Komunikaty PR

Huawei zaprezentował nową wersję laptopa MateBook X Pro

2020-02-27  |  10:40
Biuro prasowe

Huawei zaprezentował nową wersję MateBook X Pro, flagowego laptopa marki, który został doceniony przez konsumentów i ekspertów technologicznych z całego świata za najwyższą jakość wykonania i świetne parametry techniczne.

 

Nowa edycja MateBook X Pro ponownie definiuje standard premium w segmencie laptopów. Urządzenie zostało wyposażone w 13,9-calowy dotykowy wyświetlacz 3K Ultra FullView (3000 x 2000), dzięki czemu zajmuje aż 91% wewnętrznej powierzchni ekranu. Technologia wykonania wyświetlacza LTPS pozwala na mniejsze zużycie energii, przy jednoczesnym 100% odwzorowaniu palety barw. Dodatkowo wyświetlacz rozpoznaje 10 punktów dotyku i pozwala na szybkie wykonywanie zrzutów ekranu za pomocą gestów (Fingers Gesture Screenshot).

 

Sercem laptopa jest procesor 10 generacji - Intel® Core™ i7-10510U i i5-10210U. Płynne działanie w czasie wykonywania najbardziej wymagających czynności jak na przykład edycja video, zapewnia wydajna karta graficzna – NVIDIA GeForce MX250 z pamięcią 2GB GDDR5.

 

W połączeniu z najnowszą technologią Dolby Atmos®, którą wykorzystano w czterech głośnikach, nowa wersja Huawei MateBook X Pro oferuje efekty audiowizualne porówywalne z jakością kinową. Bateria o pojemności 56Wh pozwala nie martwić się o źródło zasilania przez cały dzień intensywnej pracy. Wraz z laptopem użytkownicy otrzymają zasilacz 65W typu C, który można wykorzystać do ładowania nie tylko laptopa, ale także smartfonów obsługujących funkcję SuperCharge, jak Huawei P30 Pro.

 

Nowy Huawei MateBook X Pro otrzymał ponadto inteligentny system chłodzenia, który dynamicznie optymalizuje przepływ powietrza – przełączając się pomiędzy aktywnym a pasywnym trybem. W urządzeniu zastosowano dwa wentylatory Shark Fin Fans 2.0, które wyposażono w większe, w porównaniu do poprzedniej wersji żebra chłodzące. Nowy Huawei MateBook X Pro posiada również inteligentną technologię filtrowania, która zapewnia monitorowanie temperatury w czasie rzeczywistym.

 

Huawei MateBook X Pro został wyposażony w funkcję Multi-screen Collaboration (wybrane modele), która pozwala na wyświetlanie i zarządzania ekranem obydwu urządzeń (smartfona i laptopa) na wyświetlaczu laptopa.

 

Dzięki funkcji OneHop można przerzucać między smartfonem Huawei (wybrane modele) a laptopem MateBook X Pro dowolne treści z zawrotną prędkością. Wystarczy zbliżyć do siebie oba urządzenia, aby w jedną minutę nawet 500 zdjęć ze smartfona znalazło się w pamięci laptopa – bez użycia kabla.

 

Nowy MateBook X Pro obsługuje szerokopasmowe Wi-Fi oraz Bluetooth 5.0.

 

Laptop będzie dostępny w kolorach: Mystic Silver, Space Grey i nowym – Emerald Green, który wyróżnia się złotym logo Huawei na obudowie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Inno3D GeForce RTX 2060 Super Compact i GTX 1660 Ti Compact - wydajność w miniat Biuro prasowe
2020-06-10 | 11:00

Inno3D GeForce RTX 2060 Super Compact i GTX 1660 Ti Compact - wydajność w miniat

Komputery do gier kojarzą się z wydajnością czy efektownym podświetleniem, ale raczej nie z poręcznymi gabarytami. To jednak nie oznacza, że osoby chcące cieszyć się ulubionymi grami w
Komputery Panasonic TOUGHBOOK w projekcie badawczym na Morzu Śródziemnym
2020-05-29 | 11:00

Panasonic TOUGHBOOK w projekcie badawczym na Morzu Śródziemnym

Inicjatywa Badawcza ACCOBAMS (ASI) to program monitorowania służący do oceny warunków życia populacji waleni w obszarze Morza Śródziemnego i Morza Czarnego. Program był
Komputery BRAK ZDJĘCIA
2020-05-15 | 10:32

Internet Rzeczy, AI, aplikacje dla nadawców i adresatów. Technologie, które skra

W drugiej połowie marca zapotrzebowanie na ekspresowe przesyłki wzrosło na całym świecie o 183 proc.[1] Mimo globalnej pandemii i utrudnień w łańcuchach dostaw, międzynarodowe przesyłki wysyłane z DHL Express wciąż trafiają do

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Nowa strategia CERN ma pomóc odkryć tajemnice Wszechświata. Naukowcy będą też opracowywać rewolucyjne technologie i innowacyjne terapie medyczne [DEPESZA]

Medycyna, biotechnologia, sztuczna inteligencja czy robotyka – to tylko część obszarów, nad którymi będą w najbliższych latach pracować naukowcy ze Starego Kontynentu. Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN ogłosiła niedawno strategię, która określa przyszłość badań w dziedzinie fizyki cząstek elementarnych. Priorytetami będą badanie bozonu Higgsa, czyli cząstki elementarnej, która może wyjaśnić tajemnice Wszechświata, oraz badanie granicy wysokoenergetycznej.

E-commerce

Pandemia przyspiesza rozwój aplikacji mobilnych do walki z jej skutkami. Wiele z nich pozwala firmom na wyeliminowanie bezpośredniego kontaktu z klientem

Restrykcje pandemiczne utrudniły prowadzenie biznesów, w których kontakt z klientem stanowi podstawę działania. Na ratunek przyszły rozwiązania mobilne – aplikacje smartfonowe umożliwiły przeniesienie procesów sprzedażowych do sieci czy nawiązanie kontaktu z partnerem biznesowym za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Potencjał aplikacji mobilnych w ograniczaniu skutków pandemii doceniają nawet te biznesy, które dotychczas nie korzystały z żadnych rozwiązań mobilnych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.