Idealna taśma zabezpieczająca do malowania proszkowego - tesa® 50620 Standard
Taśma do malowania proszkowego tesa® 50620 Standard to zielona, półprzezroczysta, wysokotemperaturowa taśma maskująca z poliestrowym materiałem nośnika i silikonową substancją klejącą. tesa® 50620 ma szereg zastosowań, w szczególności służy do maskowania oraz zabezpieczania powierzchni podczas procesów malowania proszkowego.
Będąc częścią najwyższej klasy asortymentu produktów tesa do malowania proszkowego, taśma została zaprojektowana z myślą o wymagających zastosowaniach i jest odporna na działanie temperatury do 200 °C nawet przez 30 minut. Umożliwia ona uzyskanie ostrych krawędzi odcięcia farby, a przy usuwaniu nie pozostawia śladów, co usprawnia cały proces.
Maskowanie w wymagających warunkach
Proces malowania proszkowego wymaga stosowania specjalnych taśm maskujących, które są w stanie wytrzymać wysokie temperatury utwardzania, a przy tym są odporne na rozdarcia. Dzięki temu można je łatwo usunąć po zakończeniu prac. Proces ten polega na tworzeniu niezwykle odpornego i jednolitego wykończenia w celu ochrony lub dekoracji powierzchni metalowych.
Odpowiadając na te potrzeby, tesa umieściła w asortymencie specjalne taśmy maskujące, takie jak tesa® 50620 Standard, które są bardzo cienkie, ściśle przylegają do powierzchni i wytrzymują działanie wysokich temperatur, nie kurcząc się, ani nie unosząc na krawędziach. Nawet po utwardzeniu, gdy są częściowo pokryte materiałem wykończeniowym, można je z łatwością usunąć bez rozrywania, nie pozostawiając żadnych śladów.
Główne cechy:
- Usuwanie bez pozostawiania śladów podczas maskowania, a także w zastosowaniach związanych z ochroną powierzchni.
- Taśma wysokotemperaturowa zapewnia łatwą aplikację oraz szybkie usuwanie w jednym kawałku.
- Taśma umożliwia uzyskanie perfekcyjnych krawędzi odcięcia kolorów i gwarantuje doskonałe przyleganie farby.
- Silikonowy system klejący sprawia, że taśma maskująca jest odporna na działanie bardzo wysokich temperatur do 200 °C nawet przez 30 minut.
tesa® 50620 Standard to niezastąpiony produkt w procesie malowania proszkowego, który łączy w sobie wysoką wydajność, niezawodność i łatwość użytkowania. Dzięki swoim właściwościom taśma ta pozwala na osiągnięcie profesjonalnych rezultatów, gwarantując idealną ochronę powierzchni i precyzyjne wykończenie, co czyni ją doskonałym wyborem dla wymagających zastosowań przemysłowych.
Osoby zainteresowane taśmą tesa® 50620 Standard lub innymi taśmami maskującymi
i zabezpieczającymi do malowania proszkowego mogą dowiedzieć się więcej u przedstawicieli firmy.
Kontakt:
Szilvia Owolabi
Regional MarCom Manager
Industrial Trade and Converting Market
Eastern Europe
tesa tape Kft.
Hillside Offices | Alkotás utca 55-61 | H-1123 Budapest | Hungary
T: +36 30 928 1591
E-Mail: Szilvia.Owolabi@tesa.com

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu już 1 marca

4. certyfikat Top Employer dla Amazon Fulfillment Poland

Aplikacja Escapecity wyróżniona w konkursie ODYS 2024
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.