Komunikaty PR

Jednolita obudowa i duża pojemność – nowa lodówka TCL Free Built-In

2024-07-09  |  11:50
Biuro prasowe

08.07.2024, Warszawa] – Obecnie coraz więcej uwagi poświęca się zrównoważonemu rozwojowi i zdrowiu. Lodówka TCL Free Built-In jest odpowiedzią na potrzeby ludzi, ale też środowiska naturalnego. Została ona zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do każdego wystroju kuchni. Urządzenie po raz pierwszy zostało zaprezentowane na targach IFA 2023 i CES 2024. A teraz przyjrzyjmy się zaawansowanym technologiom i funkcjom nowego produktu marki TCL.

 

Dopasowana do każdego wnętrza

Lodówka TCL Free Built-In oferuje elegancką, zintegrowaną konstrukcję do zabudowy. Idealnie dopasowuje się do aranżacji kuchni. Gwarantuje ona zarówno funkcjonalne, jak i stylowe wnętrze. Z kolei intuicyjny panel sterujący zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Zwiększona wygoda czyszczenia oznacza zaś brak zmartwień o higienę, ponieważ lodówka znajduje się w jednej płaszczyźnie
z szafkami.

Sprzęt marki TCL jest zaopatrzony w drzwi otwierane pod kątem 90° ze stabilnymi, wpuszczanymi zawiasami, które umożliwiają łatwy dostęp do wnętrza lodówki. Dolna konstrukcja rozpraszania ciepła firmy TCL zmniejsza wymaganą przestrzeń boczną
z 10 cm do 1 cm, ułatwiając tym samym wymianę ciepła u podstawy. Dodatkowo, mikroporowaty środek spieniający czwartej generacji sprawia, że warstwa izolacyjna jest o 10% cieńsza, a to dodatkowo zwiększa wewnętrzną pojemność przechowywania.

 

Zaoszczędź więcej miejsca

Lodówka do zabudowy TCL Free Built-In oferuje imponująco dużą przestrzeń do przechowywania. To przestronne urządzenie o pojemności 521 l zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach zapracowanych rodzin i entuzjastów gotowania. Komorę lodówki można dostosować do objętości żywności, co pozwala swobodnie segregować artykuły spożywcze.

 

Szuflada o pojemności 18,9 l wysuwa się do 663 mm , aby pomieścić składniki
o różnych rozmiarach. Jej konstrukcja jest łatwa w użyciu, zapewnia dobrą widoczność i łatwy dostęp do całej przestrzeni.

 

Zapewnia zdrowy styl życia

System T-Fresh, wiodąca w branży technologia sterylizacji czwartej generacji, zapobiega powstawaniu 99,99% bakterii wewnątrz lodówki. Moduł oczyszczania absorbuje zapachy, które są przenoszone przez wewnętrzny system cyrkulacji.
W wyniku czego są one przekształcane w substancje bezwonne. Z kolei system Pure Air dodany do zamrażarki, jak i rozkład organiczny do CO₂ i H₂O, gwarantuje, iż żywność w lodówce TCL jest zawsze świeża.

 

Technologia Eco Inverter

Lodówka Free Built-In jest wyposażona w technologię Eco Inverter, która dostosowuje prędkość sprężarki na bieżąco, by zmniejszyć tym samym straty energii i zwiększyć wydajność. Działając w sposób ciągły i liniowy, sprężarka inwerterowa TCL optymalizuje zarządzanie temperaturą, aby zachować świeżość żywności przez dłuższy czas i zapewnić cichą pracę lodówki. Funkcje te nie tylko pomagają obniżyć rachunki za energię elektryczną, ale także wspierają globalne wysiłki na rzecz walki ze zmianami klimatycznymi poprzez obniżenie emisji gazów cieplarnianych. Marka udowadnia swoją troskę o klientów i niezawodność produktu, oferując 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterową

Dodatkowo, nowa lodówka TCL cechuje się niezwykle cichą pracą, co warto podkreślić wśród jej licznych atutów. Pracuje na poziomie zaledwie 35 dB. Z kolei funkcja No Frost to gwarancja stałej temperatury, a tym samym zapobieganie gromadzenia się lodu.

 

TCL stawia na innowacyjność i jakość, nieustannie przesuwając granice technologii, aby tworzyć produkty, które ułatwiają codzienne życie. Promując zdrowszy i bardziej zrównoważony styl życia, TCL nadal przoduje w rozwiązaniach kuchennych klasy premium, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek żyć ekologicznie i zachować świeżość.

