z dużymi wydatkami, które mogą obciążyć nasz budżet. Jednak istnieje alternatywa, która pozwala cieszyć się wysokiej jakości sprzętem bez konieczności wydawania fortuny.
Komputery Nowa bezprzewodowa klawiatura Hama WK-300 z przyciskiem Assist AI
2024-12-17 | 10:18

Nowa bezprzewodowa klawiatura Hama WK-300 z przyciskiem Assist AI

Producent wprowadza na rynek klawiaturę bezprzewodową WK-300, która łączy w sobie kompaktowe rozmiary, cichą pracę oraz innowacyjne funkcje. Może ona obsługiwać do trzech
Komputery Dlaczego warto wybrać monitor OLED?
2024-12-13 | 09:30

Dlaczego warto wybrać monitor OLED?

Monitor OLED to definicja świetnej jakości obrazu z realistycznie odwzorowanymi kolorami i detalami. Poznaj monitor 240Hz oraz monitor 360Hz marki Samsung i wykorzystaj

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł

Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.

Transport

Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.

Bankowość

Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.