Komunikaty PR

Deepcool Neptwin RGB - chłodzenie wieżowe dla geeków

2020-04-23  |  01:00
Biuro prasowe

Deepcool Neptwin RGB to dwuwieżowe chłodzenie przeznaczone do high-endowych PC. Charakteryzuje się ono pokaźnymi rozmiarami, podświetlanymi wentylatorami i ceną, która zdaje się być konkurencyjna.

Deepcool Neptwin RGB to chłodzenie procesora wyposażone w sześć ciepłowodów i dwa wentylatory. Tłoczą one powietrze przez pokaźnych rozmiarów radiator, który ma konstrukcję dwuwieżową. Całość waży ponad kilogram i jest w stanie schłodzić najmocniejsze procesory Intela i AMD, z topowymi Core i9 i Ryzen 9 włącznie. 

Znajdujące się w zestawie wentylatory mają średnicę 120 mm i łożyskowanie HDB. Ich prędkość jest regulowana metodą PWM w zakresie od 500 do 1500 obrotów na minutę. W połączeniu z tłumiącymi drgania gumowanymi elementami ma to przełożyć się na minimalny poziom hałasu i wibracji. Fani tuningu wizualnego mają do dyspozycji podświetlenie RGB LED z trzema efektami optycznymi.

Chłodzenia Deepcool Neptwin RGB są kompatybilne z systemami sterowania iluminacją stosowanymi w popularnych płytach głównych. Wśród wymienionych znajdują się: Asus Aura, Gigabyte Fusion RGB, MSI Mystic, Razer Chroma czy ASRock Polychrome. Można więc zadbać o synchronizację efektów świetlnych pomiędzy coolerem CPU i pozostałymi komponentami wyposażonymi w podświetlenie.

Chłodzenie procesora Deepcool Neptwin RGB będzie dostępne w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jego cena to około 250 zł.

 

Dane techniczne:

 

 • rodzaj chłodzenia: powietrzne
 • kompatybilne podstawki:
  • Intel LGA20xx/1151/1150/1155/LGA775/LGA1366
  • AMD AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1
 • wymiary chłodzenia: 126 x 134 x 158 mm
 • waga netto chłodzenia: 1123 g
 • materiał radiatora: aluminium
 • wymiary wentylatora: 120 x 120 x 25 mm
 • łożyskowanie wentylatora: HDB
 • prędkość obrotowa wentylatora: 500-1500 obr./min. (+/-10%)
 • przepływ powietrza (1 wentylator): ok. 96 m3/h
 • głośność wentylatora: < 27 dB(A)
 • liczba wentylatorów: 2 w zestawie
 • liczba ciepłowodów: 6 szt. o średnicy 6 mm każdy
 • podświetlenie LED: RGB
  • dostępne efekty: oddychanie, świecenie ciągłe i meteor
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Inno3D GeForce RTX 2060 Super Compact i GTX 1660 Ti Compact - wydajność w miniat Biuro prasowe
2020-06-10 | 11:00

Inno3D GeForce RTX 2060 Super Compact i GTX 1660 Ti Compact - wydajność w miniat

Komputery do gier kojarzą się z wydajnością czy efektownym podświetleniem, ale raczej nie z poręcznymi gabarytami. To jednak nie oznacza, że osoby chcące cieszyć się ulubionymi grami w
Komputery Panasonic TOUGHBOOK w projekcie badawczym na Morzu Śródziemnym
2020-05-29 | 11:00

Panasonic TOUGHBOOK w projekcie badawczym na Morzu Śródziemnym

Inicjatywa Badawcza ACCOBAMS (ASI) to program monitorowania służący do oceny warunków życia populacji waleni w obszarze Morza Śródziemnego i Morza Czarnego. Program był
Komputery BRAK ZDJĘCIA
2020-05-15 | 10:32

Internet Rzeczy, AI, aplikacje dla nadawców i adresatów. Technologie, które skra

W drugiej połowie marca zapotrzebowanie na ekspresowe przesyłki wzrosło na całym świecie o 183 proc.[1] Mimo globalnej pandemii i utrudnień w łańcuchach dostaw, międzynarodowe przesyłki wysyłane z DHL Express wciąż trafiają do

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Nowa strategia CERN ma pomóc odkryć tajemnice Wszechświata. Naukowcy będą też opracowywać rewolucyjne technologie i innowacyjne terapie medyczne [DEPESZA]

Medycyna, biotechnologia, sztuczna inteligencja czy robotyka – to tylko część obszarów, nad którymi będą w najbliższych latach pracować naukowcy ze Starego Kontynentu. Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN ogłosiła niedawno strategię, która określa przyszłość badań w dziedzinie fizyki cząstek elementarnych. Priorytetami będą badanie bozonu Higgsa, czyli cząstki elementarnej, która może wyjaśnić tajemnice Wszechświata, oraz badanie granicy wysokoenergetycznej.

E-commerce

Pandemia przyspiesza rozwój aplikacji mobilnych do walki z jej skutkami. Wiele z nich pozwala firmom na wyeliminowanie bezpośredniego kontaktu z klientem

Restrykcje pandemiczne utrudniły prowadzenie biznesów, w których kontakt z klientem stanowi podstawę działania. Na ratunek przyszły rozwiązania mobilne – aplikacje smartfonowe umożliwiły przeniesienie procesów sprzedażowych do sieci czy nawiązanie kontaktu z partnerem biznesowym za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Potencjał aplikacji mobilnych w ograniczaniu skutków pandemii doceniają nawet te biznesy, które dotychczas nie korzystały z żadnych rozwiązań mobilnych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.