 

ZDJĘCIA: https://we.tl/t-QcHbhygGYK 

 

O TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) jest szybko rozwijającą się firmą elektroniki użytkowej
i liderem w globalnej branży telewizyjnej. Założona w 1981 roku, działa obecnie na ponad 160 rynkach na całym świecie. TCL specjalizuje się w badaniach, rozwoju
i produkcji elektroniki użytkowej, w tym telewizorów, sprzętu audio i inteligentnych urządzeń domowych. Odwiedź stronę internetową TCL pod adresem https://www.tcl.com.

 

 

 

 

* 10-letnia gwarancja na sprężarkę inwerterową wymaga rejestracji na oficjalnej stronie internetowej TCL w ciągu 30 dni od zakupu.

** Dane uzyskane w wyniku testów przeprowadzonych przez firmę TCL Home Appliances (Hefei) Co.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Lider Starachowice ma nowe propozycje na lato 2024 Biuro prasowe
2024-07-17 | 14:00

Lider Starachowice ma nowe propozycje na lato 2024

Miniaturowe akumulatory oraz kabel USB-C do akumulatorów litowo-jonowych. Na wakacyjne wojaże i nie tylko Lato to czas wakacji, wczasów i wyjazdów. Podczas nich często
AGD i RTV Najnowszy smartfon realme 12 trafi do Polski już 19 lipca
2024-07-12 | 12:00

Najnowszy smartfon realme 12 trafi do Polski już 19 lipca

Smartfon realme 12 wyposażony jest w pojemną baterię 5000 mAh oraz technologię ładowania  SuperVOOC 67W, pozwalającą osiągnąć poziom naładowania od 0% do 50% w zaledwie
AGD i RTV Robot odkurzający EZVIZ RE4 Plus z nominacją do European Green Award
2024-07-10 | 16:24

Robot odkurzający EZVIZ RE4 Plus z nominacją do European Green Award

EZVIZ otrzymał swoją pierwszą nominację do prestiżowej nagrody European Green Award za robota sprzątająco-mopującego RE4 Plus, który doskonale odzwierciedla zaangażowanie firmy w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Większość małych i średnich firm przez całą swoją działalność nie zmienia banku. Wysoko oceniają dostępność do usług bankowych

Mikro-, małe i średnie firmy są surowymi recenzentami usług bankowych, ale mimo to ich ocena pozostaje dość wysoka – mówi Wojciech Terlikowski z CBM Indicator. Kredyt bankowy jest drugim – po środkach własnych – najpopularniejszym źródłem finansowania działalności MŚP, ale firmy chętnie korzystają również z kredytów inwestycyjnych czy kart kredytowych. Są zainteresowane także dodatkowymi usługami ze strony banków, np. doradztwem przy pozyskiwaniu środków UE. Ekspert wskazuje, że to przekłada się na lojalność klientów – przedsiębiorcy przywiązują się do banków i rzadko je zmieniają.

Przemysł

W Polsce rośnie tempo robotyzacji. Pod względem zaangażowania robotów w przemyśle przegrywa wyścig z innymi krajami regionu

Z niemal 18 tys. robotów zainstalowanych w sektorze przetwórstwa przemysłowego Polska znajduje się na szóstym miejscu w UE. Jednak na 10 tys. pracowników zatrudnionych w tej branży przypada 54,6 robota, znacznie mniej niż nie tylko na Zachodzie, ale i w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Jednocześnie 76 proc. przedsiębiorców badanych przez Polski Instytut Ekonomiczny zgadza się, że robotyzacja i automatyzacja będzie coraz bardziej stanowiła o przewadze konkurencyjnej firm na rynku.

Gospodarka

Sektor MŚP wyczekuje cofnięcia Polskiego Ładu. W 2025 roku mały biznes może liczyć na więcej korzystnych zmian

Obrona interesów MŚP w postępowaniach interwencyjno-procesowych oraz uruchomienie mediacji pomiędzy organami administracji i przedsiębiorcami będą priorytetami w nowej kadencji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Od czerwca to stanowisko piastuje Agnieszka Majewska. Jak wskazuje, najpilniejszą potrzeba jest jednak reforma danin publicznych, przede wszystkim zmiana sposobu rozliczania składki zdrowotnej. – Przedsiębiorcom mocno zależy, żeby wrócić do tego, co było przed Polskim Ładem. W tej chwili niektórzy zgłaszają się do Biura Rzecznika MŚP, wskazując, że płacą składki w wysokości ok. 300 tys. zł, to są olbrzymie pieniądze – mówi Agnieszka Majewska. Koalicjanci w rządzie mają jednak różne pomysły na tę reformę.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.