Komunikaty PR

Infinix ZERO ULTRA dostępny w Polsce. Pierwszy smartfon z turboładowaniem 180W

2022-10-28  |  16:10

Producent smartfonów Infinix ponownie poszerza swoje portfolio produktów dostępnych w Polsce - tym razem o model ZERO ULTRA. To pierwszy na świecie smartfon wyposażony w  technologię błyskawicznego ładowania 180W Thunder Charge opracowaną przez Infinix, pozwalającą w pełni naładować jego baterię w zaledwie 12 minut. To najwyższy model dostępny obecnie w globalnej ofercie Infinix.

 

Model ZERO ULTRA, najnowszy smartfon Infinix, trafił do sprzedaży u wybranych partnerów handlowych w Polsce. Został wyposażony w wysokiej klasy tylny aparat fotograficzny 200 Mpx z optycznym stabilizatorem obrazu i dodatkowym, szerokokątnym obiektywem 13 Mpx, przedni aparat 32 Mpx z podwójną lampą błyskową, a także bardzo duży 6,8-calowy bezramkowy zakrzywiony wyświetlacz AMOLED FHD+ o częstotliwości odświeżania 120 Hz i szczytowej jasności 900 nitów. Model posiada moduł NFC i dwa sloty na karty 5G.

Najnowocześniejsza technologia ładowania

Model otwiera nową serię ZERO, w której zastosowano funkcję 180W Thunder Charge - opracowaną przez Infinix najszybszą obecnie na świecie technologię z mocą ładowania 180 W, dzięki której w zaledwie 12 minut można w pełni naładować jego dwukomorowy akumulator o pojemności 4500 mAh. Smartfon został wyposażony w 20 czujników temperatury, które chronią przed przegrzaniem zarówno samo urządzenie, jak i ładowarkę oraz kabel.

W zestawie znajduje się zaawansowana ładowarka, która naładuje również inne urządzenia, jak laptop czy tablet, za pomocą kabla USB-C. Wykorzystuje ona technologię GaN, opartą na wydajnych i energooszczędnych półprzewodnikach z azotku galu.

Wydajność

Model ZERO ULTRA dysponuje pamięcią 8+256 GB z możliwością poszerzenia jej do 13 GB dzięki integracji 8+5 GB ROM i RAM. Został również wyposażony w wydajne podzespoły, procesor MediaTek Dimensity 920 oraz zaawansowany, 4-warstwowy grafitowy system chłodzenia. Całe urządzenie ma 11 warstw materiałów rozpraszających ciepło, które mogą skutecznie obniżyć temperaturę rdzenia. Ponadto w 36-miesięcznym teście płynności TÜV SÜD model ZERO ULTRA otrzymał najwyższą ocenę. Ocena TÜV SÜD bierze pod uwagę nie tylko płynność działania urządzeń na początkowym etapie użytkowania, ale także po dwóch lub trzech latach.

XOS 12

Smartfon działa w oparciu o oprogramowanie Infinix XOS 12, powstałe na bazie Androida 12. Jest ono wyposażone m.in. w tryb dla dzieci, który pozwala ręcznie wybrać aplikacje, do których najmłodsi użytkownicy będą mieli dostęp, a także tryb eliminacji niebieskiego światła, bardzo wygodny tryb dzielenia ekranu, oraz wiele innych funkcji.

Specyfikacja ZERO ULTRA

Wydajne podzespoły:

  • Procesor  MediaTek Dimensity 920 6nm 5G
  • Bezramkowy wyświetlacz AMOLED FHD+ 6,8 cala o szczytowej jasności 900 nitów
  • Tylny aparat 200 Mpx z OIS, poczwórną lampą błyskową i szerokokątnym obiektywem 13 Mpx F 2,4
  • Przedni aparat 32 Mpx z podwójną lampą błyskową
  • Pamięć ROM 256GB + RAM 8GB (rozszerzalny do 13GB)
  • System operacyjny XOS 12 na bazie Android 12

Innowacyjność:

  • USB-C z pierwszym na rynku ultraszybkim ładowaniem 180W Thunder Charge
  • Dwukomorowy akumulator 4500 mAh 8C

Desgin

Model ZERO ULTRA, podobnie jak inne smartfony Infinix, został zaprojektowany z naciskiem na wyróżniający się design. Dostępny jest w srebrzysto-białej (Coslight Silver) wersji kolorystycznej. Wygląd smartfonów Infinix jest inspirowany kosmosem, dlatego marka nawiązała partnerstwo z Królewskim Obserwatorium Astronomicznym w Greenwich, w którym miała też miejsce światowa premiera pierwszego modelu z serii ZERO. Partnerstwo obejmuje m.in. warsztaty popularyzujące zagadnienia astronomii oraz darowiznę na teleskop astrograficzny im. Annie Maunder, pozwalający na fotografowanie kosmosu.

Sugerowana cena smartfona Infinix ZERO ULTRA wynosi 2999 zł. Przez pierwsze 48 godzin od premiery jest dostępny w promocyjnej cenie 2699 zł

ZERO ULTRA jest dostępny u wybranych partnerów handlowych:

Allegro - Strefa Marki

Media Expert

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Rocket Science
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telefony realme GT 7 Pro znów dostępne w Polsce Biuro prasowe
2024-12-30 | 12:00

realme GT 7 Pro znów dostępne w Polsce

realme GT 7 Pro znów dostępny w Polsce – do sklepów trafiła uzupełniająca dostawa produktu po chwilowej ograniczonej dostępności na rynku związanej z ogromnym
Telefony Nowa generacja niedrogich smartfonów Motorola
2024-12-16 | 15:00

Nowa generacja niedrogich smartfonów Motorola

Warszawa, 16 grudnia 2024 r.: Motorola zaprezentowała najnowszą odsłonę smartfonów na każdą kieszeń – modeli: moto g05, moto g15 oraz moto g15 power. Są niedrogie,
Telefony Motorola moto e15. Pojemna bateria i niezawodność za jedyne 399 złotych
2024-12-16 | 15:00

Motorola moto e15. Pojemna bateria i niezawodność za jedyne 399 złotych

Warszawa, 16 grudnia 2024 r.: Motorola moto e15 to najnowszy podstawowy model smartfona w ofercie producenta - prosty w obsłudze, solidny, wyposażony w pojemną baterię i głośniki

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zdrowie

Europa potrzebuje strategii dla zdrowia mózgu. Coraz więcej państw dostrzega ten problem

Polacy z jednej strony wykazują już sporą świadomość problemu, jakim są choroby mózgu – jedna czwarta ma w swoim otoczeniu osoby dotknięte takim problemem. Z drugiej strony system nie odpowiada rosnącym potrzebom. Specjalistów jest zbyt mało, więc kolejki do neurologów czy psychiatrów się wydłużają. Alternatywą pozostaje korzystanie z wizyt komercyjnych, ale nie każdego na to stać. Towarzystwa naukowe i organizacje pozarządowe są zgodne co do tego, że potrzebne są nie tylko krajowe strategie, ale i europejski plan dla chorób mózgu.

Ochrona środowiska

Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen

Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują  wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.