Komunikaty PR

Karol Paciorek rozmawia z Andrzejem Dudą

2020-07-09  |  18:15
Biuro prasowe
Kontakt
Justyna Oracz
Fantasyexpo

pl. św Macieja 21/2a
50-244 Wrocław
justyna.oracz|fantasyexpo.pl| |justyna.oracz|fantasyexpo.pl
602277329
fantasyexpo.pl

Prezydent Andrzej Duda przyjął zaproszenie Karola Paciorka. Najnowszy wywiad BEZ CENZURY pojawił się na kanale Imponderabilia.

Paciorek jest jedynym Youtuberem, który przeprowadził rozmowy ze wszystkimi kandydatami na na urząd Prezydenta w 2020 roku. W jego najnowszym materiale Andrzej Duda BEZ CENZURY i bez cięć odpowiada na pytania o: LGBT, obecnym stanie TVP, braku debat, głosach, które chciałby przejąć od wyborców Krzysztofa Bosaka. Czy lubi Jarosława Kaczyńskiego? Jak ocenia swoje szanse w starciu z Rafałem Trzaskowskim? Kto wygra wybory? Jak Prezydent Andrzej Duda ocenia swoją prezydenturę i czy myśli już o tym, co będzie robił na emeryturze? Także rozmawiamy o kryzysie konstytucyjnym, oraz dopytuje o to, dlaczego Premier Mateusz Morawiecki publicznie mówi, że koronawirus w Polsce został pokonany.

Link do całej rozmowy pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=Izxj72bg4A4

Karol Paciorek w materiale zachęca do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach i do obejrzenia wszystkich wywiadów, a przede wszystkim z kontrkandydatem Rafałem Trzaskowskim. 

Cykl Wybory Prezydenckie 2020 pod adresem:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLKy6vIpzUstU33Qtra1v_dGSqP9RMXFwH

Karol Paciorek

FB: https://www.facebook.com/karol.paciorek/

IG: https://www.instagram.com/karolpaciorek/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet Tenda AC19 - dwupasmowy, gigabitowy router WiFi AC2100 z portem USB Biuro prasowe
2020-08-25 | 01:00

Tenda AC19 - dwupasmowy, gigabitowy router WiFi AC2100 z portem USB

AC19 to dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy, który został zaprojektowany specjalnie dla gospodarstw domowych z dostępem do szybkiego Internetu. Obsługuje standard 802.11ac wave2
Internet Polski ClickMeeting spełnia wymogii Unii Eruopejskiej
2020-08-04 | 01:00

Polski ClickMeeting spełnia wymogii Unii Eruopejskiej

Jedną z ważniejszych kwestii jest lokalizacja serwerów, a to ma także kluczowe znaczenie w świetle najnowszego orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii
Internet Pierwsze na rynku przełączniki hybrydowe z trzema trybami zarządzania
2020-07-27 | 12:05

Pierwsze na rynku przełączniki hybrydowe z trzema trybami zarządzania

  Zyxel wprowadza do oferty przełączniki z serii GS2220, które jako pierwsze na rynku mogą być zarządzane w trzech trybach: poprzez chmurę, CLI oraz SNMP. Najnowsza seria

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Festiwal Biegowy Tauron 2020

Energetyka

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Robotyka i SI

Przyspieszenie cyfryzacji szkół i administracji w dobie pandemii wymaga zmian systemowych. To szansa dla polskich firm informatycznych

Pandemia koronawirusa postawiła firmy i urzędy w obliczu konieczności przyspieszenia cyfryzacji. Choć dzięki zdalnej komunikacji udało się utrzymać kontakty interpersonalne, to w dłuższej perspektywie w kwestii automatyzacji procesów niewiele się zmieniło. Pomimo że wzrosła sprzedaż sprzętu komputerowego i pojawiło się wzmożone zapotrzebowanie na usługi z sektora IT, to wciąż zbyt słabo rozwija się m.in. sektor cyberbezpieczeństwa, który stanowi fundament bezpiecznej cyfryzacji. Sytuacja związana z pandemią może być szansą dla polskich firm z branży IT.